Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Karbon Pala Montajı - Videolu Anlatım

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Karbon Pala Montajı - Videolu Anlatım

1. Bölüm
    Karbon Pala Montajı, Bölüm 1/4 - YouTube

2. Bölüm
    Karbon Pala Montajı, Bölüm 2/4 - YouTube

3. Bölüm
    Karbon Pala Montajı, Bölüm 3/4 - YouTube

4. Bölüm
    Karbon Pala Montajı, Bölüm 4/4 - YouTube
    Hamid As?m ÇÖKREN
    SAÜ/UZEM
    SAKARYA

Cevap: Karbon Pala Montajı - Videolu Anlatım

Emeğine sağlık, gerçekten ayrıntılı ve güzel bir video olmuş. Kendi montajlarımda nasıl işin kolayına kaçtığımı da gördüm
    Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Çok güzel bir paylaşım anlatımınıza, elinize, emeğinize sağlık güzel avlarda kullanırsınız inşallah.
      "Bugün Sabaha ç?kan herkes misafirdir ,yan?ndaki mal ödünçtür.Misafir ise yolcudur
      emanet de iade edilecektir''.

?erif Eren SUNGUR 1974 TA?KÖPRÜ / YALOVA
      Amatör Bal?kç?/Amatör Z?pk?nc?/Kara Avc?s?.
      "Deniz benim için hayatt?r"
      sigpic

Yorum yap

Elinize emeğinize sağlık. Daha güzel anlatılamazdı herhalde. Bundan sonra kimse ben pala montajı yapamıyorum diyemez.

Tebrikler...
        Hasan HASAR
        0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
        gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
        [email protected]

sigpic

Yorum yap

Emek ve zaman sarfederek çok güzel bir video hazırlamışsınız.Teşekkürler paylaşım için.Pala montajı ancak bu kadar güzel ve pratik anlatılır.
          En son düzenleyen kktc01; 04.Mayıs.2014, 03:00.

Yorum yap

Emeğine sağlık abi karbonum yok ama olsun

Yorum yap

faydalı bir çalışma çok çok özenli hazırlamışsınız tebrikler. bende geçenlerde bir montaj gerçekleştirdim. ayaklık fitil kanalları hariç verdim japonu siz böle japon hakkında ileri geri konuşunca aman dedim ben ne yapmışım umarım açma kırılma yapmaz.
              volkan yarl?gan

samsun

Yorum yap

japon ille de acacak kirilacak diye bir sey yok tabi bir sezon kullanip tekrar yapistirirsin. benim amacim, en iyi malzemeyi nasil kullaniriz ? buna cevap aramakti. zaten herkes japon kullaniyor. bir arkadas karbonat sepeliyordu japonun ustune o da ayri bir efsane. sabit parcalarin yapistirilmasinda ise yarasa da palette fiyasko olma ihtimali yuksek
                En son düzenleyen hamidasim; 04.Mayıs.2014, 12:24.
                Hamid As?m ÇÖKREN
                SAÜ/UZEM
                SAKARYA

Yorum yap

Hamid abi emeğine sağlık çok güzel bir anlatım olmuş, bu videolar pala montajı sorularına son noktayı koyar artık ve hatta sabit
                  başlıklar altına taşınsa güzel olur.Kauçuk bazlı japon yapıştırıcısını bilmediğimden öğrendiğim iyi oldu yoksa sadece mastik yetmiyordu
                  mastiklerin dediğiniz gibi ayaklıklara tutunmaları çok iyi değil, normal japon yapıştırıcıları da kırılma yapıyor diye kullanmıyordum...
                  Aynı şekilde power bantı da öğrendiğim iyi oldu yoksa suya dayanıklık sorundu bantlarda.Sıkıntı çıkartır mı bilmiyorum ama son kaplanan
                  kamuflaj folyo sanki az da olsa performans kaybı yaşatabilir gibi geldi.Kendi kalınlığı önemsenmese de palanın kalınlığı eğimde iç dış yüzey
                  farkını fark ettirebilir, olursa kamuflajı enine kesitler halinde yapıştırmak belki daha iyi olur.İlk durumu ile son durumu arasında ses farkı oldu mu
                  merak ettim palalarda, gerçi bir yandan düşününce karbon pala olduğundan bir sıkıntı çıkartmayacak gibi zaten folyonun yapıştıcısı da
                  kayabilir yerine göre o zaman tam oturur. Tekrardan emeğinize sağlık, zaman ayırdığınıza fazlasıyla değmiş abi.
                  1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Ders niteliğinde olmuş harika bir video pcye kaydedip arşivime atıcam ileride mutlaka lazım olucaktır emeğine sağlık teşekkür ederim bizle paylaştığın için ..

Yorum yap

Asl? M. Mert BABAYİĞİT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Hamid abi emeğine sağlık çok güzel bir anlatım olmuş, bu videolar pala montajı sorularına son noktayı koyar artık ve hatta sabit
                      başlıklar altına taşınsa güzel olur.Kauçuk bazlı japon yapıştırıcısını bilmediğimden öğrendiğim iyi oldu yoksa sadece mastik yetmiyordu
                      mastiklerin dediğiniz gibi ayaklıklara tutunmaları çok iyi değil, normal japon yapıştırıcıları da kırılma yapıyor diye kullanmıyordum...
                      Aynı şekilde power bantı da öğrendiğim iyi oldu yoksa suya dayanıklık sorundu bantlarda.Sıkıntı çıkartır mı bilmiyorum ama son kaplanan
                      kamuflaj folyo sanki az da olsa performans kaybı yaşatabilir gibi geldi.Kendi kalınlığı önemsenmese de palanın kalınlığı eğimde iç dış yüzey
                      farkını fark ettirebilir, olursa kamuflajı enine kesitler halinde yapıştırmak belki daha iyi olur.İlk durumu ile son durumu arasında ses farkı oldu mu
                      merak ettim palalarda, gerçi bir yandan düşününce karbon pala olduğundan bir sıkıntı çıkartmayacak gibi zaten folyonun yapıştıcısı da
                      kayabilir yerine göre o zaman tam oturur. Tekrardan emeğinize sağlık, zaman ayırdığınıza fazlasıyla değmiş abi.
                      mert kıymetli yorumların için teşekkürler. Aslına bakarsan kamuflaj folyo kaplamasını sadece uygulamanın nasıl yapılabileceğini göstermek için yaptım. Çok ince bir malzeme olduğu için karbonun performansını olumsuz etkileyeceğini sanmıyorum. Bir de renk biraz açık geldi güneş vurduğunda palalar ampül gibi parlayacak büyük ihtimalle ilerde koyu renk bir doku ile kaplayacağım ... maksat farklı uygulamaları denemek... tesa power bant ise ekipmanların olmazsa olmazı ... parlak yüzeylere tutunması mükemmel ve tuzlu suda atma yapmıyor.... yalnız pütürlü yüzeylerde altına su alıp çok çabuk atıyor bot yüzeyi ya da çizik palalarda kullanışlı değil... ama onun dışında her türlü tamirat koruma kaplama işlerinde sonuçlarından çok memnun kaldığım bir malzemedir.
                      Hamid As?m ÇÖKREN
                      SAÜ/UZEM
                      SAKARYA

Yorum yap

Karbon Pala Montajı, Bölüm 4/4 - YouTube

dakika 11:20 den sonra nasıl bir emek harcadığını kısaca anlatmışsın, eline ve fikrine sağlık...

sabit başlık haline getirmekte fayda var bence de....
                        Cem Kul

Maryland, ABD

daha öncesi;
                        Ören - Burhaniye / Bal?kesir
                        Gülbahçe / Urla - ?zmir

http://www.zipkinci.com/senkop-sig-s...ye-kurali.html

Yorum yap

Emek... Zaman... Tecrube... abi eline emegıne gonlune saglık... salonun halı zaten her seyı anlatmış yengeye Allah sabır versın. bı vıdeo son nokta olmuş hakkatten. bende pala monte yapıyorum. mastıgı cek palayı gecır hoop bıttı ama olay oyle degıl dedırten bı vıdeo.. ellerıne saglık
                          Sertaç UYAR
                          ?STANBUL / Avc?lar
                          31.03.83

A Rh +

sigpic

0554 117 53 25

Yorum yap

Asl? Hasan HASAR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            Elinize emeğinize sağlık. Daha güzel anlatılamazdı herhalde. Bundan sonra kimse ben pala montajı yapamıyorum diyemez.

Tebrikler...
                            +1000
                            Sa?l?cakla ve e?itimli body ile dalal?m.

Adem ÖZTÜRK - Marmaris-1975
                            PADI Master Freediver
                            SSI Level 2 Freediver
                            SSI Level 1 Freediver

Gümü? Cankurtaran
                            ?lkyard?mc?
                            S. M. Mali Mü?avir

Yorum yap

Hamid abı emegıne saglık cok faydalı bır paylasım olmus
                              KaAn DuruK
                              izmir/balçova
                              [email protected]
                              sigpic
                              0553 304 23 72

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X