Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

karbon pala....

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: karbon pala....

eline sağlık abi

Yorum yap

Halitbey gercekten güzel gözüküyor bende birtane kendime yapmayı düşünüyorum mümkünse videoyu bende ala bilirmiyim giresundan selamlar

Yorum yap

Sevgili Abicim,

Öncelikle diğer konularda da uğraşlarını gördükten sonra anlıyorum ki, sen bu işe (Dalmaya ve zıpkın avcılığına) pek az insanda rastlanabilen bir sevda ile bağlanmışsın...Evlimisin bilmiyorum ama, eğer evliysen yenge için için kıskanıyordur bu uğraşlarını... Sevgili Abicim şaka bir yana, gerçekten paha biçilmez emekler harcayıp, mükemmel sonuçlar yaratıyorsun.Umarım bu başarıların hep devam eder...Tebriklerimi ve başarı dileklerimi arz ederim.

Yorum yap

Asl? X-Calibur taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Sevgili Abicim,

Öncelikle diğer konularda da uğraşlarını gördükten sonra anlıyorum ki, sen bu işe (Dalmaya ve zıpkın avcılığına) pek az insanda rastlanabilen bir sevda ile bağlanmışsın...Evlimisin bilmiyorum ama, eğer evliysen yenge için için kıskanıyordur bu uğraşlarını... Sevgili Abicim şaka bir yana, gerçekten paha biçilmez emekler harcayıp, mükemmel sonuçlar yaratıyorsun.Umarım bu başarıların hep devam eder...Tebriklerimi ve başarı dileklerimi arz ederim.
          Alper teşekkür ederim.
          Evliyim ve hanım için için değil direk kıskanıyor bu kadarlada kalmıyor epoksi ve cam elyafını kendinden daha çok sevdiğimi düşünüyor.
          Tekrar çok teşekkür ederim.
          Selamlar..
          Halit Uçar-1969

Yorum yap

abı elceeeezlerıne sağlık... eğer ozel uretım yapıyorsa bızde edınelım bır cıft

Yorum yap

Halit bey kardeşim, sizinle tanışmak zamanınız ölçüsünde sohbet etmek istiyorum,,, özel olarak size nasıl ulaşabilirm.. Gerek telefon..Gerek email yoluyla. olabilir..sağlıklı iyi günler diliyorum...

Yorum yap

selamlar

ben uzun süredir dalan biri olmakla beraber ilk defa turksub carbon pala aldım ve kullanmaya başladım ancak sığ su'da dalışlarda, yarımşar kg da bilek ağırlığım olduğu halde resmen ayaklarımı batıramıyorum ve nefesimi tüketiyorum. bir şeyleri yanlış yapıyorum ama kendimde çözemedim. tecrübe ve önerilerinizi alabilir miyim. bunun paletten palete değişmesi sözkonusu mudur ve ya farklı bir teknik mi var karbon paletlerde

Yorum yap

Fiyat nedir veya satiş varmi?

Yorum yap

Asl? şükrü taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Fiyat nedir veya satiş varmi?
                    konu 2008 yilinda acilmiş son cevap 14 12 2017 de verilmiş.. cevap yenide konu cok eski...
                    ONUR ALTINKOÇ
                    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X