Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

karbon pala....

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• karbon pala....

yaptığım bazı hatalardan dolayı görüntü çok iyi olmadı.
    Halit Uçar-1969

Bunada şükür

Yorum yap

Tebrikler..İlk deneme için çok iyi..Kullandığınız malzemeler nelerdir sakıncası yoksa paylaşmanız mümkünmü acaba..

Yorum yap

abi tebrikler makara bi yapmadın o ne zamana epoxy yi atmadın sanırım daha değilmi abi ?

Yorum yap

Abi senden korkulur

Eline Sağlık ..

Yorum yap

Halit bey, elinize sağlık güzel esnekliği olan palalar elde etmişsiniz. Birkaç sorum olacak: Kalınlığı ne kadar acaba bu palanın? Bir de sertliği nasıl? Benim bir palayı yakından inceleme fırsatım hiç olmadı da. Sorularım yanlış anlaşılmasın. Mesela ikinci resimdeki kıvrmayı yapabilmeniz için kaç kg'lık bir kuvvet uyguluyorsunuz? Ben de karbon olamasa da cam elyafından fiber pala yapmayı düşünüyorum. Bu soruları ondan sordum. :roll:
            Kimse kafam? k?zd?rmas?n...... Dalar?m.

Selman ?en 1966 ESK??EH?R

Yorum yap

Asl? Oktay UZDİYEM taraf?ndan gönderilmi?
              Bunada şükür
              daha iyiside olacak inşallah.
              Halit Uçar-1969

Yorum yap

Asl? ozkanbicici taraf?ndan gönderilmi?
                Tebrikler..İlk deneme için çok iyi..Kullandığınız malzemeler nelerdir sakıncası yoksa paylaşmanız mümkünmü acaba..
                karbon elyaf,epoksi,vakum,ısı.

sizin tüfeklerde kullandığınız malzemenin aynısı diye biliriz aslında tek farkı karışım ve uygulama.
                Halit Uçar-1969

Yorum yap

Asl? Enyalios. taraf?ndan gönderilmi?
                  abi tebrikler makara bi yapmadın o ne zamana epoxy yi atmadın sanırım daha değilmi abi ?
                  murat bu tam bitsin sıra sana söz verdiğim gibi kanallı gövde ondan sonra sırada makara var.

hataları kapatmak için bir kat daha epoksi gerekiyor.

bu arada bana özelden adres bilgilerini yaz sana film leri göndereyim.
                  Halit Uçar-1969

Yorum yap

Asl? Oğuzcan SÜZEN taraf?ndan gönderilmi?
                    Abi senden korkulur

Eline Sağlık ..
                    Halit Uçar-1969

Yorum yap

Asl? selman şen taraf?ndan gönderilmi?
                      Halit bey, elinize sağlık güzel esnekliği olan palalar elde etmişsiniz. Birkaç sorum olacak: Kalınlığı ne kadar acaba bu palanın? Bir de sertliği nasıl? Benim bir palayı yakından inceleme fırsatım hiç olmadı da. Sorularım yanlış anlaşılmasın. Mesela ikinci resimdeki kıvrmayı yapabilmeniz için kaç kg'lık bir kuvvet uyguluyorsunuz? Ben de karbon olamasa da cam elyafından fiber pala yapmayı düşünüyorum. Bu soruları ondan sordum. :roll:
                      abi kalınlığı 1.50mm 2mm gibi
                      sert liği konusunda şunu söyleye bilirim piyasada satılan orj karbon palalarla nerdeyse aynı oldu.
                      fiber pala konusundada ben dene dim sonuç alamadım bence hiç fiberle zaman harcamayın karbon elyaf bulmak çok zor değil.

saygılar..
                      Halit Uçar-1969

Yorum yap

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
                        Kimse kafam? k?zd?rmas?n...... Dalar?m.

Selman ?en 1966 ESK??EH?R

Yorum yap

Elinize sağlık halit bey.Esnekliği mükemmel görünüyor.İnşallah kullandığınızda da iyi verim alırsınız.Yalnız bir sorum olacak.Palanın kalınlığı her yerinde aynımı,yoksa ayağa doğru kalınlaşıyormu?Teşekkürler.
                          Süleyman ?EN-1963 ESK??EH?R

Yorum yap

Asl? ssen26 taraf?ndan gönderilmi?
                            Elinize sağlık halit bey.Esnekliği mükemmel görünüyor.İnşallah kullandığınızda da iyi verim alırsınız.Yalnız bir sorum olacak.Palanın kalınlığı her yerinde aynımı,yoksa ayağa doğru kalınlaşıyormu?Teşekkürler.
                            süleyman abi her yerinde aynı.

saygılar..
                            Halit Uçar-1969

Yorum yap

Teşkkürler halit bey.Hazır satılanlarda da her yerinde aynımı?Bunu şunun için soruyorum.Kalınlık her yerinde aynı olduğunda genişliğin azaldığı ayak kısmına doğru ucundan fazla orası kıvrılmıyormu.Bende kardeşim selman gibi karbon palayı yakından inceleme fırsatım olmadı.
                              Süleyman ?EN-1963 ESK??EH?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X