Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

palet kamuflaj çalışması...

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• palet kamuflaj çalışması...

arkadaşlar geçen gün bi tanıdığımla konuşurken paletlerdeki kanuflajın öneminden bahsetti.. özelikle benim gibi 10-15 metre ye kadar inebilen biri için satıhtaki avlarda işe yarayacağından bahsetti.. bende yeni aldığım omer mıllenium marka paletlerde denedim umarm işe yarar...

vallahi elimden gelen bu umarım beğenirsiniz!! :)
    Cihangir Soydemir
    Deniz Ula?t?rma ??letme Mühendisi
    ?zmir-Dikili

mükemmel olmus bende senin indigin derinliklerde avlanıyorum aynı paletler bendede mevcut nası yaptıgını anlatırsan hangi boyaylan gibi

Yorum Yap

ben boyaları bauhaustan aldım özelikle sordum palet boyayacagım diye bayan özel bir boya verdi biraz pahalı bir kutusu 13 milyon ben 2 kutu aldım ve sonuç umduğumdan çok daha iyi oldu ve gözlük ve snorkel içinde kllanacağım..

önce paletlerin yüzeyine yeşil boyayı ince 1 kat attım sonra 2. kat için bekledim biraz o arada kamuflaj deseni için bant ve gazete hazırladım sonra yeşil 2. kat attım ve en sonunda bant ve gazete yardmıyla desenlerden kahverengi renk sıktım ardından ince 50 cm uzaktan kahverengi ile gectim sadece boyayı kırmak için..
      Cihangir Soydemir
      ?zmir-Dikili

Yorum Yap

çihangri maske için kulanma kimyevi maddelrin silikonu bozma olasılıgı var bilgi

Yorum Yap

haklısın ama eski bi maskem var onda denicem bakalım eğer sorun olmazsa kendi maskemde de kullanabilirm fakat haklısn üzüme tahriş yapabilir.. teşekkürler kardeşim... kolay gelsin sınavlarında başarılar...
          Cihangir Soydemir
          ?zmir-Dikili

Yorum Yap

:arrow:

Yorum Yap

slm; acaba bu kamuflaj olayını mavi renkli paletlere uygulayabilirmiyiz?
              Ayrıca paletlerimin taşlardan dolayı kısım kısım aşındığını yani düz bir yüzeye sahip olmadığını belirtmek isterim..

Yorum Yap

.............................

Yorum Yap

afedersiniz ama bu site nerede?

Yorum Yap

.............................

Yorum Yap

Cihangir dalış sonrası olusan durumlarıda anlatırsansevinirim. Bu hali bencede güzel.....

Yorum Yap

cihangir ne yaptın sen öyle elinde boya kaldıysa benimkileride halledelim

iyi avlar

Yorum Yap

hakikaten orjinali ancak bu kadar olur; ama bir de denizde denedikten sonra bakmak lazım.. :)

Yorum Yap

En fazla 5 dalıştan sonra yeniden boyamak zorunda kalıcağına emin ol.

Yorum Yap

çok iyi moral verdin abi saol:))
                              Cihangir Soydemir
                              ?zmir-Dikili

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X