Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kamuflaj çalışmaları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bandixir
    replied
    Cevap: Kamuflaj çalışmaları

Eline sağlık, ama o buzluk kaybolur, yere koyar taş diye bırakıp gidersin :)

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• zek_tani
    Guest replied

Ellerine saglik cok guzel bir calsma olmus paletin ustune akrilik vernik sik yoksa cok cabuk etma yapar elbise icinde pepeo marka boya kullan en iyisi odur

Yorum izini:

• salih61
    replied

Cok guzel olmus ama elbisede kullanilan magzemeyi tam olarak anliyamadim

Yorum izini:

• wolfenstein09
    replied

B.Murat Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıfatım eline koluna sağlık. Çok güzel görünüyor. 1-11 Mayıs arası oradayım, yapalım bir güzellik :)
    Hadi insallah bakalim.. cupralarda geldi gari zaten aliverelim bir kac parca :)

Yorum izini:

• wolfenstein09
    replied

t.tuncel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş eline ve fikrine sağlık bende de apnea legent siyah elbise var kamuflaj yapmak istiyorum... sprey boyalar elbiseye zarar veriyor mu veya da belirli marka modeli var mı bu uygulama için
    Zarar verecegini dusunuyorum ama vermese bile kuruyunca sertlesecektir elbise esnek malzeme oldugu icin onunla esneyen bisey bulman sart. kumas boyalarida olmuyor bosa parani cope atma siyah uzerine belli bile olmuyor ben her yontemi denedim son care silikonu buldum sende dene istersen eski elbisen degerlendirilmis olur..

Yorum izini:

• B.Murat Y?lmaz
    Deniz A????

• B.Murat Y?lmaz
    replied

Rıfatım eline koluna sağlık. Çok güzel görünüyor. 1-11 Mayıs arası oradayım, yapalım bir güzellik :)

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• t.tuncel
    Guest replied

çok güzel olmuş eline ve fikrine sağlık bende de apnea legent siyah elbise var kamuflaj yapmak istiyorum... sprey boyalar elbiseye zarar veriyor mu veya da belirli marka modeli var mı bu uygulama için

Yorum izini:

• mesut zorlu
    replied

Gayet başarılı olmuş elinize sağlık

Yorum izini:

• Sertaç UYAR
    Baltazar Divers

• Sertaç UYAR
    replied

Ellerine saglik. Elbisenin gorunumu cok sik olmus :)

Yorum izini:

• wolfenstein09
    Konu sahibi İlgili konu Kamuflaj çalışmaları

Kamuflaj çalışmaları

Arkadaşlar merhaba. Boş zamanlarımda uğraştığım çalışmalarımı paylaşmak istedim. elbisede siyah legend üzerine abellan modeli kamuflaj uyguladım kırmızı silikonla yaptım buzluğu ve paletleride yeşil ve kahve sprey boya ile çalıştım buzluğun asıl rengi altındadır onunda fotoğrafını çektim. su altında dış ortamdan daha iyi adapte oluyorlar.. Denemek isteyenler olabilir bu yüzden paylaşmayı uygun gördüm selamlar..

Hazırlanıyor...
X