Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Kamuflaj çalışmaları

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kamuflaj çalışmaları

Arkadaşlar merhaba. Boş zamanlarımda uğraştığım çalışmalarımı paylaşmak istedim. elbisede siyah legend üzerine abellan modeli kamuflaj uyguladım kırmızı silikonla yaptım buzluğu ve paletleride yeşil ve kahve sprey boya ile çalıştım buzluğun asıl rengi altındadır onunda fotoğrafını çektim. su altında dış ortamdan daha iyi adapte oluyorlar.. Denemek isteyenler olabilir bu yüzden paylaşmayı uygun gördüm selamlar..

sigpicRifat KARABABA (ab rh+)

?zmir

Cevap: Kamuflaj çalışmaları

Ellerine saglik. Elbisenin gorunumu cok sik olmus
    Sertaç UYAR
    ?STANBUL / Avc?lar
    31.03.83

A Rh +

sigpic

0554 117 53 25

Yorum yap

Gayet başarılı olmuş elinize sağlık
      * MST - 1981 *
      } >) ) ) ) * >

Yorum yap

çok güzel olmuş eline ve fikrine sağlık bende de apnea legent siyah elbise var kamuflaj yapmak istiyorum... sprey boyalar elbiseye zarar veriyor mu veya da belirli marka modeli var mı bu uygulama için

Yorum yap

Rıfatım eline koluna sağlık. Çok güzel görünüyor. 1-11 Mayıs arası oradayım, yapalım bir güzellik
          sigpic
          Murat Y?lmaz 1980
          ?stanbul
          Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
          MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Asl? t.tuncel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            çok güzel olmuş eline ve fikrine sağlık bende de apnea legent siyah elbise var kamuflaj yapmak istiyorum... sprey boyalar elbiseye zarar veriyor mu veya da belirli marka modeli var mı bu uygulama için
            Zarar verecegini dusunuyorum ama vermese bile kuruyunca sertlesecektir elbise esnek malzeme oldugu icin onunla esneyen bisey bulman sart. kumas boyalarida olmuyor bosa parani cope atma siyah uzerine belli bile olmuyor ben her yontemi denedim son care silikonu buldum sende dene istersen eski elbisen degerlendirilmis olur..

?zmir

Yorum yap

Asl? B.Murat Yılmaz taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Rıfatım eline koluna sağlık. Çok güzel görünüyor. 1-11 Mayıs arası oradayım, yapalım bir güzellik
              Hadi insallah bakalim.. cupralarda geldi gari zaten aliverelim bir kac parca

?zmir

Yorum yap

Cok guzel olmus ama elbisede kullanilan magzemeyi tam olarak anliyamadim
                salih61 l'm from Trabzon

1990 BALIKES?R/Burhaniye

BURHAN?YE BELED?YES? ZIPKINLA BALIK AVI TAKIMI

Yorum yap

Ellerine saglik cok guzel bir calsma olmus paletin ustune akrilik vernik sik yoksa cok cabuk etma yapar elbise icinde pepeo marka boya kullan en iyisi odur

Yorum yap

Eline sağlık, ama o buzluk kaybolur, yere koyar taş diye bırakıp gidersin
                    sigpic

?ener BANDIRMA
                    ?stanbul - 1972
                    60 sn yeterli.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X