Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

zipkin uzerine yazi yazmak

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• zipkin uzerine yazi yazmak

zipkin uzerine ismimi yazmak istiyorum ne gibi bir uygulama yapabilirim ? ben airbrush olarak dusundum birde sizin goruslerinizi almak istedim

Cevap: zipkin uzerine yazi yazmak

Air brush ta olabilir. Bi tabelacidan isminin stickerini yaptrip zipkin uzerine yapistir yine sprey boya ile boyayip stickeri sok tamamdir.
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Ben de aynı konuyu tam da bu sıralar araştırıyorum Sana faydası olur mu bilmem ama ben ahşap zıpkınıma tabelacıda yakma tekniğiyle markalama yaptırıcam.. daha önce kendisi de zıpkında denememiş fakat diğer yüzeylerde gördüğüm kadarıyla başarılı bir çalışma sonrasında vernikleyince de daha güzel duracağı kanaatindeyim..

Yorum yap

bilgiler icin tesekkurler zipkni carbon oldugu icin yakma olayi biraz zor govdeye zarar vermek istemiyorum

Yorum yap

Soyledigim sticker ornegi ben kompozit paletime uyguladim.., bu arada sprey boya ile yapilsa daha guzel olur ben renkler parlasin diye oje kullandim.,,
          ONUR ALTINKOÇ
          1985 ?STANBUL

Yorum yap

bilgileriniz icin tesekkurler airbrush tabancasi ilede atabilirim boyayi ayni sekil. sadece sticker yapistirip sac kurutma makinesiyle isitsam olurmu yoksa yinemi duser ?

Yorum yap

Selam Yakup kardeşim;
              You Tube tan BOB ROSS 'un kalın fırça ile resim tekniğini içeren videolardan birini seyret daha kolay yaparsın airbrush desen olarak çok düz olur.
              Dal sağlıcakla...
              "A?k?m Yeni Foça"
              MEHMET AD?L GÜR-?ZM?R
              AB (RH+)

Yorum yap

Asl? Mag taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Selam Yakup kardeşim;
                You Tube tan BOB ROSS 'un kalın fırça ile resim tekniğini içeren videolardan birini seyret daha kolay yaparsın airbrush desen olarak çok düz olur.
                Dal sağlıcakla...
                bilgi verdiniz icin cok tesekkurler abi

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X