Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

boş vakti güzl bir çalışma ile gecirmenin mutlulugu :) ant dive Team

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• boş vakti güzl bir çalışma ile gecirmenin mutlulugu :) ant dive Team

boş vakitlerimde aklıma gelen bir çalışmayı paylaşmak istedim
    kameranım Housingini hem güçlendirmek hemde cizilmelere karşı korumak için karbonla kapladım

her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: boş vakti güzl bir çalışma ile gecirmenin mutlulugu ant dive Team

Güzel olmuş
    Bu ant dive nedir karınca dalanlar grubu mu?
    sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
    Halil Kafkas

Yorum yap

acılımı şu oluyor halil antalya dalış zıpkın avı malzeme ve ekipmanları ben kameramı ordan cengiz abiden aldım sagulsun kendisi hem esnaf hemde iyi bir zıpkıncı ayrıca lojistik konusunda engin bilgileri var lastik konbinasyonu şiş delme kısatma. ahşap veya aliminyum zıpkınları her türlü modifiye edebiliyor
      her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
      serkan güne?
      1982

Yorum yap

Asl? dansc_07 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        acılımı şu oluyor halil antalya dalış zıpkın avı malzeme ve ekipmanları ben kameramı ordan cengiz abiden aldım sagulsun kendisi hem esnaf hemde iyi bir zıpkıncı ayrıca lojistik konusunda engin bilgileri var lastik konbinasyonu şiş delme kısatma. ahşap veya aliminyum zıpkınları her türlü modifiye edebiliyor

Antalyaya gelirsek çay içmeye geliriz en azından ozaman ant-dive a
        sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
        Halil Kafkas

Yorum yap

gel kardeşim bende arada ugruyorum cengiz abinin yanına tanısırız cay içeriz sohbet ederiz
          serkan güne?
          1982

Yorum yap

Asl? kafkas1984 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Güzel olmuş
            Bu ant dive nedir karınca dalanlar grubu mu?
            antalyamızın ant'ı )) dalışın dive i = Cengiz Özçelik gruptan haberim yok bendrn habersiz kurmuşlar anti group kurmak şart oldu Aha bulldum ANT-i DİVE )))

Yorum yap

Serkan ellerine sağlık. Güzel çalışma olmuş.
              Bir kameramız vede housingimiz olunca denemek için örneğimiz de olmuş oldu.
              BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
              1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X