Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Boya ve epoksiyle kamuflaj çalişmasi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts
    Cengizhan GÜVENÇ
    ZIPKINCI

• Cengizhan GÜVENÇ
    replied
    Cevap: Boya ve epoksiyle kamuflaj çalişmasi

extreme09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şunuda ilave edeyim.kimsenin bir diğerinin aklıyla alay etmesine hakkı yok.
    Bu konuyu çözdükten sonra foruma veda edeceğimi de buradan yazayım.
    Ufuk abi senin paylaşımlarına ve bilgi birikimine bu forumdaki herkesin ihtiyacı var. Gerisinin hiç bir önemi yok seni çok iyi anladım ama konuyu daha fazla kurcalayıp büyütmek istemiyorum. Kararını tekrardan düşünmeni isterim.

Yorum izini:

• Cengizhan GÜVENÇ
    ZIPKINCI

• Cengizhan GÜVENÇ
    replied

comandante mako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengizhan abi Günaydın dün yönetim yorumumu sildiği için tekrar yazıyorum yalnış anlama lütfen.Değerli görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim sana.Edindiğimiz bilgiler paylaşılmadıkça ne bize ne de bir başkasına yararı olur bilgiler paylaşıldıkça var olurlar o yüzden bilgilerimizle övünmek yerine paylaşmamız gerekir,ve ayrıca pekiştirmemiz gerekir.Unutma ki hatasız kul yoktur o yüzden hiçbir Zaman böyle değerlerle övünmememiz gerekir.Tekrardan teşekkür edrim.Dal sağlıcakla.
    Yanlış anlaşılacak birşey yok Varis kardeşim. eline sağlık tekrardan.

Yorum izini:

• smyrna
    replied

Varis kardeşim bilgi paylaşımın için öncelikle teşekkürler , Ufuk Bey forumdan takip ettiğim kadarıyla sizinde bir çok konuda faydalı bilgi paylaşımlarınız oldu ve sevilen birisiniz foruma veda etme kısmını bir kez daha değerlendirim derim. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir bence bu konu tatlıya bağlayalım. Ayrıca bir arkadaşımız boya türü ile ilgili bir soru sormuş belki yardımım olur ben daha önce kurşunlarıma benzer bir uygulama yapmıştım boyanın cinsi tam doğrumudur bilmiyorum fakat şu bayanların ahşap boyamalar da kullandıkları malzemeleri satan yerlerden suya dayanıklı çıkmayacak bir boya varmı diye sorduğumda bu boyayı vermişlerdi ( akrilik cam ve seramik boyası yazılı üstünde )yaklaşık 2 senedir de çıkmadı üzerini epoxy ile sabitlemek boyanın sıyrılma ve silinme gibi olumsuz etkilere daha uzun süre dayanacağını gösteriyor.

Yorum izini:

• Asitane
    replied

Paylaşılan video için teşekkür ederim..

Ben kullanılan boyayı merak ediyorum..

''reklamcılıkta kullanılan özel dayanıklı bir boya'' diyerek bilgilendirilmiş ama nereden buluruz..

Sizlere danışmak istedim..

Yorum izini:

• poyraz_34
    *****dan ayr?lm??t?r

• poyraz_34
    replied

AOE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişteki bikaç başlığa baktığınızda Ufuğun tepkisini anlayabilirsiniz.

Ufuğu şahsen tanımam ama forumda birisine saygısızlık yapacak son kişilerdendir.
    Ben kendisine saygısız dediğimi hatırlamıyorum. Ama olayın çıkış noktasına baktığımızda herşey apaçık ortada, Allah aşkına kim kabul eder şu yazılanları, yönetim birşeyler silebiliyorsa,en başta sen falancanin oglumusun,cumlesini dikkate alması gerekir.Seiz kabul edermisiniz böyle bir şeyi, lütfen soruyorum

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• comandante mako
    Guest replied

Cengizhan GÜVENÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bu yaşta 5 dil biliyorsun, kullanmadığım zıpkın hemen hemen yok demiştin yanlış hatırlamıyorsam üstüne üstlük böyle teknik bilgiler ve el becerisi ayakta alkışlarım böyle yetenekli birini ki seni bu yaşta bunları yaptığın için ayakta değil amuda kalkıp alkışlamak isterdim ama denemesi bile sakıncalı :) tebrik ediyorum kardeşim seni başarılarının devamını diliyorum yoksa sen herşeyi bilen elinden gelen Hüseyin abinin oğlu musun :)
    Cengizhan abi Günaydın dün yönetim yorumumu sildiği için tekrar yazıyorum yalnış anlama lütfen.Değerli görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim sana.Edindiğimiz bilgiler paylaşılmadıkça ne bize ne de bir başkasına yararı olur bilgiler paylaşıldıkça var olurlar o yüzden bilgilerimizle övünmek yerine paylaşmamız gerekir,ve ayrıca pekiştirmemiz gerekir.Unutma ki hatasız kul yoktur o yüzden hiçbir Zaman böyle değerlerle övünmememiz gerekir.Tekrardan teşekkür edrim.Dal sağlıcakla.

Yorum izini:

• AOE
    replied

poyraz_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufuk bey formdan ayrılmanız çözüm değil, problem neden oraya takılı kalmanız, amacım kimseye arka çıkmak değil ama birkaç farklı paylaşımda aynı şeyleri gördüm bu nedenle yazdım. Ayrıca olay resmen makaraya dönüyor, sizin cevabınızdan sonra gözden geçirebilirsiniz, arkadaşların da katılımıyla, birde siz karşı tarafın yerine koyun derim kendinizi.iyi günler.
    Geçmişteki bikaç başlığa baktığınızda Ufuğun tepkisini anlayabilirsiniz.

Ufuğu şahsen tanımam ama forumda birisine saygısızlık yapacak son kişilerdendir.

Yorum izini:

• poyraz_34
    *****dan ayr?lm??t?r

• poyraz_34
    replied

Ufuk bey formdan ayrılmanız çözüm değil, problem neden oraya takılı kalmanız, amacım kimseye arka çıkmak değil ama birkaç farklı paylaşımda aynı şeyleri gördüm bu nedenle yazdım. Ayrıca olay resmen makaraya dönüyor, sizin cevabınızdan sonra gözden geçirebilirsiniz, arkadaşların da katılımıyla, birde siz karşı tarafın yerine koyun derim kendinizi.iyi günler.

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• seysey09
    Guest replied

Ufuk abi nereye gidiyosun ya allah allah bırakma forumu daha öğreneceğimiz çok şey var :(

Yorum izini:

• extreme09
    replied

şunuda ilave edeyim.kimsenin bir diğerinin aklıyla alay etmesine hakkı yok.
    Bu konuyu çözdükten sonra foruma veda edeceğimi de buradan yazayım.

Yorum izini:

• extreme09
    replied

Konu paylaşım değil. Konu 5 dili ana dilim gibi konuşuyorum iddiası ve bunun sonucunda gelen haklı sorular ve verilen cevaplar.

Su an şehir dışındayım ve geldiğimde bu konuyu netlestrebiliriz.

Yorum izini:

• poyraz_34
    *****dan ayr?lm??t?r

• poyraz_34
    replied

Bende bir saygısızlık göremedim. Ama arkadaşın paylaşımlarını takip ediyorum ve faydalanıyorumda şuda dikkatimi çekmedi değil birkaç kişi sadece bu profil üzerine yoğunlaşmış bilir kişi edasıyla müdahale ediliyor.Yada sözüm ona arkadaşlar her konuya aynı şekilde dahildir.Formda bi kısıtlama varsa yada ayrımcılık vs. Varsa ona göre takip edelim, yok gayet adaletkarız diyorsanız herkezin paylaşımına saygı duyacağız hep beraber.Unutmayalım ki akıl yaşta değil baştadır.Olduki bi saygısızlık var,ben göremedim, o zaman maruz gör büyüklüğünü konuştur.Bilgilerinle büyük olduğunu güdümlemeye çalıştıģın kadar o yöndede göster görelim o zaman büyüklüğü,.Bu arkadaş kafa olarak bir çoğundan yaşça benden küçük olsada bu konuda benden 10 kat daha deneyimli ve bilgili bu blogdaki birçok kişiden de deneyimli olduğunu görüyorum ve saygı duyuyorum.Mertçe şunu söyleyeyim Varis le ilk tanişmamizda senelerdir daldigini ovunerek yazdı övünerek kendini ön planada çıkardı, ben bunda hiçbir art niyet aramadım gayet hoş gördüm. Hiç üste çıkmaya calışmadım.Yaşına göre bence çok fazlasiyla haklı diyorum.Bizim tepkimiz yasimiza göre nasıl ona bi bakalım derim saygilar...

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• comandante mako
    Guest replied

Bayram ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamını severek zevkle okudum abicim.. teşekkür ederim. lastik ve şiş konusu kamuflaj olmayabilir ama zıpkın kurulu iken biraz su altına uyumu bozuyor bence. ama o kadarda önemli değil. sonuçta o kadar güzel emek harcayıp yaptığın işin karşısına geçip : "işte bu ! " demenin hazzı paha biçilemez.. yoksa balık olan merada 5*10 kalas ile balık vurulabilir. :D

sevgilerimle.. dal sağlıcakla.
    sağol abi.sende sağlıcakla dal.

Yorum izini:

• Bayram ÇOLAK
    replied

Buraya Kadar anlattıklarımı okuduysan Bayram abi çok teşekkür ederim.Dal sağlıcakla.
    tamamını severek zevkle okudum abicim.. teşekkür ederim. lastik ve şiş konusu kamuflaj olmayabilir ama zıpkın kurulu iken biraz su altına uyumu bozuyor bence. ama o kadarda önemli değil. sonuçta o kadar güzel emek harcayıp yaptığın işin karşısına geçip : "işte bu ! " demenin hazzı paha biçilemez.. yoksa balık olan merada 5*10 kalas ile balık vurulabilir. :D

sevgilerimle.. dal sağlıcakla.

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• comandante mako
    Guest replied

olcay hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saygı en önemli kriterimiz.
    Olcay Bey ben saygisizlik etmedim doğru olani söyledim.
    Konu comandante mako tarafından (https://www.zipkinci.com/member/46819-comandante-mako Saat 28-08-2015, 21:56 ) değiştirilmiştir.

Yorum izini:

Hazırlanıyor...
X