Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Boya ve epoksiyle kamuflaj çalişmasi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Boya ve epoksiyle kamuflaj çalişmasi

Ufuk abi nereye gidiyosun ya allah allah bırakma forumu daha öğreneceğimiz çok şey var

Yorum yap

Ufuk bey formdan ayrılmanız çözüm değil, problem neden oraya takılı kalmanız, amacım kimseye arka çıkmak değil ama birkaç farklı paylaşımda aynı şeyleri gördüm bu nedenle yazdım. Ayrıca olay resmen makaraya dönüyor, sizin cevabınızdan sonra gözden geçirebilirsiniz, arkadaşların da katılımıyla, birde siz karşı tarafın yerine koyun derim kendinizi.iyi günler.

Yorum yap

Asl? poyraz_34 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Ufuk bey formdan ayrılmanız çözüm değil, problem neden oraya takılı kalmanız, amacım kimseye arka çıkmak değil ama birkaç farklı paylaşımda aynı şeyleri gördüm bu nedenle yazdım. Ayrıca olay resmen makaraya dönüyor, sizin cevabınızdan sonra gözden geçirebilirsiniz, arkadaşların da katılımıyla, birde siz karşı tarafın yerine koyun derim kendinizi.iyi günler.
        Geçmişteki bikaç başlığa baktığınızda Ufuğun tepkisini anlayabilirsiniz.

Ufuğu şahsen tanımam ama forumda birisine saygısızlık yapacak son kişilerdendir.
        A. Özgur EKinci

SSI Level 3 Freediver
        ?stanbul/Fethiye
        AB Rh+

https://www.youtube.com/channel/UCGc...MLbnjgjX_wbpQ?

Yorum yap

Asl? Cengizhan GÜVENÇ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Maşallah bu yaşta 5 dil biliyorsun, kullanmadığım zıpkın hemen hemen yok demiştin yanlış hatırlamıyorsam üstüne üstlük böyle teknik bilgiler ve el becerisi ayakta alkışlarım böyle yetenekli birini ki seni bu yaşta bunları yaptığın için ayakta değil amuda kalkıp alkışlamak isterdim ama denemesi bile sakıncalı tebrik ediyorum kardeşim seni başarılarının devamını diliyorum yoksa sen herşeyi bilen elinden gelen Hüseyin abinin oğlu musun
          Cengizhan abi Günaydın dün yönetim yorumumu sildiği için tekrar yazıyorum yalnış anlama lütfen.Değerli görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim sana.Edindiğimiz bilgiler paylaşılmadıkça ne bize ne de bir başkasına yararı olur bilgiler paylaşıldıkça var olurlar o yüzden bilgilerimizle övünmek yerine paylaşmamız gerekir,ve ayrıca pekiştirmemiz gerekir.Unutma ki hatasız kul yoktur o yüzden hiçbir Zaman böyle değerlerle övünmememiz gerekir.Tekrardan teşekkür edrim.Dal sağlıcakla.

Yorum yap

Asl? AOE taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Geçmişteki bikaç başlığa baktığınızda Ufuğun tepkisini anlayabilirsiniz.

Ufuğu şahsen tanımam ama forumda birisine saygısızlık yapacak son kişilerdendir.
            Ben kendisine saygısız dediğimi hatırlamıyorum. Ama olayın çıkış noktasına baktığımızda herşey apaçık ortada, Allah aşkına kim kabul eder şu yazılanları, yönetim birşeyler silebiliyorsa,en başta sen falancanin oglumusun,cumlesini dikkate alması gerekir.Seiz kabul edermisiniz böyle bir şeyi, lütfen soruyorum

Yorum yap

Paylaşılan video için teşekkür ederim..

Ben kullanılan boyayı merak ediyorum..

''reklamcılıkta kullanılan özel dayanıklı bir boya'' diyerek bilgilendirilmiş ama nereden buluruz..

Sizlere danışmak istedim..
              Kaan ERGÜN
              1985 ?STANBUL - G.O.PA?A

Yorum yap

Varis kardeşim bilgi paylaşımın için öncelikle teşekkürler , Ufuk Bey forumdan takip ettiğim kadarıyla sizinde bir çok konuda faydalı bilgi paylaşımlarınız oldu ve sevilen birisiniz foruma veda etme kısmını bir kez daha değerlendirim derim. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir bence bu konu tatlıya bağlayalım. Ayrıca bir arkadaşımız boya türü ile ilgili bir soru sormuş belki yardımım olur ben daha önce kurşunlarıma benzer bir uygulama yapmıştım boyanın cinsi tam doğrumudur bilmiyorum fakat şu bayanların ahşap boyamalar da kullandıkları malzemeleri satan yerlerden suya dayanıklı çıkmayacak bir boya varmı diye sorduğumda bu boyayı vermişlerdi ( akrilik cam ve seramik boyası yazılı üstünde )yaklaşık 2 senedir de çıkmadı üzerini epoxy ile sabitlemek boyanın sıyrılma ve silinme gibi olumsuz etkilere daha uzun süre dayanacağını gösteriyor.
                ?smail GÜLER
                ?ZM?R A RH (+)

Yorum yap

Asl? comandante mako taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Cengizhan abi Günaydın dün yönetim yorumumu sildiği için tekrar yazıyorum yalnış anlama lütfen.Değerli görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim sana.Edindiğimiz bilgiler paylaşılmadıkça ne bize ne de bir başkasına yararı olur bilgiler paylaşıldıkça var olurlar o yüzden bilgilerimizle övünmek yerine paylaşmamız gerekir,ve ayrıca pekiştirmemiz gerekir.Unutma ki hatasız kul yoktur o yüzden hiçbir Zaman böyle değerlerle övünmememiz gerekir.Tekrardan teşekkür edrim.Dal sağlıcakla.
                  Yanlış anlaşılacak birşey yok Varis kardeşim. eline sağlık tekrardan.
                  sigpic
                  Cressi Elite 95 Open
                  Apnea Rebel 100 Open
                  Cengizhan GÜVENÇ
                  Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
                  CMAS *

Yorum yap

Asl? extreme09 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    şunuda ilave edeyim.kimsenin bir diğerinin aklıyla alay etmesine hakkı yok.
                    Bu konuyu çözdükten sonra foruma veda edeceğimi de buradan yazayım.
                    Ufuk abi senin paylaşımlarına ve bilgi birikimine bu forumdaki herkesin ihtiyacı var. Gerisinin hiç bir önemi yok seni çok iyi anladım ama konuyu daha fazla kurcalayıp büyütmek istemiyorum. Kararını tekrardan düşünmeni isterim.
                    sigpic
                    Cressi Elite 95 Open
                    Apnea Rebel 100 Open
                    Cengizhan GÜVENÇ
                    Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
                    CMAS *

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X