Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Adamlar yapmış bizede almak düşer

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Adamlar yapmış bizede almak düşer

Evet zıpkıncı dostları yazlığımızın denize biraz uzak olmasından dolayı malzemeleri denize taşımak biraz zor oluyor bende başladım düşünmeye ne yapabilirim diye yine düşündüm düşündüm buldum.Bir adet pazar arabası alıyoruz ve iki adette arabanın içine sığacak büyüklükte plastik kutu.Bir kutuya elbise,eldiven,çorap,maske ve şnorkelimizi koyuyoruz.Öteki kutuyada kemer,ağırlık,bıçak ve dizgimizi koyuyoruz.Son olarakta zıpkın ile paletlerimizi kutuların yanından arabaya koyuyoruz işte bu kadar.şimdi diyeceksiniz kutulara ne gerek var eve geldiğimizde kutuların içine tatlı su koyuyoruz ve malzemelerimizi denizin tuzlu suyundan arındırmış oluyoruz.Huzurlu ve mutlu dalışlar dilerim.B.H
    sigpic

Cevap: Adamlar yapmış bizede almak düşer

Sağdaki beyaz plastik kabı şiddetle tavsiye ederim, aracın bagajına koyuyorum, bütün malzemelerimi içine atıyorum, kapağını kapatıyorum.
    Sudan çıkınca yine bütün ıslak malzemeleri aynı kaba atıp kapağını kapatıyorum, ne su dökülüyor nede koku çıkıyor. miss gibi, eve gelincede içine tatlı suyu basıyorum boşaltıp tekrar dolduruyorum bitti
    F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

bunu gösterdiğin iyi oldu çocuga baston bebek arabası alacaktım aklıma geldi Yarın hanımdan papara yemekten kurtuldum.. Yaşa Bartu

kyhnyldrm@hotmail.com
      https://twitter.com/kyhn_yldrm
      http://www.icimdekidusman.com
      '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Keşke benimde araba gibi bir şansım olsa
        sigpic

Yorum yap

Asl? Kayhan YILDIRIM taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          bunu gösterdiğin iyi oldu çocuga baston bebek arabası alacaktım aklıma geldi Yarın hanımdan papara yemekten kurtuldum.. Yaşa Bartu
          Abi yardımcı olduysam ne mutlu bana ama durumu çok fazla anlamadım
          sigpic

Yorum yap

İlerde çocugun olunca anlarsın Bartucum

kyhnyldrm@hotmail.com
            https://twitter.com/kyhn_yldrm
            http://www.icimdekidusman.com
            '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

ALAR EKONOMK DALI ANTASI Bu daha mantıklı direk sırtına takıyosun sıkıntı çekmeden gidiyorsun diğeriyle biraz komik olur gibi geliyor ama Balıktan sonra eve gelirken 2 de karpuz çekerim irisinden yerim diyosan olabilir

Pazar çantası diyorum kusura bakma adamlar zıpkın için yapmışsa vardır bir bildikleri ama bana pazarçantası gibi geldi birde onu kumsalda sürümesi falan plajda güvenlik malzeme satan elemanlardan sanmasın sonra =) zabıta falan maazallah

Yorum yap

Asl? AlanyaA taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                ALAR EKONOMK DALI ANTASI Bu daha mantıklı direk sırtına takıyosun sıkıntı çekmeden gidiyorsun diğeriyle biraz komik olur gibi geliyor ama Balıktan sonra eve gelirken 2 de karpuz çekerim irisinden yerim diyosan olabilir

Pazar çantası diyorum kusura bakma adamlar zıpkın için yapmışsa vardır bir bildikleri ama bana pazarçantası gibi geldi birde onu kumsalda sürümesi falan plajda güvenlik malzeme satan elemanlardan sanmasın sonra =) zabıta falan maazallah
                İlk başta bende o çantayı düşündüm fakat mesafe uzun olunca ve sırtında 8 kg kurşun bir sürü malzeme olunca sırta baya bir ağrı oluyor yorgunluk oluyor ve bunun üstüne daldığınız zaman apnea süresi otomatik olarak düşüyor.
                sigpic

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X