Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

zıpkın çantası _can sıkıntısı 2012

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: zıpkın çantası _can sıkıntısı 2012

gerçekten çok güzel olmuş. eline sağlık.

Yorum yap

tebrikler, emeğine sağlık.

Yorum yap

Asl? Türkay Demiroğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Aykut biraz evvel dayın aradı, izine gelince sopanın bini bir para
        Senin yaptığını görünce aklıma eski bir hikaye geldi :
        Sene 1978 Mart ayının 1. günü ve yaşgünüm. Evde hazırlıklar tamam. Kuru pastalar yapılmış, kek üzeri krema, çakma doğum günü pastası hazır. Limonatalar has limondan Benden bir yaş büyük ablamın kız arkadaşları da teşrif etmişler ( davetli olarak gelmişler ). Hepsine yangınım zaten O sırada hışımla babam içeri girdi ve bana "Türkay benim kauçuk tabanlı ayakkabılarımı tavan arasından bul getir " dedi. Ben tabi anında çaktım köfteyi.Bir hafta evvel babamın gıcır gıcır kauçuk ayakkabılarından tekinin altını söküp kuşlastik(sapan) yapmıştım. Ben kem küm ederken babam asker tokadını bir geçirdi bana, alevler içinde ki sol yanağıma mı yanarsın, yoksa hepsine aşık olduğum ablamın kız arkadaşlarının önünde küçük düştüğüme mi ? İkisine de değil rahmetli babamla fazladan 1 gün daha geçirmediğime yanarım
        Sevgiyle Kalın
        değerli türkay abim harika bir hikaye gerçekten okurken hem güldüm hem üzüldüm hepsi bir arada abi sende neymişsin yaa herşey var sende abi harıkasın yine bastıra bastıra tekrarlıyorum başka hikayelerde vadır sende abicim anlat bol bol dinlerim büyük bir zevkle bende babamın deri botlarından meşin yapardım kuş lastik için az tokadını yemedım ama bu işler böle abicim yağmurluğu sadece gece sarıkanat avında kullanırdım ama son yıllarda oda kalmadı bende değerlendireyim dedim... saygılar türkay abim teşekkurler

Yorum yap

ilkj sırada ERDOĞAN YAPICI NIN özenle paylaştığı ve yapmam için benı yakıştırdığı PALA yapımı var ama tefarutlı bir iş ve çokda zmanın omuyor bu aralar paladan sonra helıkopter işi de kulağa hoş gelıyor aklımda olsun teşekkurler

Yorum yap

teşekkur ederimmm ömercim bunları duymak inanılmaz mutlu ediyor beni sağolasın eksık olma..

Yorum yap

Asl? omer_elden taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Resmen prof işi olmuş Eline emeğine sağlık, bence bu işte son noktayı koymuşsun

teşekkur ederimmm ömercim bunları duymak inanılmaz mutlu ediyor beni sağolasın eksık olma

Yorum yap

Asl? Hüdaverdi AY taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Olmuş olmuş. Daha ne olsun. Eline sağlık.

Hemen kış aylarında sıkılmaman için biraz helikopter parcası al ve birleştirmeye başla. Suya inen cinsten olsun. Merlara nokta atışı yaparsın.
                ilkj sırada ERDOĞAN YAPICI NIN özenle paylaştığı ve yapmam için benı yakıştırdığı PALA yapımı var ama tefarutlı bir iş ve çokda zmanın omuyor bu aralar paladan sonra helıkopter işi de kulağa hoş gelıyor aklımda olsun teşekkurler

Yorum yap

Asl? Erdoğan YAPICI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  yürü be aki, kim tutar seni... el atmadığın ar-ge kalmadı
                  tebrik ederim kardeşim buda enaz diğerleri kadar harkulade olmuş.
                  güle güle kullan kardeşim.
                  abi sırada pala var bakalım am çokta boşluğum omuyor birde evin önu kar soğuk evdede annem izin vermez bakalım havalar yumuşasın ilk işim pala bakalım o nasıl olucak şimdiden çok merak ediyorum tekrar sağol üstadım..

Yorum yap

Asl? zek_tani taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    cok guzel bır canta olmus allah olmayanlara nasıp etsın basta bana
                    senın yapmadığın şey kaldımı üstad yaa arge dedince akla ilk gelen isimlerdensin teşekkurler

Yorum yap

Aykutçum seni tebrik ediyorum kardeşim valla, elinden gelenin en iyisini yapıyorursun süper olmuş...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X