Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Suunto Mosquito

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Suunto Mosquito

TÜM DALIş VE SU SPORLARI İÇİN İDEAL SEÇİM SUUNTO MOSQUITO, aktif su sporları tutkunları için ideal bir model olarak tasarlanmıştır. Hava, nitrox ve serbest dalış modları ile her türlü dalış için uygun yapısı hafif ve şık tasarım ile birleştirilmiştir. Ayrıca pili kullanıcı tarafından rahatlıkla değiştirilebilir. DALIş MODUNUZU SEÇİN SUUNTO MOSQUITO Hava modunda ihtiyacını olan tüm dekompresyon bilgilerini size sunacaktır. Ayrıca benzersiz bellek fonksiyonu ile 36 saatlik dalış profillerinizi tutabileceğiniz logbook ve ömür boyu dalış kayıt belleği bu tasarımda da yer almakta ve bu bilgilerin bir PC'ye aktarımı için gerekli arabirim ile donanmış durumdadır. SUUNTO MOSQUITO'da RGBM algoritmasını kullanarak dekompresyon hesaplamasını dinamik olarak yapmaktadır. Ayrıca bu modelde de kişisel ve irtifa ayarlarını yapmak mümkündür. SUUNTO MOSQUITO, Nitrox modunda da Hava modunda sunduğu tüm özelliklere ek olarak NITROX dalış için gerekli olan tüm ek bilgileri içerir. %21-50 oksijen içeren nitrox karışımının kullanımını hesaplar. MOSQUITO'da PO2 limiti (1,2 -1,6 bar) ayarlanabilir ve CNS yüzdesi ile grafiksel olarak OTU (Oxygen Limit Fraction) gösterir. Serbest dalış modu en az iki saniyelik dalış sürelerinin kaydını yapar ve bu scuba dalışlarından ayrı bir bellekte saklanır ve kolayca PC'ye aktarılabilinir. TAM SAAT FONKSİYONLARI Dalış modlarına ek olarak SUUNTO MOSQUITO su geçirmez bir saat olarak bir saatten bekleyebileceğiniz tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. 12/24 saat göstergesi ayarı, çift zaman ayarı, tarih, günlük alarm ayarları, geri sayaç ve kronometre gibi özellikleri de sunmaktadır. TEMEL ÖZELLİKLER

4 çalışma modu (Hava, Nitrox, Serbest Dalış, Saat)
    Tam Dekompresyon Bekleme verileri
    36 saatlik profil belleği
    36 saatlik logbook belleği
    Ömür Boyu tarih belleği
    Profil belleği imleme
    PC arabirimi ile PC'ye veri aktarmaya hazır.
    Çok basamaklı yükselme hızı göstergesi
    Kişisel ayarlar
    İrtifa ayarları (0 ila 3000 metre)
    Otomatik guvenlik duruşu geri sayımı
    Electroluminescent aydınlatma ile rahat görüş
    Derinlik göstergesi aralığı 0 - 99 metre.
    Duyulabilir alarm
    Maksimum derinlik alarmı
    Kullanıcının değiştirebildiği pil
    Kullanıcı seçimli metrik veya emperyal gösterge
    Pil ömrü göstergesi
    Tarih / saat
    Çift zaman
    Kronometre
    Günlük alarm
    Gösterge kalkanı
    SUUNTO RGBM

Merhaba oktay bu saatlerin fiyatlarını nasıl öğrenebilir ve nereden ne şekilde albiliriz

Yorum yap

Süleyman Merhaba,

Suunto D3 : 300-310 Euro
      Suunto Mosquito : 400-410 Euro
      Suunto Stinger : 750-760 Euro civarında liste satış fiyatıyla satılıyor.

Suunto'nun internet sitesinde (www.suunto.com) ana sayfada Where to buy kısmında Suunto Dealers a tıklarsan Türkiye'de satışını yapan yerleri görebilirsin.

Çalışırsa aşağıdaki linke tıkla direk karşına gelecektir...

http://www.suuntoservice.com/dealerl...?chosenlang=en

Yorum yap

burda suunto saatlerin fiyatları var. Ama fiyatların uygun olup olmadığını bilmiyorum. Hakan Beyin verdiği fiyatlarla hemen hemen aynı.

http://www.birebir.com/?birebir=subc...b=13.3397.3398

Yorum yap

suunto ucuzladı yalnız demas da 540 eu falandı en son

Yorum yap

Bu kadar özellikten kaç tanesi serbest dalış yapanlar için gerekli acaba.. Saat güzel güzel olmasına da, bize fazla gibi geldi bana :roll:

Yorum yap

Cevap: Suunto Mosquito

arkadaşlar bende bu saati kullanıyorum.fazlasıyla kullanışlı ve güvenli bir saat özellikle serbest dalışta size çok değerli bilgiler verebilmekte

Yorum yap

stinger ucuzladı demek istemiştim

Yorum yap

mosquito suunto tarafından çok büyük olasılıkla üretimi durdurulan bir model oldu şuan.Nedeni kötü olması değil başka modeller çıktı ilgiyi onlara çekmek istiyorlar.Bende biraz kullandım halan stinger kullanıyorum aralarında tek fark kasa çelik stingerda ve pili kendin değiştiremiyorsun,mosquitoda ise plastik kasa ve pili kendin değiştirebiliyorsun.şuan üzerine yok bu bilgisayarların dünyada saygılar...
                  Onur KÜÇÜKMEM??O?LU
                  ?ZM?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X