Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Suunto D4

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Suunto D4

Suunto’nun 2008 yılı başında piyasaya çıkacak modeli D4’te hava, nitroks, serbest dalış ve zaman modları bulunuyor. 80 saat profil hafızası, 100 metreye kadar hesaplama, elektronik aydınlatma, tüm dekompresyon verileri, sesli alarm, maksimum derinlik alarmı saatin öne çıkan özellikleri arasında. Suunto D4 kişisel ayarları, sizin seçeceğiniz metrik ya da imperyal kullanma, isteğe bağlı olarak bilgisayara aktarabilme özelliği, kronometre ve günlük alarmı ile özellikle dalış sporu meraklılarının beğenisine sunuluyor.

hem scuba hem serbest dalışa uygunluğu ile artık en çok tercih edilecek model olacağını biliyorum.
    tşk ler oktay bey, suunto dalış saatlerini gerçekten tanıtıcı bir çalışma yayınlamışsınız, bundan sonra arkadaşların referans olarak alabilecekleri detaylı bir yerleri var.
    syg

Yorum yap

Scuba özelliği 2. planda ama tüm özellikleride mevcut öncelik serbest dalış için verildi bu ürünede.Aslında bu ay geliyordu bana fakat 2. revizyonu çıkmış yurtdışındaki satıcı bekle dedi bende bekliyorum yeni yazılımı ile birlikte gelicekmiş bekliyoruz bakalım.Oktay abi bu fotoda daha bi çekti beni be

Yorum yap

yeni yazılımlı d4 ne zaman geliyor acaba,sipariş verecektim bu ay,ona göre siparişimi geciktireyim bari.birde ilk çıkan versiyonla farkı nedir bilen varmı acaba..

Yorum yap

gelicek olanlar zaten yeni modelleri, bildiğim kadarıyla.
          syg

Yorum yap

bende bilmiyorum almanyadaki satıcının üçkağıdı heralde ilk bana düşük fiyattan verdi şimdi nerdeyse üstüne 100 eu daha koydu açıklamasıda söyle 90 eu luk hediye çeksiz olmazmış 340 eu olcak yine ama + 90 daha verip hediye çeki kazanacağım çok zekiymiş ve tamamen yalan o sitesinede baktım yok herhangi bir değişiklik gelenler standart yazılım farkı yok.Bakalım araştırıyorum bende biraz yattı gibi

Yorum yap

ben mi birşeyleri kaçırdım arkadaşlar...
              sizlerin sözünü ettiği yeni yazılım dediğiniz şeyi tam anlayamadım ama benim bildiğim d4'ün scuba yazılım versiyonu diğer suunto scuba yazılımlarından daha yeni ... ve burada uygulanacak fiyatta yaklaşık yanlış hatırlamıyorsam 440 € civarında olacak idi..
              bir daha öğrenip tekrar bildiririm...
              syg

Yorum yap

yo hayır normlade avrupa daha ucuzdur ya bende bu yönde saati bi arkadaşıma aldırmak istedim 2008 den nce 340 eu fiyat verdi sonra bana dediki satıcı yeni versiyonla birlikte gelicek ek özellikler katıcak bunun tamamen bir oyalama taktiği olduğunu söylüyorum bana çıkardığı fiyatta tr ile aynı zaten onu demek istedim

Yorum yap

460 euro liste satış fiyatı d4 ün arkadaşlar,pazarlık size kalmış

Yorum yap

ciktimi d4 turkiyede? subat sonu gelicek deniyordu.

Yorum yap

gelmiş olması lazım ben stinger aldım ama almayın bence yurtdışındada düşünce alın yurtdısı ile aynı fiyat şu an

Yorum yap

d4 ile stinger aynı özelliklere sahip d4 ün artısıda var.1-2 özellik fazla.stingerin fiyatı düştü tr de ama hala d4 ten pahallı ama az fark var.ben d4 ü aldım inşallah çarşamba elimde olacak.gelsin bakalım odan sonra düşüncelerimi sizlerle paylaşırım arkadaşlar.dalın sağlıcakla

Yorum yap

ya benimde kaldı aklım d4 de ama yapacak birşey yok tr deki fiyatı ile aynı şu anda yurtdışında anca belki bir kaç aya düşer neyse bekliyoruz bakalım titanyum kasa baya bir artısı sağlamlık açısından ama loglama açısından biraz daha üstündü hatta ufak bir karşılaştırmayı ekliyeyim buraya
                          güle güle kullan abi bu arada =)

[web:db5581d8ec]http://www.suunto.com/suunto/main/article_1column.jsp?JSESSIONID=H7Y6vsf05ataRVZ4igZ 0T3puBkV6kQwL5WMZOVgvbMVexsh9blhe!11079310!1680752 85!7005!8005!-925433731!168075286!7005!8005&CONTENT%3C%3Ecnt_id= 10134198673939769&FOLDER%3C%3Efolder_id=9852723697 223466&bmUID=1203460346682[/web:db5581d8ec]

Yorum yap

Cevap: Suunto D4

d4 ve stinger, serbest dalış açısından d3 ün taşıdığı tüm özellikleri taşıyor mu? yoksa eksileri veya artıları var mı?

Yorum yap

Cevap: Suunto D4

bol bol artısı var d4 ün sitesinden compare (karşılaştırma) yapabilirsin

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X