Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Suunto D9

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Suunto D9


  Ürün Tanımı
  Su altında bir dalgıçın dalış için çok önemli rol oynayan değerleri görüntülüyebilmesi gerekir: derinlik, zaman, tüp basıncı, dekompresyon statüsü bunlardan sadece bazılarıdır. Suunto D9 bütün kritik dalış bilgilerini tek bir araçta toplar, bileğinizi saran bir saatte. Çeşitli bilgileri toparlama ve değerlendirme işini Suunto D9'a bıraktığınıza göre siz önemli olan şeye, dalmaya, konsantre olabilirsiniz. Suunto D9 dünyanın dijital pusulalı ilk dalış bilgisayarıdır. Pusula grafik rüzgar gülünün yardımıyla size genel yönleri gösterir, sayısal gösterimi sayesinde de kesin yönünüzü belirlemenizi sağlar. Yönler daha sonraki analizler için Suunto D9'un hafızasında saklanabilir. Pusula, karada kullanımada son derece uygundur. Suunto D9'un opsiyonel transmitterını kullanarak, dalgıç tüp basıncını ve hava tüketimini kol bilgisayarından görebilir. Kalan tüp basıncı sayısal ve grafiksel olarak görüntülenir ve dalış esnasında kullanılabilecek kalan hava bilgisi dalgıca sunulur. Bu özellikler dalgıcın kalan havayı, derinliği ve zamanı aynı anda görüntülemesine olanak tanır. Gerçek zamanlı hava tüketimi aynı zamanda hafızada saklanır. Suunto D9 dalış esnasında gaz seçimi sağlayan, 21-100% oksijen içeren üç ayrı gaz karışımıyla kullanılabilir. Dekompresyon hesaplamaları geleneksel güvenlik duruşlarına alternatif yaratan çeşitli aralıklarda derinlik duruşları sağlayan Deep Stop RGBM modeli üzerine kurulmuştur. Bu özellikler gerçekten derinlere dalacaklar için düşünülmüştür, Suunto D9 ile 200m dalış yapabilirsiniz. Temel dalış bilgilerine ek olarak, içeriğindeki logbook gerçek zamanlı su ısısını ve tüp basıncını kol bilgisayarınızdan analiz edebileceğiniz grafiksel bir profil hazırlamanızı sağlar. Eşleme değeri 1 saniyeye bile ayarlanabilir.
  Ürün Özellikleri :
  Güç : Batarya gücü göstergesi, düşük batarya uyarısı.
  Su Geçirmezlik : 200m.
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ +40°C
  Nitox : Dalış esnasında gaz seçimi, CNS% + OTU hesaplaması (OLF), Max PO2 ayarlaması, O2 % ayarlaması.
  Kronograf : Kronometre.
  Pusula : Rehberli kalibrasyon, yön izleme, sapma ayarlaması, kardinal yön belirleme, grafik rüzgar gülü, derecelerle yön belirleme.
  Dalış : Kişisel ayarlama, yükseliş zamanı göstergesi, tam dekompresyon verisi, hava entegrasyonu, irtifa ayarlaması, derinlik durakları, Nitrox modu, kablosuz hava entegrasyonu, Gauge modu, saat modu, güvenlik duruşu, ısı göstergesi, saniyelerle dalış süresi, logbook hafızası, maksimum derinlik göstergesi, Suunto RGBM dekompresyon, maksimum derinlik alarmı, Air modu saniye değerleriyle profil eşleme, yükseliş değeri monitörü/alarmı, sesli alarm, bir ömürlük geçmiş hafızası.

 • #2
  Cevap: Suunto D9

  Fiyati konusunda bir açiklama yaparmisiniz..?

  Yorum yap


  • #3
   2008 konusu bu.

   Yorum yap


   • #4
    Cevap: Suunto D9

    Ben araştırdım i BU SUUNTO D9 KENDİ ORIGINAL SİTESİNDE SATIş FİYATI İNDİRİM DAHİL = 2.347.-TL. İLGİLENEN ARKADAşLARA DUYURULUR.

    Yorum yap

    Haz?rlan?yor...
    X