Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SP1 SU Aldı - Tamir olur mu?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SP1 SU Aldı - Tamir olur mu?

Merhaba Arkadaşlar,

Uyutmama rağmen Amerikan arabalarının benzin tüketmesi gibi pil tüketen SP1'in pilini defalarca sorunsuz olarak kendim değiştirdim. Tam dalış öncesi, ki daha 2-3 ay olmuştu pili değiştireli, pil yine bitince, acele acele araba içerisinde pili değiştirdim. Ancak dalışta esnasında sadece saat modunda çalıştı, dalışları ölçmedi.

Dalış sonrası saati tekrar açıp, mıncıklayıp kapattım. Ama bu sefer fazla mıncıklamış olacağım ki oring oturtamamışım, sonraki dalışta saat su aldı.

Bu saat tamir olabilir mi? Tecrübesi olan var mı? Yeni saat alacağım ama tamir olma ihtimali var ise şimdi durup dururken 2bin TL harcamak istemiyorum

Bilgisi ve tecrübesini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
    Ufak baliklari izlemek onlari vurmaktan daha zevkli...

Omer Cayman ET95
    Sporasub SK40 90

A.Cenk Tuzun
    sigpic

Cevap: SP1 SU Aldı - Tamir olur mu?

geçmiş olsun benimde aynı saatten vardı su aldı ve sadece kasasını satmak zorunda kaldım tamir olmuyor çok yerle görüştüm günlerce pirince yatırdım vd 40 temizledik ama yok olmuyor yapanıda bulamadım
    soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

al sende benim gibi omer 1 arkana bakma pil değiştirme derdi yok şarjlı sp 1 ile özellikleri aynı ve yanında 2 tanede yedek kordon veriyorlar
      soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Su aldığı anda komple sökülüp tüm detaylarına kadar temizlese geri dönme şansı vardı. Aradan birkaç saat sonra yapılan hiçbir işlem geri getirmez saati.
        Omer 1, sp 1, pyle bu saatlerin hepsi aynı sadece kasa farkı var. Üretici firma aynı diye biliyorum.
        Arif ABACI
        1980
        KU?ADASI

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler.

Bende saf alkole yatırdım ama sonuç alamadım. Tamir edebilen de yok.

şu anda saat bakıyorum ama bu hafta yedek zıpkın olarak kendime SK40 aldığım İçin bütçem kalmadı

şarjlı saat bulamamıştım, Omer1’e bakayım çünkü pil hariç SP1in kullanımından çok memnundum.
          Ufak baliklari izlemek onlari vurmaktan daha zevkli...

Omer Cayman ET95
          Sporasub SK40 90

A.Cenk Tuzun
          sigpic

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X