Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Omr1

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Omr1

Merhaba arkadaşlar. Esim dogum gunum nedeni ile dakis saati almak istedogimi bildigi icin sagolsun omr1 almis. Saati sarja taktim ve digital ekran geldi fakat ekran titriyor. Yeni alindigi icin gidip degistirme sansim var. 900tl civarinda fiyati. Sizce bu saat senede 20-30 dalis yapan birisi icin yeterlimidir. Birde bu sitede sanirim bir arkadas bu saat icin sirf time yok demis. Bilginiz varmi. Surf timedan kasit tam olarak nedir. Baska bir marka model tavsiyeniz varmi. Surf time gibi sizce olmasi mutlak olan ozellikler nelerdir. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Cevap: Omr1

Asl? raaroka taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Merhaba arkadaşlar. Esim dogum gunum nedeni ile dakis saati almak istedogimi bildigi icin sagolsun omr1 almis. Saati sarja taktim ve digital ekran geldi fakat ekran titriyor. Yeni alindigi icin gidip degistirme sansim var. 900tl civarinda fiyati. Sizce bu saat senede 20-30 dalis yapan birisi icin yeterlimidir. Birde bu sitede sanirim bir arkadas bu saat icin sirf time yok demis. Bilginiz varmi. Surf timedan kasit tam olarak nedir. Baska bir marka model tavsiyeniz varmi. Surf time gibi sizce olmasi mutlak olan ozellikler nelerdir. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
    Merhaba
    Saatinizi değiştirebilirsiniz garanti kapsamındaysa.
    Surftime 2 dalış arasındaki dinlenme vaktinizi göstermek amaçlı bir özellik. Bunu kendiniz saate bakıp da tutabilirsiniz kafadan ama olmasi avantaj tabiki hazır yerinize dinlenme sürenizi tutan özellikde bir saat alsaniz daha iyi olur kolay gelsin
    sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
    Halil Kafkas

Yorum yap

aynı saatten bende yeni aldım surftime var bilgin olsun bence yeterli bir saat bana bile yetiyor her hafta gidiyorum dalışa git değiştir işini hayliyle görür
      soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Asl? kayasoner taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        aynı saatten bende yeni aldım surftime var bilgin olsun bence yeterli bir saat bana bile yetiyor her hafta gidiyorum dalışa git değiştir işini hayliyle görür
        Cevaplariniz icin tesekkurler. Bu yorum benim icin cok onemliydi. Yarfiminiz icin tekrar tesekkur ederim.

Yorum yap

Birde bugun bu saate baktım.
          https://www.decathlon.com.tr/nemo-wi...d_8030872.html

150 tl fiyat farkı var ne dersiniz hangisini tavsiye edersiniz acaba

Yorum yap

Hocam müsadenizle bende arada bir danışayım omer1 kol saati kayışıylan sp1 uyumsuz dedilerfirmayı aradığımda fakat kayışların bahlantı yerleri sp ile sanki aynı gibi bu konuda daha önce yapan varmı ..? sp1 ile omer saatin kayışlarını tutturmuş ..?
            Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
            0535 406 98 08
            ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

merhaba saati eğer decatlondan aldıysanız iade edebilirseniz iade edin garanti bitince en ufak arızada hiç biryerde yaptıramazsın saati ve decatlon ilgilenmiyor çözümde üretmiyorlar sıkıntı yaşamayın daha sonra
              CEYLAN AYGÜZER
              1981 ?ZM?R
              0 Rh+

Yorum yap

Asl? raaroka taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Birde bugun bu saate baktım.
                https://www.decathlon.com.tr/nemo-wi...d_8030872.html

150 tl fiyat farkı var ne dersiniz hangisini tavsiye edersiniz acaba
                bu saat geçen dekatlonda gezerken gördüm çok büyük görsel açıdan hiç güzel değil ama özelliklerini bilmiyorum
                soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Bu scuba saati sanırım. Serbest dalışa uygun olmayabilir.
                  bu saat geçen dekatlonda gezerken gördüm çok büyük görsel açıdan hiç güzel değil ama özelliklerini bilmiyorum
                  Ümit Pasin
                  1978 BURSA

Yorum yap

Asl? roketatar taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Bu scuba saati sanırım. Serbest dalışa uygun olmayabilir.
                    Teşekkürler arkadaşlar. OMR1 değiştirdim ve kullanma kararı aldım. Hayırlı günler.

Yorum yap

hayırlı olsun
                      soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Merhaba bende bu saati dekatlondan 900 tl iken kaptım şuanda zam gördü 1200 oldu herneyse benim sorunum şu ;

saat şarjlı geldi herşey guzel çalışıyor ama şarja taktığımda ekranda şarjda olduguna dair bir uyarı bir belirteç çıkmıyor ? bu normalmı yoksa şarjmı almıyor ? sanırım herhangı bır uyarısı yok şarj oluyor dıye ?

Göktan KONURALP
                        Spor Bilimcisi ,Antrenör ,Kondisyoner
                        ?stanbul , Mu?la

Yorum yap

saat uyku modunda ise şarj olmuyor açık olması lazım
                          soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

uyku modu derken soner bey ? yani modlar arasında gezerken ve herhagi bi tuşa basmamdan kısa bı zaman sonra takmam lazım ölemi ?

Göktan KONURALP
                            Spor Bilimcisi ,Antrenör ,Kondisyoner
                            ?stanbul , Mu?la

Yorum yap

sağ üsteki tuşa 10 saniye basılı tuttunmu uyku moduna geçiyor o zaman şarj olmuyor herhangi bir tuşa bir kere basarsan açılır benimki açıkken şarj oluyor bi deneyin açıkken mi şarj oluyor yoksa uyku modundamı sonucu burayada yazın bende merak ettim
                              soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X