Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Salvimar One Dalış Saati Arızası

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Salvimar One Dalış Saati Arızası

Arkadaşlar Merhaba,

5 ay önce Amazon üzerinden Salvimar One dalış saati aldım. Saati 6 dalış sorunsuz kullandım. Son dalışımın sonlarına doğru düğmelerin tepki vermediğini fark ettim. Dalışımı sonlandırdım. Eve gidip saati kuruladım. Saatin ekranında anormal bir görüntü yoktu ancak düğmeler ya tepki vermiyordu ya da çok geç tepki veriyordu. Saati sallayınca ekranın içinde minik su partiküller oluştu. O an saatin su aldığı için bu duruma geldiğini anladım.

Saati hemen pirince gömdüm. Satıcı firmaya mail attım cevap bekliyorum ama kargo masraflarından ötürü pek umudum yok.

Saat 5 aylık. Maksimum 13 metre derinliğe indi. Pili hiç değiştirilmedi.

Ne önerirsiniz?

Teşekkürler
    Ümit Pasin
    1978 BURSA

Cevap: Salvimar One Dalış Saati Arızası

Başından böyle bir vaka geçen var ise yardımcı olacağına inanıyorum.
    Geçmiş olsun en az hasarla atlatirsiniz inşallah
    Ahmet ozkardes

Yorum yap

geçmiş olsun saatin içine su girdiyse ne yapsanda düzelmiyor devreleri yanıyor aynı şey yakın zamanda başıma geldi sen gene biraz kullanmışsın benim ilk dalışımda içine su aldı hemen sudan çıktım içini açtım pilini çıkarttım tatlı su ile yıkadım kuruttum 1 hafta pirince yatırdım ama nafile inşallah seninki düzelir benim saat sparosub sp 1 di
      soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Geçmiş olsun.
        Elektronik malzemeler de su aldığını anladığımız zaman ilk iş hemen pil batarya vs. elektrik kaynağını kesmek lazım.
        Daha sonra cihaz detaylı sökülerek parçalar tek tek kurutularak tekrar toparlanırsa cihaz büyük bir ihtimalle çalışacaktır
        Arif ABACI
        1980
        KU?ADASI

Yorum yap

Bataryayı sökersem garanti dışı kalır diye endişe edip ellemedim
          Ümit Pasin
          1978 BURSA

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X