Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sp1 arızası böyle birşeyi ilk defa görüyorum

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sp1 arızası böyle birşeyi ilk defa görüyorum

Arkadaşlar sporasub sp1 in tuş arızası problemlerini birçok kez duymuşsunuzdur. Ancak bu sefer arıza biraz daha farklı resimdede görüleceği üzere sp1 in ekranın da p1 1500 4000 gibi yazılar çıktı.

Dalıştan sonra saati güç tasarrufu moduna almaya çalışırken sanırım önce ayar moduna alıp sonra da ayar modundayken güç tasarrufunu devreye almaya çalışırken böyle bir ekran çıktı. Tuşlara basıp her türlü kombinasyonu denedim ama saati normale donduremedim.

Böyle bir seyle karşılaşan veya nasıl çözüleceğini bilen varsa beri gelsin lütfen . Son çare pili söküp takmak var ama şimdilik daha kolay bir yöntem bulma çabasındayım. Normale dondurdukten da satıp suntoo alicam artık yeter vallahi.
    Yusuf Esin
    Edremit, Bal?kesir
    esinyusuf@gmail.com

Cevap: Sp1 arızası böyle birşeyi ilk defa görüyorum

Az önce çözdüm. 4 tuşa da uzun süre basılı tuttum. 10 sn. ye den fazla sanırım. Cihaz kendini resetledi. Tekrar ayarladım.
    Yusuf Esin
    Edremit, Bal?kesir
    esinyusuf@gmail.com

Yorum yap

Bahsettiğiniz durum benim de başıma geldi. Denemek için mode+start/stop tuşuna bir kaç sn basılı tutunca P moduna girdi. Mode ve ayar tuşları ile 15 00 ve 40 00 değerleri değiştirilebiliyor ama herhangi bir şekilde bu moddan çıkılamıyordu. Bir müddet sonra saat tuş sinyali verip P1 moduna girdi. Bu modda hiç bir tuşa tepki vermedi.Bir süre sonra bir sinyal sesi daha geldi ve saat sıfırlanmış olarak normale döndü. Bu durum 30 dk kadar sürdü.
      Koray Ç?ÇEK
      1982
      ?ZM?R
      Ö?retmen
      Evli
      2 Çocuk babas?
      1 Köpek sahibi
      Orta ?ekerli z?pk?nc?...

Yorum yap

sp1 pişman etmeye devam ediyor anlaşılan. aldığım güne lanet okuyoyorum desem yeridir.
        Özgürüm... çünkü hürüm...
        15/03/1977 Mersin
        0 Rh+

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X