Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Dalış bilgisayarı tavsiyesi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Dalış bilgisayarı tavsiyesi

Tecrübeli ustalardan dalışbilgisayarı tavsiyesi alabilir miyim. Biraz araştırma neticesinde "scubapro chromis" fiyat aralığı olarak diğer marka alternatiflerine re daha cazip geldi.yorum ve fikir verebilir misiniz

Cevap: Dalış bilgisayarı tavsiyesi

Bu model daha cok scubacilar icin tasarlanmis bir saat serbest dalista pek isinize yararacak ozellikler bana soracak olursaniz yok.

Daha cok aeris f10 v2
    Aeris F11 1250
    Oceanic f10 v3 fiyati 1250 tl gibi
    Mares smart apnea 1100 tl
    Sporasub sp1 750 tl
    -sporasun sp2 1250 tl gibi fiyat araliklarinda
    Bu modellerine goz atmalisiniz.
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

teşekkürler.yarı profesyonel oldugum için sporasub sp1 ihtiyacımı karşılayacaktır sanıyorum.dalış derinliği ve zamanı .otomatik dalışa geçiş benim için yeterli.

Yorum yap

sporasub sp1 stoklarda yok olanlarda cok pahalı satıyor.omer omr 1 için ne diyorsunuz ?
        Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Bu model daha cok scubacilar icin tasarlanmis bir saat serbest dalista pek isinize yararacak ozellikler bana soracak olursaniz yok.

Daha cok aeris f10 v2
        Aeris F11 1250
        Oceanic f10 v3 fiyati 1250 tl gibi
        Mares smart apnea 1100 tl
        Sporasub sp1 750 tl
        -sporasun sp2 1250 tl gibi fiyat araliklarinda
        Bu modellerine goz atmalisiniz.

Yorum yap

Sp1 ile omr1 arasında sadece surf time gösterme eksiği var [surf time: dalistan sonra yüzeyde beklediğin süre]

Sp1 in metal tuşlu olanlarda oksitlenme oluyor. zamanla tuş basmama gibi sorunlar yapabiliyor. Sp1 in yeni modellerinde metalik tuslar yerine sp2 deki gibi plastik tuş kullanılmış sorun çözülmüş ben sp1 in yeni modelini kullanıyorum sorun yok.

Sp1 ve omr1 in ortak özelliği pil tüketiminin yüksek oluşu. Ben ekranı kapatarak [energy save modu ] saklasamda bir senesi dolmadan pilinin değiştirdim saatcide 10 tl ye.

Her iki saatte serbest dalış için yeterli özelliklere sahip bence. Omr1 e surf time ozelligide eklendiyse tadindan yenmez.
          Yusuf Esin
          Edremit, Bal?kesir
          esinyusuf@gmail.com

Yorum yap

Üstadım suunto d4i , suunto d4 novo , omer up-x1 marka dalış saatlerini kullandıktan sonra 6 ay önce mares apnea smart dalış bilgisayarı aldım çok tereddüt ederek ama şu an çok memnunum 2 tuşu var ve her özellik mevcut hatta artıları bile var, benim dalışlarda unuttuğum şeylerden biri su içme ve onun bile uyarı alarmı var ölçümleri gayet güzel ve beni fazlasıyla tatmin ediyor, bence bir inceleyin onu da
            ömer oytun

Yorum yap

sa ustalarım beuchat mundial 3 dalış saati için önerilerinizi alabilirmiyim şimdiden tşkler

Yorum yap

mares smart modelini de önerebilirim. Her 2 dalış türünde de kullanabilirsiniz. Türkçe kullanım kılavuzunu da indirip inceleyebilirsiniz

https://www.halikarnasdeniz.com/urun...is-bilgisayari

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X