Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Karbon pala silikon çıkarma 0 palalar çok üzgünüm beni sevindirin lütfen.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Karbon pala silikon çıkarma 0 palalar çok üzgünüm beni sevindirin lütfen.

Selamün aleyküm. iyi geceler dilerim cümleten.
    yeni 0 karbon pala aldım. dükkanda ayaklıklara monte ettim,gittim siyah silikon aldım renkleri uyumlu diye ama oda ne ayaklıkları silikon tutmadı. apnea ayaklık bahsi geçen arkadaş. sonuç olarak 2 gün sonra geri çıkardım karbon palada silikonlar var ve çıkmıyor zaten sıkıntımda bundan ibaret. benzin yumuşatır diyorlar palaya zarar verirmi yada ne önerirsiniz. aksi halde tüm harcama ve emek boşa gidecek. ressim atmak isterdim lakin ressim çeken telefonum yok . soruma cevap olacak tüm abilerden allah razı olsun. hepinize teşekkür ederim.
    bide neyle yapıştırcaz onuda söylerseniz elinizden öperim adresinize gelip teşekkür ediyorum tekrardan hepiniz cansınız. sağlıkla dalın.
    Marmara bölgesin'de bir genç

Re: Karbon pala silikon çıkarma 0 palalar çok üzgünüm beni sevindirin lütfen.

Palalarin kenarini jilet ya da keskin bir bıçakla dikattlice kazı, nalburda aktivasyonlu yapıştırıcı var spreyli, palalari onunla yapistir. Hiç problem edilecek birşey değil.
    En son düzenleyen TR_YUSUF_S; 06.Ekim.2017, 08:50.
    Mares Cyrano Evo Hf 110 mod-ys.
    Mares Cyrano 70 mod-ys.
    Aguatto...
    Yusuf SOYSAL
    1984 MERSIN

Yorum yap

Cevap: Re: Karbon pala silikon çıkarma 0 palalar çok üzgünüm beni sevindirin lütfen.

Asl? TR_YUSUF_S taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Palalarin kenarini jilet ya da keskin bir bıçakla dikattlice kazı, nalburda aktivasyonlu yapıştırıcı var spreyli, palalari onunla yapistir. Hiç problem edilecek birşey değil.
      aynen katılıyorum.....
      y. y?lmaz o?uz
      1980 bal?kesir

hurok marble....
      yilmaz_oguz28@hotmail.com

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
      X