Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

deri rahatsızlığı

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• deri rahatsızlığı

Öncelikle selamlar benim sorunum şu ki ikinci el bir elbise aldım ikinci dalışım yani avım uzun süreli yüzme şeklinde geçti ve ayrıyeten elbise biraz sıkıyordu avdan bir gün sonra koltuk altlarımda çiban şeklinde sağ meme ucunun alt tarafında bastırınca ağrıyan kızarmış şekilde bir şişlik meydana geldi bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...

Cevap: deri rahatsızlığı

Asl? sleppers taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Öncelikle selamlar benim sorunum şu ki ikinci el bir elbise aldım ikinci dalışım yani avım uzun süreli yüzme şeklinde geçti ve ayrıyeten elbise biraz sıkıyordu avdan bir gün sonra koltuk altlarımda çiban şeklinde sağ meme ucunun alt tarafında bastırınca ağrıyan kızarmış şekilde bir şişlik meydana geldi bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...
    Makinede yıkamadan giymeseydiniz keşke.

Yorum yap

Bunlari elbise degil buyuk ihtimalle sampuan yapmis olabilir saniyorum cildiniz hassas bebek sampuani deneyebilirsiniz fakat ayni sorunla karsilasirsaniz bir cilt uzmanina gorunmenizde yarar var..
      sigpicRifat KARABABA (ab rh+)

?zmir

Yorum yap

merhaba arkadaşım tarif etdiğin şişkinlik uç kısmı olmayan şişkinlik bastırınca acıyor ve birkaç kadar olması bence sebebi elbiseden kaynaklı çünkü bendede olmakta ve bir hafta içinde geçiyor herseferinde elbiseye yıka devamlı temiz dursun sandedersem tozlardan alerjik durum ben doktorada ğöstermiştim alerjik geçer demişti telaş etmeyin geçer ve kolay kolay tekrarda etmez geçmiş olsun dal sağlıçakla
        mehmet ERGÜN
        1969 didim/ayd?n

Yorum yap

Cevaplarınız için çok teşekkür ler arkadaşlar benim tahminim o yöndeydi sanırım biraz enfeksiyon kaynaklı elbiseyi makinaya nasıl atmam gerektigi konusunda önerisi olanlar izah ederse sevinirim...

Yorum yap

İnşallah geçer tekrarlamaz çünki çok can yakıyor deniz bu taraflarda yani doğu akdeniz de harika yaklaşık iki aydır insan bu dwnizi bu havayı kaçırmamak istiyor ama önce sağlık

Yorum yap

Kisa program 30c yeterli oluyor
              Murat TUZCU
              1974/?zmir
              542-4862049

Yorum yap

Rahatsızlığınız hidradenitis suppurativa.

Terbezlerinde iltihaplanma ile ilgili bir rahatsızlık. İhmal etmeden doktora gidiniz. İnternetteki fotoğraflara bakıp paniklemeyin.

Önlem olarak, elbisenizi temiz tutun, idrar yapmayın. Dalış sonrası vücut trmizliğinize özen gösterin.

Sağlıklı dalışlar.
                A. Özgur EKinci

SSI Level 3 Freediver
                ?stanbul/Fethiye
                AB Rh+

https://www.youtube.com/channel/UCGc...MLbnjgjX_wbpQ?

Yorum yap

Teşekkürler en kısa zamanda doktora da görüneceğim...

Yorum yap

1 ay önce bende aynı şeyi yaşayıp soluğu doktorda almıştım, antibiyotikler vs geçti şükür.. Tekrarlamaması için de her dalıştan sonra kesinlikle makinede elbiseyi yıkıyorum, ilk evvela içini iyice kuruttuktan sonra dışını kurutuyorum.. Elbiseyi giyerkende, çıkarırkende ne şampuan ne yağ ne de başka bir şey kullanmıyorum, ya elbiseyi evde banyoda bol suda giyiyorum ya da direk denizin içerisinde giyiyorum.. Gelmiş geçmiş olsun ama elbisede hijyen önemli

Dal sağlıcakla...

Yorum yap

Selamlar arkadaşlar bilgilenmeniz açısından paylaşmak istedim doktora gittim enfeksiyon kaptığımı söyledi ve antibiyotik ve krem verdi.tavsiyem asidinizi elbisenizin içine bırakmamaya çalışın ve elinizden geldiğince fazla ısıya maruz kalmayın elbisenin içinde son olarakta elbiseyi çıkardıltan sonra iyice sterilize edin dalın sağlıcakla...

Yorum yap

Asl? sleppers taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Selamlar arkadaşlar bilgilenmeniz açısından paylaşmak istedim doktora gittim enfeksiyon kaptığımı söyledi ve antibiyotik ve krem verdi.tavsiyem asidinizi elbisenizin içine bırakmamaya çalışın ve elinizden geldiğince fazla ısıya maruz kalmayın elbisenin içinde son olarakta elbiseyi çıkardıltan sonra iyice sterilize edin dalın sağlıcakla...
                        Bactroban krem mi verdi doktor. Geçmiş olsun.
                        A. Özgur EKinci

SSI Level 3 Freediver
                        ?stanbul/Fethiye
                        AB Rh+

https://www.youtube.com/channel/UCGc...MLbnjgjX_wbpQ?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X