Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

sinüzit

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• sinüzit

yeni başlayanlardanım. daha önce 5-6 metreye inebiliyordum. geçenlerde buna yakın bir mesafeye inmeye çalıştım. sinüzit deliklerine acayip bir basınç ve ağrı oluştu, patlayacakmış gibi hissettim. bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımın yardımını bekliyorum. teşekkürler
    [email protected]

Cevap: sinüzit

inerken kulak eşitleme de sorun varmıydı.
    https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
    M.E.B
    mu?la-1981

Yorum yap

Sinüzit bende de var. Kulak eşitlemeyi eski den iyi yapamıyordum. O zamanlar beni de bu basınç rahatsız ediyordu ama zamanla eşitlemeyi becermeye başladım. Eğer benzri bir durumsa eşitleme ile bunu halledebilirsin sanıyorum.

Yorum yap

teşekkürler..

Yorum yap

teşekküler. kulak eşitlemeyi bilmiyorum. ama bakacam

Yorum yap

helu öncelikle imza kısmını doldursanda sana isminizle hitapta bulunmamız daha iyidir... belli ki bu spora yeni başlamassınız yalnız dalıslar yapmayın kulak eşitleme ciddi bir konu bilen birisinde bilgi alınız daha sonralarında aşırı kulak agrıları kulak zarında zedeleme veya daha kötüsü duyma kayıpları yasarsınız... ben 3 metre de bir burnumu kapatıp hava vererek kulak eşitliği yapıyorum ama ögrenelicek bi durumdur, dediğim gibi size koçluk yapacak ve onun bilgisinden faydalanacagınız birisi ile bu sporu yaparsanız daha keyifli olacagına inanıyorum
            Ali Eren Erdinç 30/10/1986 ANK-?ZM yoncaköy

Her lafa söylenecek Bir cevab?n var
            Lakin Bir lafa bakar?m Bir söyleyene bakar?m
            Adam m? diye
            MEVLANA

Yorum yap

sinüzit li arkadaşların dikkatine;bende yıllardır çekiyorum ama suda problem olmuyor. o gün eğer bi zorluk hissedersem suya ilk girdikten sonra bisüre kendimi zorlamıyorum kısa dalışlar belli bir süre sonra deniz suyundan galiba kendisi boşalmaya başlıyor ve ondan sonra rahatlıyorum ilk yarım saatte iş bitiyor ve o hafta komple rahatım . bence sinüsler dolu iken kesinlikle zorlamayın kulakta problem yaratabilir.

Yorum yap

benımde sinizüt rahatsızlığım wardı fakat kulak eşıtlemeyı ıyı yaparsanız sorun halledılıyor.

Yorum yap

Sinüzit rezil bir şey bu yaz neler çektim neler 3 metreye inemiyordum dengelemek için valsalva yaptıktan sonra 2. olarak burunumdan bağırıyordum(benim kendi bulduğum bir çözüm bölece mukus ön taraflara gelerek sinüs kanallarını az da olsa açıyordu en azından acı en aza iniyor) sonuç az da olsa idare ediyordu.AMA Çözüm ameliyat ve KURTULDUM...

Size tavsiyem eyer bir probleminiz varsa kesinlikle bir kulak burun boğazcıya görünün benim sinüslerimden neler çıktı neler şu an çok rahatım .Hiç aman aman ameliyata deymez demeyin altı üstü 2 çubukla tertemiz sinüsleriniz oluyor.

İyi dalışlar.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X