Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

kronik sinüzitin dalışa ve kulak eşitlemeye etkileri nelerdir yardım lütfen

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• kronik sinüzitin dalışa ve kulak eşitlemeye etkileri nelerdir yardım lütfen

Arkadaşlar konulardan aramaktan bıktım bilgisi olan fikir verecek olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Sol kulağıma havayı göndermekte zorlanıyorum. hava gönderirken sol kulğıma giden havanı gıcırdama sesini duyuyorum. çıkışta çoğu zaman hava kulağımda sıkışıp kalıyor. defalarca doktora gittim. paranasal sinüs bt yaptırdım. burun spreyi ve alerji ilacı veriyorlar. son gittiğim doktor kronik sinüzit ve alerjik rinitin var dedi. sürekli burun spreyi kullanıyorum ve alerji için antihistamik kullanıyorum değişen birşey yok. sol kulak avda bütün konsantrayonumu bozuyor. sağ kulağım çok rahat açılıyor alerjik rinitse diğer kulağım neden hiçbirzaman zorlanmıyor arkadaşlar deli olacam. Amatör olarak bu sporu yapsamda belli bir seviyeye gelmek istiyoırum ama hala şu prblemei aşamadım
    PiriReis07
    Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Cevap: kronik sinüzitin dalışa ve kulak eşitlemeye etkileri nelerdir yardım lütfen

orta kulakta östaki borusu sebeb oluyor sol kulaktaki ya daha dar yada buradan orta kulağa su kaçtıysa uzun vadeli tedavi etmelisin doktor değilim doktorlar daha iyi bilir tabi benimki sadece fikir vermek

farzedelim dalmaya başladın kulağı bir şekilde eşitledin ama alnındada derine indikce ağrı sızı hissediyorsan sinüzüt vardır sinüzütte alın kısmı basınçta ağrı yapmalı diye düşünüyorum(tecrübem yok)

sol kulakta duyma kaybı varmı ?kulakların ikiside eşit duyuyormu?
    dış basınçta kulak eşitleyebiliyormusun?tıkalı hissi veriyormu
    konuşurken seslerde anormallik varmı bunlar önemli?
    sol kulakta normalde azda olsa ağrı sızı kaşıntı tıkırtı sıkırtı varmı kulak eşitlerken içerde su varmış hissi veriyormu?

nacizane tavsiyem şu durumda rahatlamak ve belkide kendi kendini tedavi etmesi açısından kafanı havaya dik yüzün tavana baksın yada yapabiliyorsan baş aşağı yap değişiklik olsun )ve azını gırtlaktan sonuna kadar aç ve azını esnetme hareketleriyle çeneni falan oynat östaki borusuna iyi gelir bellimi olur ara sırada burnunu kapatıp basınç ver kulağı şişir ve hafif başınçlı beklet .göz altı ve alın kısımlarınada burna doğru hafif hareketlerle masaj yap bakarsın oda iyi gelir bellimi olur en azından organik yöntem bunları yapmak hiçbişeye zarar vermez sonuca daha çok yaklaştırır işleyen demir ışıldarmış

söylediklerimede kulak asma çünkü yardımcı olmak adına bilgim olmadan konuşuyorum sen bildiğini oku
    En son düzenleyen recebow; 30.Ekim.2013, 01:05.
    recep kartalm?? -1981 bursa osmangazi 5356046835

Yorum yap

Cevap: kronik sinüzitin dalışa ve kulak eşitlemeye etkileri nelerdir yardım lütfen

güncel Hüsyin abi yorumlarını bekliiyorum
      PiriReis07

Yorum yap

?
        PiriReis07

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X