Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

koltuk altı ve göğüs bölgesinde beze oluşumu

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• koltuk altı ve göğüs bölgesinde beze oluşumu

merhabalar dalıştan bir gün sonra koltuk altlarımda ve göğüs bölgesinde ağrı yapan bezeler meydana gelmekte ,ayrıca internette araştırdığım kadarıyla bu durumla karşılaşan birçok insan var.ancak bunun net çözümünü bilene rastlamış değilim eski elbisemdede yaşıyordum aynı sorunu elbise değiştirdiğim halde çözüm olmadı bu konuda bilgisi olan yazarsa sevinirim sağlıcakla kalın

Cevap: koltuk altı ve göğüs bölgesinde beze oluşumu

Mrb serhat kardeşim aynı sorunu şuan yaşıyorum doktora gittim kıl kökü iltihabı dedi antibiotik verdi.Bende de koltuk altlarında ve gögüs bilgesinde bezeler var.Bazen dalıştan diye düşünsemde bulaşıcı olduğunu vede iyi tedavi edilmezise taşıyıcı konumuna geçiyorsun.ben fırsat bulamadım ama özel bir hastanede iyi bir cilt doktoruna gitmek şart.
    yener HACIO?LU 1977
    Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Yorum yap

Abi az once haberlerde izledim koltuk altinda beze olusmus birinin kansermis. Allah korusun, gecmis olsun. Doktora gittiniz mi?

Yorum yap

geçmiş olsun
        http://www.zipkinci.com/uzmanina-danisin/78844-koltuk-alti-sivilceleri.html
        linkteki konuda adminimiz tarafından Travacort kremi tavsiye ediliyor ağrınız önce şiddetlenir, zirve yapar sonra yavaş yavaş diner bu süreç uzuyorsa (bende en fazla 1 hafta sürüyo- kişiden kişiye değişir-) doktora görünmekte fayda var
        Burak USLU / 0Rh+
        Hatay/?ZM?R
        Akarca/Seferihisar

leburaggk@hotmail.com

FACEBOOK

INSTAGRAM

Yorum yap

Hemen aklınıza kotu seyler gelmesın. Sureklı dalıs yapan bırı olarak benım ve badımde bu sorunla karsılastık. Arastırmamız sonucunda avrupada cogu dalıcının bu gıbı problemler ıle karsılastıklarını ve tek cozumu bebe yağı oldugunu ogrendık.
          Yaklasık 5 aydır şampuanlı su kullanmıyoruz. Gıyınmeden once kendımızı ozellıklede koltuk altını yağlıyoruz ( yağlı pehlıvan edasında.. ) ve elbıseyı sade su ıle ıslatıp giyiyoruz.
          Yardımcı olabıldıysem ne mutlu, ıyı dalışlar...

Yorum yap

GÖKAN SAĞOL SAKARYALI HEMşERİM ÇOK YARDIMCI OLDUN BEBEYAĞINA DEVAM.BU ARADA BEBE YAĞI SU ALMA KONUSUNDA SIKINTI YARATIYOR MU?yOKSA HERşEY GİYİNENE KADAR MI?
            yener HACIO?LU 1977
            Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Yorum yap

değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X