Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Ozan YILDIRIM

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Ozan YILDIRIM

Allah rahmet eylesin...
    mekanı cennet olsun...

Yorum yap

Allah rahmet eylesin ailesine yakınlarına sabırlar versin.

Yorum yap

Allah'tan rahmet ve yakınlarına can sağlığı . Toprağı ,huzuru, cenneti bol olsun . Başınız Sağolsun.

Yorum yap

Mekanı cennet olsun. Tanışma şansım olmasa da okuyunca rahmetliyi etkilenmemek elde değil. Hiç tanımadığı insanlara ve bir camiaya damga vurdu. Ruhu şad olsun...

Yorum yap

Allah rahmet eylesin. Benimde tanişma firsatim olmadi fakat ortak noktasi deniz olunca keşke diyor insan mekani cennet olsun ,yakinlarina sabir diliyorum
            AL? k?sa 1974 Foça-?ZM?R

Yorum yap

mekanı cennet olsun. Allah ondan razı olsun bu kadar deniz tutkununu bir arada topladığı için bizi nette de olsa böyle bir ortamda her şehirden belkide her milletten ....hiç tanışmadım ama tanışmak isterdim. Ailesine sabır diliyorum hepimizin arkamızda bırakabileceği dostlarımız var bunları düşünmeden lütfen hareket etmeyelim insan oğlu her zaman fazlasını ister umarım bu dalış yaptığınızda mt ve dk olarak çoğalmaz en azından içinizde sürekli bir korku olsun .... hep derler her şey beyinde biter yok aklını boşalt bir şey düşünme bu şekilde çok nefes tutabilirsin bence öyle bir şey yok her zaman ölüm ensemizde geziyor bunu unutmayalım sonuçta oksijen alarak yaşıyoruz.... çok üzüldüm Merteben yüksek olsun inşallah kardeşim

Yorum yap

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun....

Yorum yap

ALLAH rahmet eylesin nur içinde yatsın,, Başınız sağolsun

Yorum yap

başınız sağolsun...

Yorum yap

Değerli dalış dostumuza Allahtan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum....

Yorum yap

Başımız sağolsun

Yorum yap

başın sağolsun,allah sabır versin kardeşim.
                          cafer gürz 1970 ?STANBUL I have been diving since 1992.

Yorum yap

Dalış sevdalılarına deniz feneri görevi yapan kendisi aramızdan ayrılsada açtığı yol ve yanan ışığı hiç sönmeyecek güzel insan nur içinde yat.Mevlam rahmetiyle muamele eyler inşallah.

Yorum yap

Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin. Belgeseli izledim çok etkilendim. Dalan bütün arkadaşlara güvenli ve sağlıklı dalışlar diliyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X