Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Emre Kaya nin vefatı

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Emre Kaya nin vefatı

Zıpkınla balık sonu oldu! - https://bundle.app/Po4eIXEj
    Yakınlarına Allah sabır versin

İlk mesaj olduğu için buraya ekleme gereği duydum.

En yakın arkadaşının mesajı;
    Buralara yazmayı sevmedim, av, kısmet, diyerek canını aldığım canlıların resimlerini koymayıda sevmedim. Ama şahit olduğum şey beni bu yazıyı yazmaya itti. Bu sabah aldığım haberle yıkıldım hayatjmın bir döneminde can dostum yediğim içtiğim ayrı gitmeyen Emrenin ölüm haberini. Sabahtan beri koltuğa çakıldım. Bir şeyin olacğını biliyorsunuz ama elinizden bir şey gelmiyor...maalesef kız arkadşı ben ve bir kaç yakın arkadşımız bu haberi bekliyorduk. Emre hayata insanlara kızgındı tukuyu denizin dibinde bulmuştu. En sevdiği yerdede öldü.birbirimize deli derdik kaç defa ölümle burun buruna geldik ayrı yazı konusu. Gözü karaydı, bizim memlektin herşeyi ben bilirim hastalğı vardı onda. Beraber olsaydık acaba kurtarabilirmiydim diye düşünüyorum. O gün ölmese başka bir gün bu şekilde ölecekti. Sakat iş yapıyorsun dediğmde bana sen vücudunu tanımıyorsun acemi deyip fırçayı basardı. Yorgun pestilimiz çıkmış halde olsak dahi bota çıkartamazdım. Lütfen arkadaşlar ders alsınlar
    Video resim çekmek için balık vurmayın dolabınızda balık varken eşiniz dostunuz için can alıp doğaya karşı suç işlemeyin. Vurduğunuzu beraber yeyin ama BAşKASI İÇİN CAN ALMAYIN
    Yorgunken dalmayın, tek dalmayın
    Acemiyseniz acemiliğinizi kabul edin usta desinler diye video çekecem diye hırs yapıp arkAdakileri perişan etmeyin. ve son sözüm size videoların altındaki gaz veren hayran kitlesi. Emrede böyle başlamıştı.

Ekleyen; Zıpkıncı Yönetimi
    Ahmet ozkardes

Cevap: Emre Kaya nin vefatı

Gökmen Elgün

Yorum yap

allah taksiratını affeyler inşaallah
      Atakan Yakup KARADO?AN
      0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
      karadoganotomotiv@kalyon.biz
      sigpic
      Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
      Zafer TAN

Yorum yap

Allah rahmet eylesin camiamızın başı sağolsun
        Engin VARO?LU / 1984 ?zmir - Sakarya
        Kaynak Mühendisi

Yorum yap

En yakın arkadaşının mesajı;
          Buralara yazmayı sevmedim, av, kısmet, diyerek canını aldığım canlıların resimlerini koymayıda sevmedim. Ama şahit olduğum şey beni bu yazıyı yazmaya itti. Bu sabah aldığım haberle yıkıldım hayatjmın bir döneminde can dostum yediğim içtiğim ayrı gitmeyen Emrenin ölüm haberini. Sabahtan beri koltuğa çakıldım. Bir şeyin olacğını biliyorsunuz ama elinizden bir şey gelmiyor...maalesef kız arkadşı ben ve bir kaç yakın arkadşımız bu haberi bekliyorduk. Emre hayata insanlara kızgındı tukuyu denizin dibinde bulmuştu. En sevdiği yerdede öldü.birbirimize deli derdik kaç defa ölümle burun buruna geldik ayrı yazı konusu. Gözü karaydı, bizim memlektin herşeyi ben bilirim hastalğı vardı onda. Beraber olsaydık acaba kurtarabilirmiydim diye düşünüyorum. O gün ölmese başka bir gün bu şekilde ölecekti. Sakat iş yapıyorsun dediğmde bana sen vücudunu tanımıyorsun acemi deyip fırçayı basardı. Yorgun pestilimiz çıkmış halde olsak dahi bota çıkartamazdım. Lütfen arkadaşlar ders alsınlar
          Video resim çekmek için balık vurmayın dolabınızda balık varken eşiniz dostunuz için can alıp doğaya karşı suç işlemeyin. Vurduğunuzu beraber yeyin ama BAşKASI İÇİN CAN ALMAYIN
          Yorgunken dalmayın, tek dalmayın
          Acemiyseniz acemiliğinizi kabul edin usta desinler diye video çekecem diye hırs yapıp arkAdakileri perişan etmeyin. ve son sözüm size videoların altındaki gaz veren hayran kitlesi. Emrede böyle başlamıştı.

kyhnyldrm@hotmail.com
          https://twitter.com/kyhn_yldrm
          http://www.icimdekidusman.com
          '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Arkadaşı kısaca özetlemiş durumu, Mekanı cennet olsun.
            Allah geride kalanlara sabırlar versin.
            Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

Allah GANİ GANİ rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlara sabır versin.
              Hasan HASAR
              0 rh (+) / 1986

ADANA / KARATA?
              gSm: 0 546 406 06 08

Mail:
              almi.hasar@gmail.com

sigpic

Yorum yap

ALLAH rahmet eylesin
                ALLAH sevenlerine sabır versin.

Yorum yap

Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin...
                  Fatih
                  ?stanbul
                  1978
                  Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

mekanı cennet olsun, allah kalanlarına sabır versin,
                    MUSTAFA YILMAZ AB+ 0506-356 42 70

MU?LA SITKI KOÇMAN ÜN?VERS?TES? SOSYAL B?L?MLER ENST?TÜSÜ

musty.48@hotmail.com 1975 MU?LA & M?LAS & DALAMAN

Yorum yap

Allah rahmet eylesin, ne desek boş...ateş düştüğü yeri yakıyor...avcılık bir yaşam biçimidir, ölüm biçimi olmasın
                      Alea iacta est !

?STANBUL
                      Mustafa ÇAY / 1981

sigpic

Yorum yap

Allah rahmet eylesin...
                        Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
                        0535 406 98 08
                        ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

Allah rahmet eylesin,Mekanı cennet olsun.
                          Murat DABAN
                          Padi Freediver ?nstructor

Marmaris.
                          E : dabanmurat@gmail.com
                          M :+90-542 894 40 08

Yorum yap

Kendisi bu camiada rastladığım ender naif ,beyefendi insanlardan birisiydi.Haberi ilk aldığımda dalıştan evi yeni gelmiştim birden bire elim ayağım kesildi önce inanamadım sağı solu aradım sonra olayın doğru olduğunu teyit edince resmen yıkıldım.Beni en çok üzen ise daha iki gün önce kendisine facebook dan yazıp Emre videolarda ciddi derinliklere iniyorsun ve badi madi görmüyorum.Böyle olmaz diye uyarmış olmamdı.Kendisi bana evet yüzde 80 badisiz dalıyorum ama badi bulmak gercekten büyük sıkıntı dedi , bende badi bulsan bile türkiyede kaç kişi o derinliğe inen bir dalgıca yardımcı olabilir ki dedim ve lütfen bunu yapma lütfen dikkat et dedim.Evet hiç bir balık için deymez sende dikkatli ol BALIKTAN ÖNEMLİ şEYLER VAR BU DÜNYADA demişti... Lakin gel gelelim öyle olmadı ... Dün Hakkın rahmetine yürüdüğü dalışa giderken attığı fotonun altına rastgele yazmıştım , ikinci yorumu Allah rahmet eylesin oldu.Sözler buğazımda düğüm düğüm.Hepimizin başı saolsun.

x

Yorum yap

Sözün bittiği yer, Allah rahmet eylesin.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X