Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkınla balık avlarken fenalaşan adam öldü.(.Ahmet Burak Yurt)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Zıpkınla balık avlarken fenalaşan adam öldü.(.Ahmet Burak Yurt)

az önce internette gördüm ..
    Zıpkınla balık avlarken fenalaşan adam öldü.Muğla'nın Datça İlçesi'nde, zıpkınla balık avlamak için denize giren 41 yaşındaki Ahmet Burak Yurt, henüz belirlenemeyen bir nedenle fenalaşarak öldü. DATÇA(Muğla), (DHA)
    İzmir'den bayram tatili için Datça'ya gelen işadamı Ahmet Burak Yurt, saat 19.00 sıralarında Adaburnu açıklarında zıpkınla balık avlamak için denize girdi. Evli ve 2 çocuk babası Yurt, görgü tanıklarının ifadelerine göre sahilden 20-30 metre açıkta aniden fenalaştı. Durumu farkeden 26 yaşındaki Görkem Gedik ile Seyhan Gül, Yurt'a yardım etmek için denize girdi. Çevredekilerin bildirmesi üzerine gelen sağlık ekipleri yaptığı kontrolde sahile çıkarılan Yurt'un öldüğü belirledi. Talihsiz adamın cesedi otopsi yapılmak üzere Datça Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Profesyonel yüzücü olduğu ifade edilen Ahmet Burak Yurt'un, denizde kalp krizi geçirmiş olabileceği olasılığı üzerinde duruluyor. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.
    Fatih
    ?stanbul
    1978
    Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Cevap: Zıpkınla balık avlarken fenalaşan adam öldü.(.Ahmet Burak Yurt)

yakınlarının ve camiamizin başı saolsun... kalp daha yaziyi okumadan kalp krizidir diyecektim ki... olasilikta onu gösteriyor mus ... .
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Allah Rahmet eylesin. 2 sene önce de datça da bir genç vefat etmişti. Üzücü bir
      durum.. hipotermi de olabilir. Çünkü datçanın suyu temmuz 15 e kadar baya soğuk oluyor.

Yorum yap

Allahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun tüm ailesine Rabbim sabırlar versin
        Ömür KILIÇARSLAN
        1978 SAMSUN
        Türkçe Ö?retmeni
        Tel No: 0 506 2735579

Yorum yap

Allah rahmet eylesin arkasında kalanlara sabır versin
          MEHMET SEMERC?
          Dokuz Eylül Üniversitesi
          Bilgisayar Programc?s?
          1979 ?zmir / Egekent

sigpic
          Apnea Rebel 90
          Apnea Bullseye 60

Yorum yap

Allah rahmet eylesin. Hipotermi olduğunu sanmam, o kadar üşüse sudan çıkardı.
            Mesut Peynirci
            Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Allah rahmet etsin. 2 cocuk babasi bir kardesimizmis. Allah geride kalanlara sabir versin

Seçkin Bozdemir.

09/1987 ?stanbul-Bak?rköy

Yorum yap

Tüm yakınlarının başı sağ olsun. Kendisini farkeden ve denizden çıkartan bendim, ne yazık ki bulduğumda yaşam belirtileri yoktu. Yakınlarından öğrendiğim kadarıyla eski yüzücüymüş. Datça perili köşk koyunda adanın etrafını turladıktan sonra yakınları ile konuşmuş tekrar suya girdikten kısa süre sonra olay meydana gelmiş. Ne yazık ki tek başına dalıyordu. Ben bulduğumda yüzünde maske yoktu fenalaşıp maskeyi çıkardığını düşünüyorum. İlk yardım ekibinin uzun uğraşlarına rağmen hayata döndürülemedi ve belki de en büyük tutkusu onu sevdiklerinden ayırdı. Çok zor olay dostlar, ben 3 gündür olayın şokunu atlatabilmiş değilim. Lütfen ama lütfen kara kıyı da olsa tek başınıza dalış yapmayın.

Yorum yap

Re: Zıpkınla balık avlarken fenalaşan adam öldü.(.Ahmet Burak Yurt)

Allah yakınlarına sabır versin. Allah rahmet eylesin.
                  Mares Cyrano Evo Hf 110 mod-ys.
                  Mares Cyrano 70 mod-ys.
                  Aguatto...
                  Yusuf SOYSAL
                  1984 MERSIN

Yorum yap

Asl? gorkemgedik taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Tüm yakınlarının başı sağ olsun. Kendisini farkeden ve denizden çıkartan bendim, ne yazık ki bulduğumda yaşam belirtileri yoktu. Yakınlarından öğrendiğim kadarıyla eski yüzücüymüş. Datça perili köşk koyunda adanın etrafını turladıktan sonra yakınları ile konuşmuş tekrar suya girdikten kısa süre sonra olay meydana gelmiş. Ne yazık ki tek başına dalıyordu. Ben bulduğumda yüzünde maske yoktu fenalaşıp maskeyi çıkardığını düşünüyorum. İlk yardım ekibinin uzun uğraşlarına rağmen hayata döndürülemedi ve belki de en büyük tutkusu onu sevdiklerinden ayırdı. Çok zor olay dostlar, ben 3 gündür olayın şokunu atlatabilmiş değilim. Lütfen ama lütfen kara kıyı da olsa tek başınıza dalış yapmayın.
                    Orayı biliyorum, devamlı rüzgar alan bir yer, sörfçü cenneti. Adaya dalmıştım, tek tük kara balık yapar. Tahminimce gördüğü bir balık için geri dönüp limitini zorlamıştır. Allah rahmet eylesin, geride kalan yakınlarına sabır versin.

Hırs yapmayın arkadaşlar, bir balık için değmez
                    Mesut Peynirci
                    Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Allah rahmet eylesin. Ben senkoptan daha çok, suda kalp krizi geçirmekten korkuyorum.
                      sigpic
                      Murat Y?lmaz 1980
                      ?stanbul
                      Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
                      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

başımız sagolsun, geride kalanlara Allah sabır versin
                        y. y?lmaz o?uz
                        1980 bal?kesir

hurok marble....
                        yilmaz_oguz28@hotmail.com

Yorum yap

Allah Rahmet eylesin.
                          sigpic

Gokhan Cal /
                          Istanbul / Trabzon AB rh(+)
                          31.12.1977

Yorum yap

Üzücü haberler Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar versin
                            Ertan Onder
                            Istanbul Eyup
                            Digital baski teknik servis

Yorum yap

Cok zor bir durum, geride kalanlarin basi sagolsun. Rahmetli arkadasimla ayni yastayiz, hepimizin basina her an gelebilir,

soyleyecek pek bir sey yok.
                              Evren Ozcan

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X