Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DeepAda
    yan?tlad?
    Cevap: Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

arkadaşlar herkese selamlar konuyla ne kadar ilgili bilemiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var.
    diverman 089 model dalış fenerim buton manyetiği bozuldugu icin servise gitti manyetik değişti ve geldi aynı sorunu 007 modelinde de yaşamıştım,
    Tüm dalış malzemelerim gibi feneri mi de sudan çıkışta tatlı su ile uzun süre yıkar ve uygun ortamda kurumaya bırakırım.
    Servisteki arkadaşlar bu ürün sanki bir su altı feneri değilmiş gibi sudan çıktıktan sonra buton kısmına su tutarak defalarca feneri acıp kapatmam gerektiği gibi sacma seyler şöylediler.
    açıkcası bu marka fenerlerden cok memnunum fakat bu manyetık bozulma işine çözüm bulunması şart.
    sorum şu bu fenerin buton kısmının suyla temasını kesmek amacıyla işlevselliğini de bozmadan uygun bir malzemeyle (shring gibi bir yöntemle) nasıl kaplarım veya fenerin tamamını nasıl kaplarım? konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum.
    sağlıklı dalışlar dilerim...

Bir yorum yaz:

• extreme09
    yan?tlad?

Sarı metal çerçeve ile kart arasında iletkenliği sağlayan lehimi yenileyeceksiniz. Resimde saat 11 yönünde görülen lehim..

Sökmek için sert ince uçlu bir tornavida ile orantılı olarak çepeçevre kaldırararak çıkartabilirsiniz.

Bir yorum yaz:

• AYRIKAN
    yan?tlad?

Bu kısmı nasıl sökebilirim tornavidayla led in oldugu yerden kısa devre yaptırır gibi tornavidayı saga sola sürtünce led yanıyor led sağlam yani.

Bir yorum yaz:

• AYRIKAN
    yan?tlad?

Asl? Sertaç UYAR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    mesut selam. kafa kısmını o gri yerden acabılırsın. kargaburnu varsa ordakı delıklere tam oturt ve cevır. ben o sekılde acıyorum fenerı
    Selam kardeşim. Uğraştım biraz kafa kısmına zarar verince dedim çöp olmadan bırakayım ama dediğin yöntemi şimdi denicem umarım elimde kalmaz

Bir yorum yaz:

• AYRIKAN
    yan?tlad?

Asl? extreme09 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Eğer çözüm bulamazsanız bana özelden telefonunuzu atın.

Sorun led ise elimde bol miktarda mevcut. Ancak led driver ise bende olanlar uyarmı emin değilim.

Bu fener ilk olarak Hy-max tarafından üretilmişti. buton çoklu işlevli olduğu için feneri görmeden net bir şey diyemem.

Birde bu ara oldukça yoğunum bu nedenle 10 gün gibi zaman bulmam zor.
    Sertaç kardeşimin dediğini bi yapmaya çalışayım olmada irtiba geçerim sizinle hocam.

Bir yorum yaz:

• Sertaç UYAR
    yan?tlad?

mesut selam. kafa kısmını o gri yerden acabılırsın. kargaburnu varsa ordakı delıklere tam oturt ve cevır. ben o sekılde acıyorum fenerı

Bir yorum yaz:

• extreme09
    yan?tlad?

Eğer çözüm bulamazsanız bana özelden telefonunuzu atın.

Sorun led ise elimde bol miktarda mevcut. Ancak led driver ise bende olanlar uyarmı emin değilim.

Bu fener ilk olarak Hy-max tarafından üretilmişti. buton çoklu işlevli olduğu için feneri görmeden net bir şey diyemem.

Birde bu ara oldukça yoğunum bu nedenle 10 gün gibi zaman bulmam zor.

Bir yorum yaz:

• AYRIKAN
    yan?tlad?

Malesef hiç tepki vermiyor kafa kısmı ni sokemedim acabilsem bende kontrol edebilirdim ama beceremedik birakdim. En iyisi anlayan bi arkadaşa teslim etmek.

Bir yorum yaz:

• mataha38
    yan?tlad?

Kafa içerisindeki led takım ayrıca satılıyor aynı sitede uygun fiyatlı tabi turkiyede benzer atil bulursan değişimi yaparsın ben başka modelin iç takımını açmıştım devrelerden anlayana götürsek pahalıya yada yapmaya bilir bence iç led takımı bulursan değiştir hicmi yanmıyor sallayınca mi yaniyor

Bir yorum yaz:

• AYRIKAN
    bir konu ba?latt? Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Arkadaşlar merhaba dv14 xm-l2 2000lm model fenerimi yurtdışından sipariş verdim, fener elime ulaştığında led ampulu yanmıyordu bunun tamiri ile yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ne yapmamız lazım . şimdiden Teşekkürler.

Not: Ürüne disput açıldı ve haklı görüldüğüm için parasını iade aldım üründe elimde kaldı tamir ettirip kullanmak istiyorum.

Haz?rlan?yor...
X