Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Arkadaşlar merhaba dv14 xm-l2 2000lm model fenerimi yurtdışından sipariş verdim, fener elime ulaştığında led ampulu yanmıyordu bunun tamiri ile yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır ne yapmamız lazım . şimdiden Teşekkürler.

Not: Ürüne disput açıldı ve haklı görüldüğüm için parasını iade aldım üründe elimde kaldı tamir ettirip kullanmak istiyorum.

Yeni sevgilim DEN?Z. ?çinde bar?nd?rd??? binlerce sevgi tanecikleri beni bekliyor..

Mesut KIZILATE?
    ?stanbul / Esenyurt
    542 271 75 12

Cevap: Fener dv14 xm-l2 2000lm Tamiri için Yardım lazım.

Kafa içerisindeki led takım ayrıca satılıyor aynı sitede uygun fiyatlı tabi turkiyede benzer atil bulursan değişimi yaparsın ben başka modelin iç takımını açmıştım devrelerden anlayana götürsek pahalıya yada yapmaya bilir bence iç led takımı bulursan değiştir hicmi yanmıyor sallayınca mi yaniyor
    AL? KEMAL
    ANTALYA-KEMER

Yorum yap

Malesef hiç tepki vermiyor kafa kısmı ni sokemedim acabilsem bende kontrol edebilirdim ama beceremedik birakdim. En iyisi anlayan bi arkadaşa teslim etmek.
      Yeni sevgilim DEN?Z. ?çinde bar?nd?rd??? binlerce sevgi tanecikleri beni bekliyor..

Mesut KIZILATE?
      ?stanbul / Esenyurt
      542 271 75 12

Yorum yap

Eğer çözüm bulamazsanız bana özelden telefonunuzu atın.

Sorun led ise elimde bol miktarda mevcut. Ancak led driver ise bende olanlar uyarmı emin değilim.

Bu fener ilk olarak Hy-max tarafından üretilmişti. buton çoklu işlevli olduğu için feneri görmeden net bir şey diyemem.

Birde bu ara oldukça yoğunum bu nedenle 10 gün gibi zaman bulmam zor.
        UFUK
        1983

Yorum yap

mesut selam. kafa kısmını o gri yerden acabılırsın. kargaburnu varsa ordakı delıklere tam oturt ve cevır. ben o sekılde acıyorum fenerı
          Sertaç UYAR
          ?STANBUL / Avc?lar
          31.03.83

A Rh +

sigpic

0554 117 53 25

Yorum yap

Asl? extreme09 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Eğer çözüm bulamazsanız bana özelden telefonunuzu atın.

Sorun led ise elimde bol miktarda mevcut. Ancak led driver ise bende olanlar uyarmı emin değilim.

Bu fener ilk olarak Hy-max tarafından üretilmişti. buton çoklu işlevli olduğu için feneri görmeden net bir şey diyemem.

Birde bu ara oldukça yoğunum bu nedenle 10 gün gibi zaman bulmam zor.
            Sertaç kardeşimin dediğini bi yapmaya çalışayım olmada irtiba geçerim sizinle hocam.

Mesut KIZILATE?
            ?stanbul / Esenyurt
            542 271 75 12

Yorum yap

Asl? Sertaç UYAR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              mesut selam. kafa kısmını o gri yerden acabılırsın. kargaburnu varsa ordakı delıklere tam oturt ve cevır. ben o sekılde acıyorum fenerı
              Selam kardeşim. Uğraştım biraz kafa kısmına zarar verince dedim çöp olmadan bırakayım ama dediğin yöntemi şimdi denicem umarım elimde kalmaz

Mesut KIZILATE?
              ?stanbul / Esenyurt
              542 271 75 12

Yorum yap

Bu kısmı nasıl sökebilirim tornavidayla led in oldugu yerden kısa devre yaptırır gibi tornavidayı saga sola sürtünce led yanıyor led sağlam yani.

Mesut KIZILATE?
                ?stanbul / Esenyurt
                542 271 75 12

Yorum yap

Sarı metal çerçeve ile kart arasında iletkenliği sağlayan lehimi yenileyeceksiniz. Resimde saat 11 yönünde görülen lehim..

Sökmek için sert ince uçlu bir tornavida ile orantılı olarak çepeçevre kaldırararak çıkartabilirsiniz.
                  UFUK
                  1983

Yorum yap

arkadaşlar herkese selamlar konuyla ne kadar ilgili bilemiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var.
                    diverman 089 model dalış fenerim buton manyetiği bozuldugu icin servise gitti manyetik değişti ve geldi aynı sorunu 007 modelinde de yaşamıştım,
                    Tüm dalış malzemelerim gibi feneri mi de sudan çıkışta tatlı su ile uzun süre yıkar ve uygun ortamda kurumaya bırakırım.
                    Servisteki arkadaşlar bu ürün sanki bir su altı feneri değilmiş gibi sudan çıktıktan sonra buton kısmına su tutarak defalarca feneri acıp kapatmam gerektiği gibi sacma seyler şöylediler.
                    açıkcası bu marka fenerlerden cok memnunum fakat bu manyetık bozulma işine çözüm bulunması şart.
                    sorum şu bu fenerin buton kısmının suyla temasını kesmek amacıyla işlevselliğini de bozmadan uygun bir malzemeyle (shring gibi bir yöntemle) nasıl kaplarım veya fenerin tamamını nasıl kaplarım? konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum.
                    sağlıklı dalışlar dilerim...
                    Ozan KILIÇ
                    1981 / ?stanbul
                    -------------------------------------------
                    ''Yukar? ç?kmak için bir neden ar?yorum.''
                    Jacques Mayol - The Big Blue (
                    1988)
                    ----------------------------------------------------

Av videolar?m için kanal?ma göz at?n.
                    https://www.youtube.com/channel/UCzY...z9m1iqQ/videos

Yorum yap

Haz?rlan?yor...