Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Apnea rebel kullananların yorumlari

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Apnea rebel kullananların yorumlari

Merhaba oncelikle herkese iyi gunler diliyorum.karasiz kaldığım bir nokta var yardım ve önerilerinizi bekliyorum:rebel 82lik veya 90lik almaya niyetim var.bu zıpkini kullanan arkadaşların yorumları ve şikayet tavsiyelerine ihtiyacım var

Cevap: Apnea rebel kullananların yorumlari

Bende alıcam konuyu takip ediyorum...

Yorum yap

Re: Apnea rebel kullananların yorumlari

http://www.zipkinci.com/zipkinlar/36...nea-rebel.html linkte detaylı yorumlar var buradan inceleyebilirsin. ayrıca imzanı düzenlersen ismin ile hitap edebiliriz sana Hsn017
      KAAN ERSOY

1980

ULASLI /KOCAELI A Rh+

0505 497 26 96

Yorum yap

Apnea Rebel 90 açık kafa kullanıyorum. Sadece eksi yönlerini yazacağım.

Zıpkın yüklü değilken suda pozitif sıkıntı yok. Eğer makara takarsam anında negatif oluyor. Orijinal apnea krom aparatlı makara taktım, 50 metre ip sardım zıpkın dibe gidiyor bence yüzerliğinde sıkıntı var. (şiş kanalı yapıştırma olmasına rağmen.)

Metal palamut atış sırasında esneyip kafaya yakın yerlere vuruyor. Boyayı çiziyor, plastik şiş kanalını zedeliyor.

Açık kafanın alüminyum gövdeyle birleştiği yerdeki plastik keskin hat lastiğe iz yapıyor, rutuşladım orayı.

Elleriniz küçükse tetiğe uzanmak sıkıntı olabilir.

Bunların dışında ben başka eksisini göremedim.

Karakıyı yaptığım için şimdilik görmezden geliyorum.

Yorum yap

Yakın fiyatlarda baska bir zıpkın onerebilecek olan bir arkadas varmi?

Yorum yap

Free sun gölden horn 90lik ile rebel 90lik aynı fiyat.freesub kullanmış olan arkadaslardan tavsiye veya red almak isterim

Yorum yap

Artılar:
              - kabze ergonomik ele iyi oturuyor, suda manevrası güzel
              - açık kafası çok kullanışlı, ip atlatma çok basit pratik
              - mekanizma çok iyi bi çok şiş markası ile uyumlu tetiğe basmadan şak oturuyor
              - tetik hassasiyeti ayarlanabiliyor, ezerek ya da tek dokunuşta atış mümkün
              - teknik destek, uygun fiyatlı yedek parça

eksiler:
              - standart kombinasyon sığda iş yapsada derinde zayıf kalıyor.
              - açık kafada uzak mesafede (3-4m isabetsiz atışlar) kendi mafsallı kapalı kafasıyla daha isabetli atış yapıyor ancak bu kafa şişi ezerek tuttuğu için şişi çıkarken yavaşlatıyor, ayrıca zıpkını kurarken yanlışlıkla lastiği elinden kaçırırsan kafa dağılıyor. eğer bu kafayı kullanacaksan yanında çevirme lastik ve kafayı sökecek ekipman bulundur.
              - ip bırakma dili plastik, iki sefer kırdım dalışım yalan oldu, ilk işin metal dille değiştirmek olsun,
              - kafada ve zıpkının muhtelif yerlerinde kalıp çapaklarından dolayı malzeme zarar görüyor, bunları tespit edip traşlamak düzeltmek gerekiyor.

genel kanaatim, fiyatına göre performansı yüksek bir ürün ancak alternatifleri de mevcut freesub golden horn, yakayasub yakuza, ghost hunter vb modeller var bunların hepsi aşağı yukarı aynı, freesub kullanan arkadaşlarım var kendinden kanallı ve ince kabzeli çok seri bir zıpkın, yakayasub da bir çok arkadaşın övdüğü bir zıpkın yarı açık kafa çok kullanışlı bire bir kullanıp görmedim ama iyi kombinasyonlarla geldiğini söylüyorlar.
              Hamid As?m ÇÖKREN
              SAÜ/UZEM
              SAKARYA

Yorum yap

Asl? Can ÖNEL taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Apnea Rebel 90 açık kafa kullanıyorum. Sadece eksi yönlerini yazacağım.

Zıpkın yüklü değilken suda pozitif sıkıntı yok. Eğer makara takarsam anında negatif oluyor. Orijinal apnea krom aparatlı makara taktım, 50 metre ip sardım zıpkın dibe gidiyor bence yüzerliğinde sıkıntı var. (şiş kanalı yapıştırma olmasına rağmen.)

Metal palamut atış sırasında esneyip kafaya yakın yerlere vuruyor. Boyayı çiziyor, plastik şiş kanalını zedeliyor.

Açık kafanın alüminyum gövdeyle birleştiği yerdeki plastik keskin hat lastiğe iz yapıyor, rutuşladım orayı.

Elleriniz küçükse tetiğe uzanmak sıkıntı olabilir.

Bunların dışında ben başka eksisini göremedim.

Karakıyı yaptığım için şimdilik görmezden geliyorum.
                metal palamutOMER HF tüfektede aynı sorunu yaratıyor şiş kanalını çiziyor. Bence süper bir tüfek üstüne üstlük fiyatıda çok uygun. Bu arada 100 lük rebel kullanıyorm.
                PiriReis07
                Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X