Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sigarami yaman ben mi????????

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sigarami yaman ben mi????????

Yıllardan beri defalarca denedim şu illeti bırakmayı ne iddealar kaybettım.Artık tamam dıyodum ya 2 ay bıraktım fos 6 ay fos en son denem sadece 25 saat hepsi bu. Ama ne zaman arkadaşım yani zıpkıncı diliyle badişim coşkun geldi bulaştırdı zıpkın işini kendi nefes konusunda kendimle mücadele eder oldum.baktım olacak gıbı değil buda bana bır fişek olsun dedim bugün itibariyle sigarayı bırakma kararı aldım allahın izniyle şimdi burda tum abı ve kardeşlerimin önünde önce kendime sonra sizlere bir söz verıyorum 1 saat önce son sıgaramdı ve dahasıda yok
    tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
    Omer hf2 100

Cevap: Sigarami yaman ben mi????????

Ömer tebrik ederim harika bir karar almışsın.Ben bile bıraktım ya herkes bırakır inan bana..Çok savaşack seninle sakın unutma,ama sakın vazgeçme..
    UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Guzel haber, darısı tüm içenlerin basina.
      Svg.
      Mustafa Sinan ACARSOY
      Samsun 1970

Yorum yap

inş. sağolun abi
        tlf: 0532 166 67 11

Ömer Eyüpo?lu

BURSA \ E?gel

Ak?nc?larteam

Pathos pro 82
        Omer hf2 100

Yorum yap

bırakma işini pekiştirmek için , internette "allen carr sigarayı bırakma " diye aratırsan 1 saatlik bir video var . İzlemeni tavsiye ederim . Kafanda tamamen bitirmene yardımcı olur. Birçok insan gibi uzun süreli aralar vermek yerine sigara içtiğini bile unutursun ...

Sigaray brakmann yollar - allen carr | zlesene.com Video

Yorum yap

Benim rahmetli dedem günde 3 paket birinci ciğarası içerdi bir kere bile başı ağrımadan göçtü gitti bu dünyadan;ama bir kere bile dalmadı
            Cahit Uluyol
            "Bu yeryüzü bir daha; Mustafa Kemal ATATÜRK gibi yüce bir ?ahsiyetle ?ereflenmeyecektir."

Yorum yap

Hayırlısı olsun bende 4 ay önce su altı ragbisine başladığımda bıraktım. Aklımın ucuna bile gelmiyor,iyikide gelmiyor şimdi durup neden içmişim diyorum...Umarım başarılı olursunuz.

Yorum yap

Geçmişte günde bir paket sıgaraya verdiğiniz para 3 TL olarak düşünürsek 15 yıl boyunca içilmişse.(Eğer günde alınan 1 paket sıgaranın 15 yıllık ortalaması 3 TL olursa)
                3 TL x 365 gün=1095 TL
                1095 TL x 15 YIL = 16425 TL

Bugün günde bir paket sıgaraya verdiğiniz para 5 TL olarak düşünürsek 15 yıl boyunca içilirse.(Eğer 1 paket sıgaranın 15 yıllık ortalaması 5 TL olursa)

5 TL x 365 gün=1825 TL
                1825 TL x 15 YIL = 27375 TL

günde 2 paket sıgara içildiğinde ise ????????
                En son düzenleyen DIVER BELOW; 09.Şubat.2012, 03:23.
                sigpic ?zmir-Kar??yaka Can Ertunc 1975 O rh+

Aç?lan konuya resim eklemek için (resimli anlat?m)
                http://zipkinci.com/kurallar-onerile...i-anlatim.html

Yorum yap

Ömer bugünü tesadüfen mi seçtin bilmiyorum ama bugün; 9 şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü. Yarın ise maalesef 10 şubat Dünya Sigaraya Tekrar Başlama Günü..
                  Umarım bu girişimin uzun 'soluklu' olur.

şimdiden nefesine sağlık...
                  NE MUTLU TÜRK'ÜM D?YENE

Let's face it
                  Robbery rising
                  We're all bad all, bad all faces
                  .....
                  ...
                  .

Yorum yap

Ömer inan hayattın boyunca verebileceğin hayatın ve sağlığın için en önemli kararı vermişsin.
                    Hayat standardın sigarayı bıraktım dediğin andan itibaren yükselişe geçecek.
                    Sigarayı dilinle değilde beyninde bitirdiysen sigara senin hayatında birdaha yok demektir.beynin hiç bir zaman onu hayatına sokmayacaktır.yeterki beyinde bitir.
                    ben günde üç pakete yakın içiyordum.her geçen gün yaşam standardımın düştüğünü yaşadım.cebimdeki sigara paketini çıkarttım nalet olsun sana dedim.senin köpeğin olmayacağım dedim paketi kırdım attım.arkadaşlar güldü oğlum 10dk sonra istersin bak dediler.valla 10 seneye yaklaştım.inan o kırdığım andan daha fazla şuan sigaradan tiskiniyorum.darısı senin ve diğer içenlerin başına diyorum.unutma yeterki beyninde bitir.hiç bir şey senin hayatından önemli değil.
                    Ali ARSLAN
                    Mudanya/BURSA

Yorum yap

geçmiş olsun Ömer kardeş... senin adına çok sevindim... benim görüşümde kendi iradenle bırakmandan yana ama eğer zorlanırsan bu siteden bir arkadaştan ve asker arkadaşımdan öğrendiğim ve baya etkili olduğunu söyledikleri CHAMPİX isimli eczanelerde satılan bir ürün var onu deneyebilirsin... darısı benim başıma bu arada yazın kısmet olursa sizin oraya gelmeyi düşünüyorum inşallah gerçekleşirde sizlerle tanışırız...

Yorum yap

ya abi sigara icen biri olarak bi yere oturursun dinlenirken sigara icersin birini beklerken sigara icersin keyfine icersin ama hep bi boslukta icersin sunu cok merak ediyorum sigarayı bırakan arkadaslar o bosluklarda ilk zamanlarda neler yaptı belkide sigaranin yerine bisey koyma ihtiyacından bırakamıyorum bi turlu sıgarayı ve 8 senedir iciyorum
                        bodrum / yal?kavak ?enol Yolda? 1985

Yorum yap

Asl? ayn25ayn taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          geçmiş olsun Ömer kardeş... senin adına çok sevindim... benim görüşümde kendi iradenle bırakmandan yana ama eğer zorlanırsan bu siteden bir arkadaştan ve asker arkadaşımdan öğrendiğim ve baya etkili olduğunu söyledikleri CHAMPİX isimli eczanelerde satılan bir ürün var onu deneyebilirsin... darısı benim başıma bu arada yazın kısmet olursa sizin oraya gelmeyi düşünüyorum inşallah gerçekleşirde sizlerle tanışırız...
                          Ben Champix ile bıraktım,gerçekten çok etkili bir ilaç,önemli derecede faydasını gördüm.Fakat mutlaka doktor kontrolünde alınmasını öneririm,güçlü yan etkiler gösterebiliyor.Etken maddesi beyindeki nikotin isteyen reseptörleri kapatmaya etkili,şaka değil işin içinde beyin var.O yüzden mutlaka ve mutlaka doktor kontrolü altında alınmalı.3 aylık bir paket tedavi gerektiren bir ilaç,kürler aylık olarak belirlenmiş,ilk aydan sonra ilacın verdiği rahatlıkla genelde kullanıcılar ilacı bırakmak gibi bir hataya düşüyor.Ve ilk aylık kürden sonra sigaraya dönme oranı %65,o yüzden 3 aylık tedavi tamamlanmalı , fiyatı 185 tl,tedavinin sonuna doğru dozu azaltılarak bırakılması gereken bir ilaç.Amma konuştum yahu
                          UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Ömer abi bende senin gibi daha öncelerden birçok kez bırakma denemesine girmiştim ve hepsinde başarısız olmuştum, ne yaptıysam nasıl olduysa o paket yine cebime giriyordu. Ama benim bırakamama nedenim sigara içmekten gerçekten keyif alıyordum. Özellikle dalışta sudan çıkınca 1 tane yakıp içmenin keyfi tarif edilemezdi benim için. şimdi sigarayı bırakmaya karar vermiş kişiye söylenecek sözler değil, kendimden biliyorum. Sigaraya 14 yaşında başladım ve 12 sene boyunca yoğun şekilde sigara içmeye devam ettim. Bu arada annem,babam ve abimde içiyor. Bırakmaya çalışsamda onlarda bırakması gerekiyordu o yüzden bir türlü kurtulamıyordum. Uzun lafın kısası Bayram ve Ediz abileriminde bahsettiği Champix ilacını ailece 1 ay önce kullanmaya başladık. Tabiki ilk önce doktora gidip kan değerleri, kalp grafiği, göğüs filmi vs gibi kontrollere girdik Allaha şükür herşeyimiz tertemiz çıktı. Bahsedilen yan etkileri hiç birimiz görmedik sadece arada Full HD kalitesinde rüyalar görüyorum Oda keyif veriyor inanki Sonuç olarak ilacı kullanmaya başladığımız tarihten ortalama 10 gün sonra hepimiz sigara içmeyi bıraktık. şuanda hala ilacı kullanmaya devam ediyorum daha iki ayım var İlaç gerçekten çok etkili. Daha öncelerde sigarayı bıraktığımdaki yoksunluk hissini, krize girmeyi, stresi, siniri hiç yaşamadım. Sigara olayı benim için bitmiştir bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Hayata bakış açım, yaşam tarzım bile değişti gerçekten. O kadar enerjik hissediyorumki uyumak bile istemiyorum şuan olduğu gibi Yalnız ilaç etkili bile olsa en başta kafada bitirmek bu işin altın kuralı ben bunu anladım. Darısı bırakmak isteyen herkesin başına.
                            B RH+
                            SSI OpenWaterDiver,CMAS*

Sana yap?lan haks?zl?klar? toza, iyilikleri mermere yaz...

Yorum yap

Asl? Ediz DÜLGER taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Ben Champix ile bıraktım,gerçekten çok etkili bir ilaç,önemli derecede faydasını gördüm.Fakat mutlaka doktor kontrolünde alınmasını öneririm,güçlü yan etkiler gösterebiliyor.Etken maddesi beyindeki nikotin isteyen reseptörleri kapatmaya etkili,şaka değil işin içinde beyin var.O yüzden mutlaka ve mutlaka doktor kontrolü altında alınmalı.3 aylık bir paket tedavi gerektiren bir ilaç,kürler aylık olarak belirlenmiş,ilk aydan sonra ilacın verdiği rahatlıkla genelde kullanıcılar ilacı bırakmak gibi bir hataya düşüyor.Ve ilk aylık kürden sonra sigaraya dönme oranı %65,o yüzden 3 aylık tedavi tamamlanmalı , fiyatı 185 tl,tedavinin sonuna doğru dozu azaltılarak bırakılması gereken bir ilaç.Amma konuştum yahu
                              selam...bahsi gecen ilaç sağlık ocaklarında yada sigarayı bırakma kampanyaları beraberin de bedavaya dağıtılıyor...iş arkadaşımın eşi doktor,kendisi kullanmak için girişimde bulunacak tı ,ne oldu diye sorduğum da boşver dedi ...ediz in belirttiği yan etkiler ileri dönük olarak hissedildiğin den bahsetti...al bana bir sebep daha bırakmamak için tebrik ederim bırakmak için ilk adımı atmışsın...ediz amca senide tebrik ederim bu arada bırakamadın diye biliyordum...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X