Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

saat 23 : 42 itibari ile Silivri

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• saat 23 : 42 itibari ile Silivri

saat 23 : 42 itibari ile Silivride kuvvetli lodossss olup dalgaya dayanabilecek bi gemi tanimiyorum desem yeridir... birazdan foto mak.. alip foto cekmeye gidiyorum...... dalgakiran duvari yaklaşik 2,5 metre civaari ve duvar + kayalarıda hesaba katarsak 4-5 m gibi bi mesafe cikiyor ortada dalgalar duvarin öbür tarafini yosun ile kaplamiş durumda.. fotolarıda cektikten sonra paylaşicam... dalicilara duyrulur....
    En son düzenleyen onr6nkoc; 24.Mayıs.2013, 00:59.
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Cevap: saat 23 : 42 itibari ile Silivri

şuanda Tekirdağ'da hava gündüze nazaran daha sakin hatta lodos çok zayıf denizde normal dalgalı gibi.
    Silivri'de Poyraz değilde Lodos olmasın sakın. Ayrıca oradada gündüzdeki gibi dalga yoktur sanırım. Saat 23:58 itibari ile...
    BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
    1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Asl? BARIş TAşDEMİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      şuanda Tekirdağ'da hava gündüze nazaran daha sakin hatta lodos çok zayıf denizde normal dalgalı gibi.
      Silivri'de Poyraz değilde Lodos olmasın sakın. Ayrıca oradada gündüzdeki gibi dalga yoktur sanırım. Saat 23:58 itibari ile...
      aynen abii lodos bi arkadasla poyraz muhabbeti yapiyordukk poyraz yazmişim... bizm burasi yıkıyor su anda lodostann birazdan gidip bi kac footo alicam... gelince eklerim.. ögleye kadar cok birşey bizde yoktu aksam saat 5-6 gibi basladi burda bastirmaya....
      ONUR ALTINKOÇ
      1985 ?STANBUL

Yorum yap

Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        aynen abii lodos bi arkadasla poyraz muhabbeti yapiyordukk poyraz yazmişim... bizm burasi yıkıyor su anda lodostann birazdan gidip bi kac footo alicam... gelince eklerim.. ögleye kadar cok birşey bizde yoktu aksam saat 5-6 gibi basladi burda bastirmaya....
        Sana tavsiyem eğer olta vede kamış kullanıyorsan. Rapala alıp biraz at çek yap derim. Madem kıyıya gidiyorsun. Güzel Levrek denk gelebilir. Kofana Lüfer de cabası olursa, ne ala. Böyle havalara bayılır bu mübarek hayvanlar.
        Güzel karelerine onlarda girerse afiyetler olsun. şimdiden.
        BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
        1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Baris abiye katiliyorum tam atcek havasidir oyle havalar. ama aman dikkat edin oyle havalarda denizin sakasi olmaz karadenizde bir kisi dalga kiranda fotograf cekmeye calisirken vefat etmisti bu yil.debili akan 30 cm yukseklikte bir su 70 80 kglik bir kisiyi almaya yeter.

Yorum yap

Asl? BARIş TAşDEMİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            ,
            abi ne yalan sölimmm dün aksam üzeri saat 19 gibi limana indim bi arkadas balik kamişla cebelleşioo pek anlamio atmaktan falan ver dedim bi kac atiş yapimmm gidicem fazla vaktim yok diye capari atiyor... aldim oltayi elime 2 kere attim boş geldi.. al dedim devam et... aldi yine atiş ofside tekrar dedim ver iki atiş yapimm gidicem 19,30 da eve gitmem lazim kaynanalar gelicekk. aldim kamişi elime bi salladim 2 tane bi salladim 4 tane (istavrit tabii) arkasindan ne bereketse her attiğim en az 5 li 6 lı 45 dk da 3 kg falan istavrit yaptim arkadasa dedim yarisini aliommm al yaa dio sıkıntı yok diger oltacilar siz dio şike yapiyorsunuz ben sadece balik cekiyorum arkadas alip kovaya atiyor... epey kiyakti eve gittiğimde saat 9 du 2 atiş yapcaktim sözde....
            ONUR ALTINKOÇ
            1985 ?STANBUL

Yorum yap

fotoyu yüksek duvardan cekicem sıkıntı yok benim ıslanmam sorun degilde makine islanmasin yeter.... zaten degiştirmeyi düşünüyorum..... elimde kalmasin sora
              ONUR ALTINKOÇ
              1985 ?STANBUL

Yorum yap

Hadi onur yaticam 1 saat oldu nerde resimler.

Yorum yap

Ağaçlarda meyve kalmamış diyorlar
                  1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Su anda. Cekimdeym tripodsuz geldm guzel bir poz yakalamaya calisiyorum biraz islandm ama ne yapalm olacak okadarrr
                    ONUR ALTINKOÇ
                    1985 ?STANBUL

Yorum yap

kacmak yada kacmamak bütün mesele islanmamak...

ONUR ALTINKOÇ
                      1985 ?STANBUL

Yorum yap

vay be hale bak...

Yorum yap

Hortum avcisi gibi calismissin valla. Paylasim icin bilgilendirdigi için tesekkurler.

Yorum yap

Offf bu havadan sonra gene silivride 10 gün dalışı unut Tamda baltabaşlarım güzel hareketlenmeye başlamıştı

Yorum yap

Asl? Burçin DEVECİ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Offf bu havadan sonra gene silivride 10 gün dalışı unut Tamda baltabaşlarım güzel hareketlenmeye başlamıştı
                              Aynen oleee tam bi kipirti var diodukkk bi isin kotusu su tarhana corbasi gibiydi bi kac zamandir smdi. Duzelirrr insallah saglam bi poyraz beklicezzzz artik
                              ONUR ALTINKOÇ
                              1985 ?STANBUL

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X