Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

HAVA RAPORU ANLIK TAKİP DİREK UYDUDAN (accuweather ) ONLINE

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: HAVA RAPORU ANLIK TAKİP DİREK UYDUDAN (accuweather ) ONLINE

P0seidon candır
    KaAn DuruK
    izmir/balçova
    kaan_duruk@windowslive.com
    sigpic
    0553 304 23 72

Yorum yap

Çok ayrıntılı ve basit gösteriyor, bide tutturuyorsa gördüğüm en iyi hava durumu sitesi... teşekkürler...
      Onurhan Ate?
      ??yeri : Atatürk E?t. ve Ar?. Hast. / Radyoloji Teknikeri
      ?kamet: Bas?n Sit.

Yorum yap

site çok güzel teşekkürler.ben windfinder den takip ediyorum.Windfinder - Wind & weather forecast Finike

Yorum yap

Bencede hatasız gidiyor windfinder, siteye şehrinizi yazdıktan sonra sayfa açılacak sağ üstte super forecast var orayı tıklarsanız çok daha detaylı veriyor,kesinlikle tavsiye ederim bu zamana kadar hiç yanıltmadı.
          Murat DABAN
          Padi Freediver ?nstructor

Marmaris.
          E : dabanmurat@gmail.com
          M :+90-542 894 40 08

Yorum yap

Yeni iş yerim deniz kıyısında canım sıkıldıkça iskeleye çıkıp hava ve deniz durumunu takip ediyorum, yemişim uydusunu yaa
            Caner ALTINTA?
            Silivri / ?stanbul
            (1982 Silistra)
            sigpic

Yorum yap

Asl? Caner ALTINTAş taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Yeni iş yerim deniz kıyısında canım sıkıldıkça iskeleye çıkıp hava ve deniz durumunu takip ediyorum, yemişim uydusunu yaa
              Bekar ya da "Hanım, bu gün deniz güzel ben dalışa gidiyorum" diyebilecek kifayette olan arkadaşlar için hoş bir durum tabii.
              Bende balkondan her sabah denize bakıp anlık tahminde bulunabiliyorum ama gel gör ki evden tezkereyi almak o kadar kolay olmuyor malesef.
              İzin kağıdı için gerekli altyapıyı kurgulamak için uzun dönemli hava tahminlerine ihtiyaç oluyor çoğu zaman .
              sigpic
              Tolga ÖZMERAL 1973

Yorum yap

Asl? Tolga ÖZMERAL taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Bekar ya da "Hanım, bu gün deniz güzel ben dalışa gidiyorum" diyebilecek kifayette olan arkadaşlar için hoş bir durum tabii.
                Bende balkondan her sabah denize bakıp anlık tahminde bulunabiliyorum ama gel gör ki evden tezkereyi almak o kadar kolay olmuyor malesef.
                İzin kağıdı için gerekli altyapıyı kurgulamak için uzun dönemli hava tahminlerine ihtiyaç oluyor çoğu zaman .
                Tolga abi o zaman eşlerin veya annelerin ruh hallerini tahmin edebilecek bir uydu şart
                Caner ALTINTA?
                Silivri / ?stanbul
                (1982 Silistra)
                sigpic

Yorum yap

Asl? Caner ALTINTAş taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Tolga abi o zaman eşlerin veya annelerin ruh hallerini tahmin edebilecek bir uydu şart
                  Hah. Uydu tam uyar bize işte o zaman sevgili Caner .
                  sigpic
                  Tolga ÖZMERAL 1973

Yorum yap

+1

Asl? kaan duruk taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    P0seidon candır
                    bir arkadaş tavsiyesi ile geçen hafta yüklemiştim.. android app.. kolay etkili kullanışlı bir program.. sağ taraftaki simgeleri tıklayarak bulut dalga rüzgar vs. gün içindeki hareket durumunu ve hangi bölgeler üzerinde etkili olacağını gösteriyor.. en büyük handikap 3 saatte bir olan değişim gösteriliyor.. c.tesi dalış öncesi kullandım.. programın dediği şekilde seyretti hava

Yorum yap

Sailing Weather - Marine Weather Forecasts for Sailors and Adventurers - PassageWeather

şiddetle tavsiyedir.
                      sigpic
                      Murat Y?lmaz 1980
                      ?stanbul
                      Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
                      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X