Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

HAVA RAPORU ANLIK TAKİP DİREK UYDUDAN (accuweather ) ONLINE

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• HAVA RAPORU ANLIK TAKİP DİREK UYDUDAN (accuweather ) ONLINE

BU KONUYU BURDA AÇMAK İSTEDİM KUSURA BAKMAYIN BU KIş şARTLARINDA KAÇAMAK YAPMAK İSTEYEN ZIPKINCI DOSTLARIMA BELKİ FAYDAM DOKUNUR

DİREK UYDUDAN GÖZLEM YAPAN ( ACCUAWEATHER ) GÖZLEM BİRİMİ ANLIK GÖZLEM YAPABİLİYOR VE YANILMA RİSKİ YOK DENECEK KADAR AZ AşAĞIDAKİ LİNKTEN

şEHİR SEÇENEĞİNİZİ GİREREK HAVA DURUMU HAKKINDA ANLIK UYDU GÖRSELİ VE RESİMLERİYLE GÖZLEM YAPABİLİRSİNİZ TAVSİYEM MASA ÜSTÜNÜZDE Bİ KISA YOL

ATIN ...

Antalya İçin Hava Durumu - Antalya Türkiye İçin AccuWeather Tahmini

Cevap: HAVA RAPORU ANLIK TAKİP DİREK UYDUDAN (accuweather ) ONLINE

Süper... Ben bir yer imi oluşturdum hemen.
    sigpic
    Turgut Üyrü?
    1977 - 0 RH (-)
    Mu?la - Dalyan
    ?stanbul - ?i?li
    Mail: turgut-uyrus@hotmail.com
    Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

Windguru iyidir oradan da bakilabilir
      MUSTAFA TOPUZ1981 SEFERIHISAR / ?ZM?R

Yorum yap

windguru candır

WindGURU: Turkey - Istanbul
        Rüstem DER?N
        ?stanbul / Üsküdar
        rustemderin@gmail.com

Yorum yap

Bu ve türevi siteler kesinlikle çok yararlıda bi yardımsever bizim gibi amatörlere bu siteyi nasıl okumamız gerektiğini öğretse

Yorum yap

valla onu bunu bilmem ama benim HTC deki hava raporu hiç şaşmadı bugüne kadar. 4 günlük tahmin %1-2 yanılma payı ile tutuyor. ve üstelik pc başında da olmam gerekmiyor :-)

Yorum yap

Asl? dodi343 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              valla onu bunu bilmem ama benim HTC deki hava raporu hiç şaşmadı bugüne kadar. 4 günlük tahmin %1-2 yanılma payı ile tutuyor. ve üstelik pc başında da olmam gerekmiyor :-)
              O zaman HAVA bosluk ZIPKINCI yazip sana mesaj atiyoruz abi
              Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
              / Profiler

Yorum yap

Asl? dodi343 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Benimde telefonum HTC veri tabanı accuweather dostum

Yorum yap

TEKİRDAĞ İçin 5 Günlük Hava Tahmini - Meteoroloji Genel Müdürlüğü

sadece bu siteye bakıyorum, rüzgar yönü ve hızı çoğu zaman yetiyor ama baktığım yer itibariyle 2-3 gün sonrası için yağmurlu diye gösterirken
                  o 2-3 gün geçtikten sonra baktılar hava güneşli çıktı hemen yağmurdan açık havaya geçiriyorlar
                  1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Asl? M. Mert BABAYİĞİT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    TEKİRDAĞ İçin 5 Günlük Hava Tahmini - Meteoroloji Genel Müdürlüğü

sadece bu siteye bakıyorum, rüzgar yönü ve hızı çoğu zaman yetiyor ama baktığım yer itibariyle 2-3 gün sonrası için yağmurlu diye gösterirken
                    o 2-3 gün geçtikten sonra baktılar hava güneşli çıktı hemen yağmurdan açık havaya geçiriyorlar
                    Mert usta o meteoroloji yüzünden sığda dalgadan alabora olmuştum hiç unutmam çok kelek yaptı o gün : D )

Yorum yap

windguru 3 saatlik dilimlerde rüzgar, yağış ve sıcaklık değerlerini veriyor. ben üzerine tanımam. denizcilerin en güvendiği sitedir. dmi çok vasat
                      Rüstem DER?N
                      ?stanbul / Üsküdar
                      rustemderin@gmail.com

Yorum yap

çok teşekkürler bu paylaşım gerçekten çok güzel

Yorum yap

Asl? codermen taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          Benimde telefonum HTC veri tabanı accuweather dostum
                          hiç bakmadım doğrusu :-) ama demekki doğru veritabanını kullanıyormuş....

Yorum yap

Asl? codermen taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            Mert usta o meteoroloji yüzünden sığda dalgadan alabora olmuştum hiç unutmam çok kelek yaptı o gün : D )
                            Demek ki Tekirdağ ile ilgili değilmiş, ben de diyorum bizim burada rüzgarın bir günü diğerini tutmuyor ondan site istemeden yanılıyor bazen diye
                            Yanlış tahmin ediyor olabilirler, yine de kesin bir şey söylemeyeyim ama rüzgarın çok çok düştüğü zamanlar mutlaka tutuyor eğer arada kalırlarsa
                            yanlış gösterim yapabiliyorlar
                            1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Teşekkürler.
                              BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
                              1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X