Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Deniz Suyu Sıcaklıkları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cengizi
    replied
    Cevap: Deniz Suyu Sıcaklıkları

seferihisar teos dalışa yasak eski iskelede su sıcaklıgını geçen hafta arkadaş 17.5 ölçmüştü. Kıyıda ben 2 gün önce çeşme mersinli koyundaki balık çifliginde girdim hava sıcalıgı 14 derece idi su sıcaklıgını ölçemedim ama 5mm elbise saat 6-8 arası su buz gibiydi zor durdum, karada soguk su ile rüzgarda duş almama ragmen fazla zorlanmadım

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Necip OĞUZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi görüş varsa buluruz balığı, çamur hep buralar
    Görüş 5-6 metre falezlerde malesef çamur hala olan görüşte heralde dünkü ve bugün kü yağmurlardan sonra tamamen kaybolmuşturFalezlerden balık alan varsa sokar hariç lütfen haber versin...

Yorum izini:

• Necip O?UZ
    replied

Kaan ERTUNÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya falezler 11-05-20011 tarihi itibari ile 20 derece 3mm elbise ile 3 saat dalış yapılabilir durumda ama balık yok gene balık yok offff
    Abi görüş varsa buluruz balığı, çamur hep buralar

Yorum izini:

• kadango
    replied

Su sıcaklıkları DMİ'nin sitesindeki ölçümlerden aşşağı yukarı 2-3 derece fazla oluyor genelde.

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Antalya falezler 11-05-20011 tarihi itibari ile 20 derece 3mm elbise ile 3 saat dalış yapılabilir durumda ama balık yok gene balık yok offff

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

bence en sağlamı dalış yapan arkadaşların kendi ölçümlerini burada paylaşarak güncellemek..en gerçekçi bu olur herhalde...

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

alipasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volkan bey su sıcaklıkları hergün güncelleniyor, ayrıca tekirdağdaki ölçüm noktası tüm marmarayı yansıtmaz tabii ki, ayrıca bandırma için Marina Tahminleri - Meteoroloji Genel Müdürlüğü linkinden bandırmayı seçerseniz, bandırmadaki rüzgar dalga ve hava sıcaklıkları verilerini saatlik olarak görebilirsiniz, bilginize, saygılar...
    Aslında Volkan bey de sizin söylediğinizden farklı birşey söylememiş. Tekirdağ'daki veri tüm marmarayı yansıtmaz tabi. O yüzden daha fazla noktadan veri toplanıp paylaşılması lazım. Bursa, Bandırma, Çanakkale gibi.
    Sizin de söylediğiniz gibi o link hava sıcaklığı veriyor. Burada istenilen şey deniz suyu sıcaklığı öğrenmek.

Yorum izini:

• alipasa
    replied

volkan bey su sıcaklıkları hergün güncelleniyor, ayrıca tekirdağdaki ölçüm noktası tüm marmarayı yansıtmaz tabii ki, ayrıca bandırma için Marina Tahminleri - Meteoroloji Genel Müdürlüğü linkinden bandırmayı seçerseniz, bandırmadaki rüzgar dalga ve hava sıcaklıkları verilerini saatlik olarak görebilirsiniz, bilginize, saygılar...

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

mesaj güncel de meteoroloji de hayır yok... tekirdağ 10 °C gösteriyor, kapıdağ da benim saat 14 derece gösteriyor ne iş ? koca meteoroloji koca marmara denizinde bir tek tekirdağ a koymuş derece o da 1 ay bak hep aynı hiç değişmiyor denizde sıcaklık .... paraları yoksa vereyim de kapıdağ yarımadasına da koysunlar bir derece... alem kaç bin km öteden bandırmanın su sıcaklığını gösteriyor bide ayırmış yüzey sıcaklığı derin sıcaklığı diye ... yuh diyorum..

Yorum izini:

• Kayhan YILDIRIM
    replied

Başlık güncel....

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Eser Onur MAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık güncel değil. Link ölü.
    Güncelleyelim ozaman

Deniz Suyu Sıcaklıkları - Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Başlık güncel değil. Link ölü.

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ist nezaman ısınır boğazda donuyoruz

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    mert bey doğru söyler.+1

Yorum izini:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    O iş yalan, bu haftasonu saroza gittim, 15.7 dereceyi gördüm ekim ayının başında, hopa bile o kadar deil

Yorum izini:

Hazırlanıyor...
X