Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Su sıcaklığı

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Su sıcaklığı

Arkadaşlar merhaba, Ayvalık’ta ailece tatil yapıyoruz. Su çocuk için çok soğuk. Satıhta 20 derece ölçtüm. Ayvalık merkezden günü birlik gidebileceğimiz, su sıcaklığı 26 derece üstü yer bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Ümit Pasin
    1978 BURSA

Cevap: Su sıcaklığı

Ayvalık ve kuzey ege suları genel olarak soğuktur. Altınova sahili sığdır. Daha sıcaktır. Diger alternatifte cunda adası maden adası yolu üzerinde maden caddesi olarak ta bilinen yoldan devam edin. Birinci ve ikinci köy olarak bilinen rum köylerine varacaksınız. Burası patrica koyu olarak bilinir ve ayvalık özelinde en sıcak deniz burasıdır.
    Yusuf Esin
    Edremit, Bal?kesir
    esinyusuf@gmail.com

Yorum yap

Çok teşekkürler. Sarımsaklı bahsettiğiniz patriça ile kıyasla nasıldır sıcaklık olarak?
      Ümit Pasin
      1978 BURSA

Yorum yap

Ümit Bey, mehabalar, benim de sorunuzu okuduğum an aklıma patriça koyu geldi, arkadaş yazmış zaten. Koy çok sığ, o yüzden daha sıcak olur, Sarımsaklı'dan daha sıcaktır, aynı zamanda görülesi bir yer, arka tarafında dalışa uygun bir yerler de var, google'dan bakarsanız yolu izi kolay zaten, selamlar.
        Baturhan Ba?kurt
        ?stanbul 1971

Yorum yap

Baturhan Bey merhabalar,

çok teşekkür ederim

Asl? batsub taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Ümit Bey, mehabalar, benim de sorunuzu okuduğum an aklıma patriça koyu geldi, arkadaş yazmış zaten. Koy çok sığ, o yüzden daha sıcak olur, Sarımsaklı'dan daha sıcaktır, aynı zamanda görülesi bir yer, arka tarafında dalışa uygun bir yerler de var, google'dan bakarsanız yolu izi kolay zaten, selamlar.
          Ümit Pasin
          1978 BURSA

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X