Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

( yardim ) jak boeno murano mu ? Cressi compatition ve ya tecnika mi?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ( yardim ) jak boeno murano mu ? Cressi compatition ve ya tecnika mi?

jAK BOENO REEN MURANO MU YOKSA CRESSİ NİN COMPATİTİON II YA DA TECNİKASINI MI ALAYIM KARAR VEREMEDİM.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.FİYATIN UYGUN OLMASI BELİRLEMEMDEKİ NEDENLERDEN BİRİ OLABİLİR SIFIR FİYATLARI şÖYLE;

MURANO :250 TL
    COMPATİTİON :300 TL
    TECNİCA :350 TL
    CRESSİ APNEA :250 TL
    yener HACIO?LU 1977
    Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Cevap: ( yardim ) jak boeno murano mu ? Cressi compatition ve ya tecnika mi?

şaşirma 250 tl ye murana varsa kaçirma al .pişman olmayacaksin ve eskittikten sonra gene murana alicaksin emin ol
    Atakan Yakup KARADO?AN
    0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
    karadoganotomotiv@kalyon.biz
    sigpic
    Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
    Zafer TAN

Yorum yap

cressi tecnika

Yorum yap

Re: ( yardim ) jak boeno murano mu ? Cressi compatition ve ya tecnika mi?

ATAKAN şuan 0/0 51 le Muaranoya göz kırpmıyo değilim ama cressi de hani cressi
        yener HACIO?LU 1977

Yorum yap

cressi

Yorum yap

3 yorum 1 murano 2 cressi.
            yener HACIO?LU 1977

Yorum yap

Bence de jack alın bugüne kadar kimde gördüysem çoğunluk jakboeno kullanıyor ve ben de çok beğeniyorum elbise alırken yorumları çok okudum, bence gayet güzel bir elbise yeni evo aldım memnunum ancak aldığım yer saolsun uygun taksit ve fiyat imkanı sağladığı için apnea aldım ama aklımda murano brown vardı sizin için uygun ve güzeli hangisi ise onu alın derim Saygılarımla..
              sigpic
              Özgür Burak TA?DEM?R
              AYDIN
              ozgur243@gmail.com

Yorum yap

Elbiseyi alırken mutlaka deneyip uymazsa değiştirebilmek uzere garantili olarak almanı öneririm. Jakboeno' nun boyun kısmı dar bana uymadığı için hemen sattım, apnea legend kullanıyorum çokta memnunum, diğerlerini deneme imkanım olmadı.
                sigpic

?ener BANDIRMA
                ?stanbul - 1972
                60 sn yeterli.

Yorum yap

JAk boenonun yeni elbiseleri yamamato neopren olmuş bu amlemle çıkmış.sanırım daha yumuşak daha sorunsuz olur eskiye nazaran tabi sizlerin görüşü tecrübesi yol gösterecek.
                  yener HACIO?LU 1977

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X