Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Her fırsatta hatırlatacağız !!

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Her fırsatta hatırlatacağız !!

Günaydın bende bu spora yeni merak saranlardanım.Hatta artık hanımla didişmeye başladık bana kuma getirdin diye şaka bir yana bu siteden hergün yeni birşeyler öğreniyorum.Tabii ki başarının karşısında durmak isteyenler her zaman olmuştur olacaktır da. Biz bir aileyiz ve aile fertlerinin bağları sıkı ise o aileye birşey olmaz.Bunlara gülüp geçmek lazım.Kalın sağlıcakla.

Yorum yap

Yerinde bir açıklama olmuş. Klavyenize saglık zıpkıncı yönetimi.

Yorum yap

teknik bilgi verelim mi ?

verelim

günümüzde yaygınlaşan internet kullanımı, aynı zamanda bizim gibi ikinci - üçüncü sınıf ülkelerde farklı bir güvenlik yapılanmasını gerekiyor.
        özellikle son dönemlerde kabul edilen yasalarla, artık her bir internete bağlı cihaz, kolaylıkla kayıt altına alınıp takip ediliyor
        ediliyor diyorum dikkat edin, edilebiliyor demiyorum
        zira artık tüm internet bağlantıları kayıt altına alınıyor
        yani öyle modemi kapadım, farklı cihazdan bağlandım, mobil girdim, proxy kullandım felan, çok farketmiyor
        IP adresleri üzerinden bilgisayar adından tutun da, bilgisayardaki açık kullanıcı adına, bilgisayarın marka ve modeline, hatta seri numarasına bile ulaşmak mümkün
        o yüzden
        15 senelik bilgi işlem teknikeri ve bir sistem yöneticisinden not;
        kendiniz olarak kendi adınız sanınız kimliğinizle ortada olun
        gizlenseniz de size ulaşmak gerektiğinde çok kolay ulaşılırsınız
        sorun yaşamamak ve yaşatmamak adına
        kendiniz olun
        benden size tavsiye

Yorum yap

İyi ki varsın ve görevini en iyi şekilde yapmaktasın zıpkıncı.com. Ozan'ın emanetine gösterilen değer, seçkin üye ve yöneticilerin fazlası ile tebriği hak ediyor.

Yorum yap

Bunları okuduğumda açıkçası oldukça şaşırdım ve sinir oldum Bu sitede ben yenilerdenim kısa bir zaman önce bu aileye katıldım ve okadar mutluyum ki bazı forumlarda yazmışlar ki ZIPKINCI.COM un site yöneticeleri çok ukala kendini beğenmiş die ben burda böyle hiç bir sorun yaşamadım herkez abi kardeş gibi bir sorun olduğunda herkez yardımcı olmaya hazır anladım ki herşey yerine göre kalıbına göre sabun uyduruluyor bu sitede ADAM OLANA HERKEZ ADAM hayatımda hiç tanımadığım abilerime bile bir msj attığımda canla başla yardımcı olmaya çalışıyorlar burdan herkeze teşekkürler

EĞER BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUşUYORSA ONLARDAN ÜSTÜNSÜNÜZ DEMEKTİR
            Yapılanların hepsi onların terbiyesizliğini gösterir başkada bir şey değil

Yorum yap

Benım bu platformda gordugum vede kalma sebeplerimden birisi admin kardeşlerimin vede abilerimin admin polemiğine girmedikleridir. ben bir konu yada cevap yazdıgım da üstünde örnek olarak eren kardeşimin bir yonetici olarak konuya -ABİ- diyerek basşalamsı veya bitirmesi bana gurur veriyor. saygının ve sevginin son safada oldugu bu platformun eşinin vede benzerinin olmadıgı kanaatindeyim. bütün samimiyetimle soyleyeyimki benım zıpkın sporundan sonra ki tanıştığım ilk sitedir zipkinci.com. başka yerlere girme ihtiyacı bile bulmadım. elimdekilerle yetinmesini bilen insanımdır. İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR GARDAşş

Yorum yap

Zipkinci.com benim hayatim diyebilirim her gün girip bilgileri okumazsam güne başlayamiyorum iyiki varsiniz

Yorum yap

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın yazılanlar çok manidar.Teşekkurler zipkinci.com

Yorum yap

zıpkıncı yönetim
                    Siteye bir türlü resim ekleyemiyorum.Yardım köşesinde anlatılan resim yükleme yönteminde yukaruda foto galeri gibi bir sekme olması gerekiyor.Bende yok.Nedeni nedir.Bilgi verirmisiniz

Yorum yap

Vay be bu konu acildigi gunu dun gibi hatirliyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X