Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Her fırsatta hatırlatacağız !!

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Her fırsatta hatırlatacağız !!

zipkinci.com'a saldırının merkezi haline gelmiş, zipkinci.com'dan atılanlara ev sahipliği yapan içlerinde maalesef sevdiğimiz arkadaşlarımızın da olduğu ortamlarda yapılan ve çanak tutulan aleyhimizde propagandalar ile bizi susturacaklarını sananlara her fırsatta hatırlatacağız.

Kusura bakmayın.

Sualtı avcılığını ticari hale getiremeyeceksiniz. Hem balıkçılık yapıp hem bu camianın abisi olamayacaksınız.

Çevrenizde barındırdığınız sitelerinizi resimleriyle besleyen ticariler gün gelecek elinize ayağınıza dolaşacak.

Örnek olup cesaretlendirdiğiniz gençlerin vebali sürekli peşinizde olacak.

Bizler siz yokken vardık ve hep burada olacağız. Bu sporun geleceği gençlerimizin güvenliği için ticariler ve onları destekleyenler çeşitli bağlantılarla işgal ettikleri yerlerden çekilsinler.
    Zaten olumsuz bir imaja sahip olan gönül verdiğimiz bu sporu daha fazla kirletmesinler.

zipkinci.com'dan her hangi bir sebepten ilişkisi kesilmiş olanlar, bir söz de size;

Sızlanmayı bırakın ve dönüp kendinize bakın. zipkinci.com’dan neden uzaklaştırıldığınızı bir sorgulayın.Mikser gibi her fırsatta bu formu karıştırmaya çalışanların oyununa gelip dedikodu yapmayın,yakışmıyor.

Her fırsatta hatırlatacağız!

Verdiğimiz rahatsızlık için özür dilemek şöyle dursun gurur duyuyoruz. Gençlerimizi sizin elinize bırakmayacağız. Hesabı olanlar şimdi biraz daha düşünsün bizler buradayız ve kusura bakmayın. Hoşlanmadığınız gerçekleri hatırlatmaya devam edeceğiz.

Ve zipkinci.com’a üye olan yada olmayan tüm arkadaşlarımızın bilgisine:

Farklı forumların aleyhinde yazılan hiç bir yazının formumuzda yayınlanmasını etik bulmadığımız için buna bu güne kadar müsaade etmedik. Etmeyeceğiz de.

şuna emin olunki zipkinci.com’u karıştırmaya çalışan ve bu tür mesajlar ile yönetimimize yüklenen kişiler hep aynı kişilerdir. Yasak av yaptıkları, avladıkları balıkları sattıkları veya diğer üyelere hakaret ettikleri için formumuzdan uzaklaştırılanlardır.

Aynı anda birçok farklı kimliklerle yazı yazan ve formumuza yüklenen bu kişiler amaçlarına ulaştıklarında yeni bir kimlikle karşınıza çıkana kadar sessiz sedasız gözlem yapmaktadırlar. Ne zamanki bir fırsat ele geçirirler. İşte o gün tekrar aynı oyunlar sahnelenmeye başlar.

Sizlerden isteğimiz olayların aslını öğrenmeden bu tür kişilerin tahrikine kapılmayınız ki bu art niyetli kişilerin oyununa sizler de ortak olmayın.

Saygılarımızla.
    En son düzenleyen Aşkın YILDIRIM; 05.Temmuz.2010, 23:27.

Cevap: Her fırsatta hatırlatacağız !!

Ben sizin sitenizi yakından takip etmeye başlamadan önce başka bir zıpkıncı sitesini yakından takip ediyordum, dediğiniz gibi ne limit nede doğa hiç birşeye dikkat edilmeden yapılmış bir çok av vardı. Tabi bilinçsizlik olduğu içinde konunun pek farkında değildim. Daha sona zıpkıncı.com hakkında yöneticileri kendini beğenmiş, işlerine gelmeyeni siteden uzaklaştırıyorlar, çok ukalalar gibi yorumlar okumaya başladım.

Bu yorumlardan sonra zıpkıncı.com'u merak ettim, ve daha yakından takip etmeye başladım. İyiki sizin aleyhinizde yazı yazmışlar, o gün bu gündür zıpkıncı.com sayesinde kendimi çok geliştirdim. Sizlerin yardımları, paylaşımları sayesinde bu işten zevk almaya başladım, ve zıpkıncılığın sadece bir hobi değil bir spor olduğununda farkına vardım.

Başından beri benim için önemli olan sadece balık öldürmek değildi, denizin altındaki o dünyayı paylaşmak, spor yapmak ve muhabbet etmek daha çekiciydi. Halen daha, fazlası ile amatörüm ve öyle kalmak hoşuma gidiyor. Çünkü amatör ruh kaybolduğu zaman işin boyutu ister istemez değişiyor. İşte bu yüzden ben amatörüm ve amatör kalacağım. 5 dalıştan 2 sinde elim boş çıkacağım...

Hala başka sitelerde limit falan dinlemeyen ve tonlarca tebrik alan avlar görüyorum. Bu yüzden zıpkıncı.com'a saygım var.

Umarım hiçbir zıpkıncı içindeki amatör ruhu öldürmez... Çünkü o amatör ruh öldüğü zaman insan kendi ölümüne yaklaşıyor.

Son olarak benim inandığım, bu sitenin yöneticileri doğruları savunuyor ve öğretiyor. Boşverin başkalarını, hepberaber doğruların peşinde yürümeye devam.
    Ufak baliklari izlemek onlari vurmaktan daha zevkli...

Omer Cayman ET95
    Sporasub SK40 90

A.Cenk Tuzun
    sigpic

Yorum yap

site isimlerini bana atarsanız bidaha bü tür davranışlarda bulunmamaları için hackliye biliriz ! Herkez adam olsun

Yorum yap

Emirhan bu tür hack yada provoke girişimleri ne bize nede formumuzun misyonuna uygun değildir. Olaylar vede saldırılar bilinen yerlerde ve aşikar bir şekilde yapılıyor. Meyva veren ağaç taşlanırmış. Biz yıllardır buna alışkınız zaten. Ama üye olan arkadaşlarımızdan ricamız bu tür oyunlara alet olmamalarıdır..

Kendi yöneticisine bile konuşma hakkını vermeyen forumların bizim adalet anlayışımızı sorgulaması komiklikten öte bir şey değildir..
        ?SMA?L HAKKI ?AH?N
        1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Başka sitelere, isimlere ve/veya kurum kuruluşlara zarar vermek değil amacımız, Emirhan.. Bunu yaparsak zaten onlardan ne farkımız kalır ?..

Asl? Emirhan Çelik taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          site isimlerini bana atarsanız bidaha bü tür davranışlarda bulunmamaları için hackliye biliriz ! Herkez adam olsun

Yorum yap

Bahsi geçen açıklama ile ilgili çarpıcı bir örnek vereyim de daha iyi anlaşılsın kimin ne yapmak istediği. Açıklamada değinilen ZIPKINCI dan atılanların buluşma noktalarından birinde bir kişi!!! diyorki "Zıpkıncı Yönetiminin %90'nının dıtt dıtt dıtıtıdıttt ..." Saolsunlar direk küfür yerine dıt ları uygun görmüşler. Buna yataklık edenlere ve alet olanlara gereeken söylenmiştir. Bu yazılanın küfürün açığından ne farkı vardır biri bi açıklasın. Bunların orda kalmasına izin verenlerin demokrasi anlayışı samimi denebilir mi! Yazık çok yazık ...
            En son düzenleyen Kayhan YILDIRIM; 24.Mayıs.2010, 19:51.
            NUR ?Ç?NDE YAT KARDE??M

Yorum yap

Haklısınız yinede yöneticilere küfreden tüm zıpkıncı.com ailesine küfür etmiş olur ben burdaki kimseye küfür ettirmem şuan o kişiler bu yazıyı okuyodur (eminim) amaçlarına ulaşamayacaklarını ve daha ileri giderlerse ben burdayım diyorum !

Yorum yap

Ne güzel... Camiamızı çekemeyen kişiler var demek ki. Buna üzülmemek aksine sevinmek gerekir. Siteye giremediklerine kahroldukları için bu şekilde davranıyorlar. Tamamen psikolojik, gülüp geçmek lazım. Bu bizim sitenin saygınlığını daha da arttırır. Artık insanlar araştırıyor, körü körüne bir şeye inanmıyor. Reklamın iyisi kötüsü olmazmış.
                Kimse kafam? k?zd?rmas?n...... Dalar?m.

Selman ?en 1966 ESK??EH?R

Yorum yap

meyve veren ağaç taşlanır derler bildiğimiz doğrulardan şaşmayalım o bize yeter

Yorum yap

zıpkıncı.comda amatör ruhlu arkadaşlardan çok şey öğrendim ve hala kimi bilmediğim noktalarda destek alıyorum kimi zaman ben öneride bulunuyorum bu ortama küfreden kişinin mutlaka kendinde sorun olduğunu düşünürüm çünkü herkesin görüşlerini ifade edebileceği güzel bir ortam varken niye bunu değerlendirmek yerine küfrü tercih eder insan ! bu ortamdan böylelerinin uzak olması daha iyidir bu işin spor yanını gören yaşayan arkadaşlara diyorum ki sonuna kadar haklısınız.

Yorum yap

bende zıpkıncılıkta yeni sayılırım 2 yıl önce başladım ama deniz neredeyse 10 yıldır hayatımda yer kaplıyordu ve zıpkıncılığa başlamadan önce olta balıkçılığı yapıyordum iyiydim
                      çok şey öğrendim bu zaman içinde, büyüklerim bile bazen çamur atardı kendisini en iyi olta balıkçısı gibi sanırdı ama tutmaya geldi mi milletin gözü benim kovamda olurdu

dediğim gibi zıpkıncılığa 2 yıl önce başladım balıklar, su altı ekosistemi daima ilgi alanıma girdi, balık sevdalısı olmama rağmen suyun altında çok iyi süreler tutmama rağmen
                      zıpkıncılığı uzun yıllar yapmadım çünkü bizim oraya gelen zıpkıncılar ağ ile sıkıştırdıkları balıkları avlıyorlardı bende olayın sadece bundan ibaret olduğunu sanıyordum ve yeri geldiği
                      zaman o ağları kesiyordum, tartışıyordum gücüme gidiyordu...

zıpkınla balık avlamanın sadece ticari bir kazanç olduğunu, sıkıştırılan aciz balıkları avlamak olarak sanıyordum...ama olayın böyle olmadığını bu işi hakkıyla yapan abilerimden
                      öğrendimfazla da bilgim yok ama yanılmıyorsam ticarete karşı bir tutumdan dolayı meydan okuyorsunuz ve bende bunu taktir ediyorum, yaşı kaç olursa olsun sadece kendini
                      düşünüpte hareket edenlerin insanlığından şüphe duyuyorum.
                      1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Bende yeni bir üyenizim. Bu foruma üye olmadan önce inanın konu ile ilgili diğer sitelerinde bir çoğunu inceledim.

Niyetim diğerlerini kötülemek te değil, bu siteyide övmekte.

Fakat yazılanları gördüğüm kadarı ile bu sitenin adminleri, konulara diğer forum sitelerinden farklı olarak konulara, olumsuzluklara fevri davranmadan, olgun ve ahlaklı yaklaşıyor. Ayrıca başka bir sitede kendi aleyhine yapılan hakaretlerde bile seviyesini düşürmeden kaliteli bir biçimde cevap vermelerini de çok takdir ettim.

Niyetim kimseyi küçük görmek değil ama, "En çok üyenin olduğu değil, düşünce olarak en kaliteli ve seviyeli insanların olduğu bir sitede olmayı her zaman yeğlerim." Sanırım burdaki insanların yazdıklarını okudukça doğru frekansı ve aldım ve o yüzden üye oldum.

Moralinizin ve ağzınızın tadının hiç bozulmaması dileğiyle..

Başarılarınızın devamını dilerim..

Yorum yap

Ahmet Bey; öncelikle aramıza hoş geldiniz.. Güzel düşünce ve sözleriniz için içten teşekkürler. Yazınıza tek bir ekleme yapmak istiyorum..

Asl? ahmetgokhancorca taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          "En çok üyenin olduğu değil, düşünce olarak en kaliteli ve seviyeli insanların olduğu bir sitede olmayı her zaman yeğlerim."
                          Kalite ve seviye konusunda sonuna kadar haklı olmakla birlikte dünyanın 2. Türkiye'nin ise gerek aktivite gerekse üye sayısı yönünden en büyük ( 27.215 kişi ) formunda olduğunuzu bilmenizi isterim..

İyi forumlar..
                          ?SMA?L HAKKI ?AH?N
                          1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Hakkı bey çok teşekkür ederim hoşbulduk. Sanırım benimle 27.216 oldu.

Yorum yap

butun yonetım ve bu forum uyelerıde farkındadırkı gevezelıgı yapan yada sıteden atılan bırcok ınsan farklı nıcklerle tekrardan sıte ıcınde falıyet gosterıyor ben bunu anlamıyorum kardesım madem artıssın atırmak ıcın kendını herseyı yapıyorsun neden gerı gelıyorun bu sıtede farklı nıckle dolasım dıger sıtelerde buranın hakkında konusmak nasıl bır sacmalıktır.sıteden atıldıgı halde burda falıyet gosterıp hala bır yerlere comak sokmak ısteyen arkadaslar sızın ben farkınızdayım tabıkı zıpkıncı yonetımıde onun ıcın ayagınızı denk alın derım. burda bır aıleysek yonetım hakkındakı kufur bızım ıcınde edılmıs sayılır bırakın terbıyesızlıgı ve ısınıze bakın aynı bızlerın yaptıgı gıbı

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X