Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkıncı forumunda siyaset yok

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Zıpkıncı forumunda siyaset yok

Aramıza hoş geldiniz. yaptığımız spor belki biraz pahalı ama formumuz ücretsizdir..
    aradığınız her türlü bilgiye formumuzda ulaşabilir aklınıza takılan soruları ilgili bölümlerde sorabilirsiniz..
    ?SMA?L HAKKI ?AH?N
    1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Asl? blue ancel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      arkadaşlar mrehaba ben daha yeni üye oldum acaba bu sitemiz ücretlimidir onu öğrenmek istiyorum ve tüm zıpkıncı camiasına salıklı dalışlar diliyorum.
      Mavi melek aramıza buradan Tan bir giriş yaparsanız ve http://zipkinci.com/tanisma/42337-3-...enlenmesi.html bölümünü doldurusanız.Sizi tanımamız daha kolay olur.Ücrete gelince tabiki ücretli bir siteyiz.Ücreti kurallara uygun avcılık ve yaptığınız sporun tehlikellerinden haberdar olup, asla riske girmeyerek ödüyorsunuz.
      OLCAY ?EN (mavitutku52@hotmail.com)
      ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Bu ücreti ödemeyi unutursak olacaklardan da sorumlu değilsiniz herhalde hocam.

Ücretin farkındalıgımızın artması dileği ile katılıyorum bu konuya her ne kadar farklı bir konu olsada

Yorum yap

yönetim olarak almış olduğunuz kararı takdir ediyor ve kesinlikle destkliyorum.
          maviliğimizin, farklı konularla kirletilmesine asla müsaade etmemenizi temenni ediyorum.
          a.ayhan
          43
          istanbul-tekirda?
          0rh+

her dal???mda o derin maviliklere,
          bir deniz k?z? yakla??r yan?ma,
          ve f?s?ldar kula??ma,gitme kal diye...

Yorum yap

zaten sitenin adi zipkinci.com politikaci yada siyasetci.com degil ondan konularin her zaman su alti avciligi ile olmalari en dogrusudur.

Yorum yap

En doğrusu siyaseti meclistekiler yapsın biz zıpkıncıyız.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X