Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sanırım Artık Forumu Kaybediyoruz... :( Forum Yok oluyor

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Sanırım Artık Forumu Kaybediyoruz... Forum Yok oluyor

Selamlar, bir suredir bende giremiyordum foruma, sifreyi kabul etmiyordu ama sorun cozuldu Baslik acayim dedim ama baktim aktif olan eski uyeler burda toplanmis direk burdan dalayim geyigin icine dedim Herkes farkli farkli konulardan sikayet etmis ama iyilestirmede gozukmuyor. Herseyde oldugu gibi bununda basinda maddi nedenler geliyor sanki. Okan Yildirima yakin olan birileri tum bu problemlerin cozumu icin tam olarak ne gerekli konussa belki bi havuz hesap actirip siteyi elden gecirtebilimiyiz ki? Veya siteyi satisa cikartsa talip olanlar olur belki yine Ozan Yildirimin anisinida yasatacak sekilde?

Kayhan Abi yoneticilerin bahsi gecen konularla ilgili birsey yapamadigini dile getirmis zaten yok yere yoneticilere sitem etmeninde luzumu yok bence. En azindan Okan Yildirim bu konular hakkinda bir iki kelam etse daimi uyelerin icine su serpse iyi olur. Belki ana problemle ilgili cozum aramizdan cikar.
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

Asl? Oytun Kenan Kuru taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Selamlar, bir suredir bende giremiyordum foruma, sifreyi kabul etmiyordu ama sorun cozuldu Baslik acayim dedim ama baktim aktif olan eski uyeler burda toplanmis direk burdan dalayim geyigin icine dedim Herkes farkli farkli konulardan sikayet etmis ama iyilestirmede gozukmuyor. Herseyde oldugu gibi bununda basinda maddi nedenler geliyor sanki. Okan Yildirima yakin olan birileri tum bu problemlerin cozumu icin tam olarak ne gerekli konussa belki bi havuz hesap actirip siteyi elden gecirtebilimiyiz ki? Veya siteyi satisa cikartsa talip olanlar olur belki yine Ozan Yildirimin anisinida yasatacak sekilde?

Kayhan Abi yoneticilerin bahsi gecen konularla ilgili birsey yapamadigini dile getirmis zaten yok yere yoneticilere sitem etmeninde luzumu yok bence. En azindan Okan Yildirim bu konular hakkinda bir iki kelam etse daimi uyelerin icine su serpse iyi olur. Belki ana problemle ilgili cozum aramizdan cikar.
      Kesinlikle katılıyorum. Erişim ve kullanım sorunları çözülse yine ziyaretçi sayısı artacaktır diye düşünüyorum. Facebook vb ortamlar fastfood tüketim gibi, burayı kesinlikle ikame edemez diye düşünüyorum.

Saygılar.
      A. Özgur EKinci

SSI Level 3 Freediver
      ?stanbul/Fethiye
      AB Rh+

https://www.youtube.com/channel/UCGc...MLbnjgjX_wbpQ?

Yorum yap

Yaklasik 12 senelik bir uye olarak elestiri yapayim. Bu site zamaninda, sanal alemden can kardesligine giden dostluklara imza atti.
        Örn: Rahmetli Zafer TAN, Nazim YiLMAZLAR gibi cok degerli insanlarla tanismamiza vesile oldu,Siteyi kuran rahmetli Ozan YiLDIRiM ve siteyi ayakta tutmaya çalışan Okan YiLDiRiMiN hakkini ödeyemeyiz.
        Eskiden bir maneviyat vardi, durumu olmayana aramizda para toplayıp malzeme almak gibi guzel seyler olurdu. Bulusmalar, organizasyonlar yapilirdi. Bunlarin hepsi zaman icinde kayboldu.
        Benim fikirlerim su sekilde;
        Eski uyeler paylasim yaptikca, yok limit asimi, yok gece avı gibi abidik gubidik saldirilarla tartismalarla kusturulduler ve siteye girmeyi bıraktılar. Onlarla birlikte onların sevdikleri de girmedi haliyle.
        Bu sitenin adminleri uye oldugum gunden beri tartismalarda hic bir sekilde gönul alma yoluna gitmedi malesef. Astigim astik, kestigim kestik. Baktilar ki her gun bir dunya yeni uye kaydi olusturuluyor, google reklamlarindan her turlu para geliyor nasil olsa, giden gider dediler.
        Alim satim olayida, zaman icerisinde siteyi sadece ticari faaliyet amacli kullanım haline getirdi.
        Birde sunu kimse inkar edemez, bu sitede yapmayin, satmayin, gece dalmayin, orfoz vurmayın, yasaktir, yaziktir, gunahtir diye ögutler veren buyuklerimizin buyuk bir cogunlugu orfozda vurdu, zipkinla balik avini catir catir ticari amacla yapti ve buda sitenin guvenilirligini seffafligini yitirmesine neden oldu.
        Ben siteye girmeyi ne zaman biraktim onu söyleyim. 2013 Gezi olaylari sirasinda. Ben polis memuruyum, siteyi evim gibi benimsemisken, hic kimsenin siyasi görusu umrumda olmadan sosyal medyada yönetici abilerim ve yuzlerce zipkinci arkadasim varken, gezi olaylari sırasında zipkinci ailesinden cogu kisi polise karsi paylasimlar yaparken ve ben hiçbir tanesine olumsuz yorum yapmadigim, tartismaya girmedigim, alinmayip gucenmedigim halde, kendim polis oldugum icin ve gunlerce beton kaldirimlarda isini hakkiyla yapan meslektaslarimin yaninda oldugumu göstermek icin (aradaki curuk elmalara bende karsiyim) ana sayfama #DİREN POLİS yazdigim icin, öylesine sevip saydigim EDİZ DÜLGER, OKTAY UZDİYEM, OKAN YiLDiRiM gibi abi dedigim kisiler beni arkadasliktan cikardilar. Bende ogun bugun demek ki biz bir aile degilmisiz hissiyle siteye girmeyi biraktim. İnsan ailesi ile siyaset yapmaz. Neyse herkesin derdi kendine, herkesin isi basindan askin. Site ile ilgilenen Okan YiLDiRiM ne durumda bilmiyoruz, bilip bilmeden kizmayalim. Ben rahmetli Zafer TAN ve Nazim YiLMAZLAR gibi, Gökay GÜLHEP gibi, Turgay AÇIKTEPE gibi, Acar YILMAZ gibi ve daha ismi aklıma gelmeyen bir suru degerli insani bu site sayesinde tanidim. O yuzden bu sitenin hakkini ödeyemem. KALIN SAGLICAKLA..
        F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

Yaklasik 12 senelik bir uye olarak elestiri yapayim. Bu site zamaninda, sanal alemden can kardesligine giden dostluklara imza atti.
          Orn: Rahmetli Zafer TAN, Nazim YiLMAZLAR gibi cok degerli insanlarla tanismamiza vesile oldu,Siteyi kuran rahmetli Ozan YiLDIRiM ve siteyi ayakta tutmaya calisan Okan YiLDiRiMiN hakkini odeyemeyiz.
          Eskiden bir maneviyat vardi, durumu olmayana aramizda para toplayip malzeme almak gibi guzel seyler olurdu. Bulusmalar, organizasyonlar yapilirdi. Bunlarin hepsi zaman icinde kayboldu.

Benim fikirlerim su sekilde;
          -Eski uyeler paylasim yaptikca, yok limit asimi, yok gece avi gibi abidik gubidik saldirilarla tartismalarla sogutuldular ve siteye girmeyi biraktilar. Onlarla birlikte onlarin sevdikleri de girmedi haliyle.

-Bu sitenin adminleri uye oldugum gunden beri tartismalarda hic bir sekilde burunlarindan kil aldirmadilar ve gonul alma yoluna gitmediler maalesef. Astigim astik, kestigim kestik. Baktilar ki her gun bir dunya yeni uye kaydi olusturuluyor, google reklamlarindan her turlu para akiyor, giden gider dediler.

-Alim satim olayida, zaman icerisinde siteyi sadece ticari faaliyet amacli kullanim haline getirdi.

-Birde sunu kimse inkar edemez, bu sitede yapmayin, satmayin, gece dalmayin, orfoz vurmayin, yasaktir, yaziktir, gunahtir diye ogut veren buyuklerimizin cogunlugu orfozda vurdu, zipkinla balik avini catir catir ticari amacla yapti ve buda sitenin guvenilirligini seffafligini yitirmesine neden oldu.

-Ben siteye girmeyi ne zaman biraktim onu soyleyim. 2013 Gezi olaylari sirasinda. Ben polis memuruyum, siteyi evim gibi benimsemisken, hic kimsenin siyasi gorusu umrumda olmadan sosyal medyada yonetici abilerim ve yuzlerce zipkinci arkadasim varken, gezi olaylari sirasinda zipkinci ailesinden cogu kisi polise karsi paylasimlar yaparken ve ben hicbir tanesine olumsuz yorum yapmadigim, tartismaya girmedigim, alinmayip gucenmedigim halde, kendim polis oldugum icin ve gunlerce beton kaldirimlarda yatip isini hakkiyla yapan meslektaslarimin yaninda oldugumu gostermek icin (aradaki curuk elmalara bende karsiyim) ana sayfama DiREN POLiS yazdigim icin, sevip saydigim EDiZ DULGER, OKTAY UZDIYEM, OKAN YiLDiRiM, Kayhan YILDIRIM gibi abi dedigim kisiler beni arkadasliktan cikardilar. Bende ogun bugun demek ki biz bir aile degilmisiz hissiyle siteye girmeyi biraktim. insan ailesi ile siyaset yapmaz. Neyse herkesin derdi kendine, herkesin isi basindan askin. Site ile ilgilenen Okan YiLDiRiM ne durumda bilmiyoruz, bilip bilmeden kizmayalim. Ben rahmetli Zafer TAN ve Nazim YiLMAZLAR gibi, Gokay GULHEP gibi, Turgay ACIKTEPE gibi, Acar YILMAZ gibi ve daha ismi aklima gelmeyen bir suru degerli insani bu site sayesinde tanidim. O yuzden bu sitenin hakkini odeyemem. KALIN SAGLICAKLA..
          En son düzenleyen Efekan; 03.Aralık.2019, 22:54.
          F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

Selamlar dostlar, biz eskilerden kimler kaldı bilmiyorum ancak forumun bu durumuna çok uzuldum. Eski paylaşımları aradim arama motorundan. Çok duygulandım. Çok guzel gunlerdi. Forumu kurtarabilmenin bir yolu var midir?
            DEM?R ÖZDEM?R
            75'ers

Yorum yap

Selamlar dostlar, biz eskilerden kimler kaldi bilmiyorum ancak forumun bu durumuna çok uzuldum. Eski paylaşımlari aradim arama motorundan. Çok duygulandim. Çok guzel gunlerdi. Forumu kurtarabilmenin bir yolu var midir?
              DEM?R ÖZDEM?R
              75'ers

Yorum yap

Sitenin sahibine mesaj yazdım, aradım telefonu lütfedip açmadı. Amacı nedir hiç bilmiyorum, güzelim site ne hâle geldi.
                Levent AK-1977
                Ankara
                Vatan?m?za hep beraber sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Yazık...
                  Biraz özen gösterilse keşke bu kadar emeğe. O kadar insan tecrübe, bilgi ve zamanını keyifle harcadı burada. Kimi zaman tartıştık, kimi zaman şakalaştık "Zıpkıncı Kahvesi"nde. 1 kiloluk balığı merceğe dayayıp 4 kilo gösterenlerle tatlı tatlı atıştk "Fotograf Albümü" bölümünde. Bilmediği balığı vurana da kızdık, bildiği balığı çok vurana da... Ama bir şekilde iletişim halindeydik. Öğrenmek isteyene derin bir bilgi kaynağı ve oldukça popüler bir platformdu burası.

Sevgili Eren ATEŞ adı gibi eren olmalı ki zamanında "Facebook Forumun ipini çekecek" demişti
                  sigpic
                  Tolga ÖZMERAL 1973

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X