Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sanırım Artık Forumu Kaybediyoruz... :( Forum Yok oluyor

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sanırım Artık Forumu Kaybediyoruz... :( Forum Yok oluyor

basliktanda anlasildigi gibi kaybedilen (forumdan ayrilan uyeler) forumdaki problemli guncellemeler derken sanirim artik forum yavas yavas yok oluyor... foruma gun icinde 10-20 kez girerim. bakiyorum hep ayni konular. yorum yapan yok cevap yazan yok. eski uyelerden zaten kimse kalmadi. sosyal medya sanirim forumlarin sonunu getirdi... forumu guzel bi el atilmazsa bir kac yil icinde tamamen yok olacagini dusunuyorum....
    ONUR ALTINKOÇ
    1985 ?STANBUL

Cevap: Sanırım Artık Forumu Kaybediyoruz... Forum Yok oluyor

Bende Katılıyorum ama sonunu Getiren sosyal medya değil.Cevabı da Herkes Biliyordur
    1981
    kaan serdar s.
    rize

Yorum yap

Forumun kaybolmasi çok normal. Buna en cok uzulenlerdenim.
      Büyük çogunluk akşam telefondan ya da gündüz dısarida telefondan bakiyor. Site sahibinin bilincli olarak facebooka yönlendirmeye calistigini düsünüyorum artık.
      Telefondan siteye baglandıgımda yeni mesajlar butonunu kullanamıyorum. İs yerinde ve is saatinde bilgisayardan yine de takip etmeye calisiyorum.
      Yillardir siteye foto eklemenin zor olduğu yazılıp ciziliyor. Telefondan ise kimse ugrasmiyor. Kameradan telefona aktarıyoruz oradan da bilgisayara aktaricam ki foto video yükleyeyim. Eskiden internet icin bilgisayar gerekirdi. Artık evde laptop var. Acmiyoruz bile. Gerek yok ki telefonla zaten istedigim herseyi yapıyorum. Site yönetimininde teknolojiyi biraz yakalamasini bekliyoruz. Bu site telefon ile kullanıma uygun hale getirilmedigi muddetce kaybolmaya mahkum ne yazik ki...
      Guncellemeler bir turlu bitmedi ve yazilanlar duzgun gorunmuyor. su an bile yazdiklarim gume gitmesin diye yazi karakteri seciyorum.
      Sunu da belirtmek istiyorum. ben zipkinci.com u facebooktan takip etmek istemiyorum. facebookum yok mu var ama onu bile sırf zipkinci arkadaslar soruyor ekle beni diyor diye actim. o hengamenin bilgi akisinin icinde zipkin paylasimleri güme gitsin istemiyorum.
      Mobil uygulama calissa neyse ama o da yok.
      Site sahibi bizim kadar buna uzulse zaten simdiye kadar bu yazdiklarim sorun olmaktan cikardi.
      Bu nedenle foruma girenin de paylasim yapanında azalmasi çok normal.
      Dalın saglicakla...
      Enis I??k/1980
      Beylikdüzü/?stanbul

Every freediver has an intimate relationship with the sea...
      The sea is like a god to freediver...
      You talk to the sea, you pray to the sea...
      Sometimes you even hate the sea...
      But in the end you know you can not live without the sea...

Yorum yap

Enis bey konuyu son derece doğru tespitllerle açıklamış. Forum yapısı ceplerimizdeki telefonlara uygun hale getirilmediği, paylaşım yapmanın önundeki zorluklar kaldırılmadığı surece foruma olan ilgi gun ve gun azalacaktır..
        UFUK
        1983

Yorum yap

Forum sahipsiz kalmis durumda. Eskiden turkce karakter kullanmayinca sorun oluyordu. Simdi turkce karakterlerle yazinca yazdigimiz okunmuyor. Yonetim gereksiz kaprislerle kullanici engelleyecegine bence bu konuya acilen el atmali.
          Yusuf Esin
          Edremit, Bal?kesir
          esinyusuf@gmail.com

Yorum yap

sosyal medyada bende varim fakat. paylaşimlari burada yapmak bana daha iyi geliyor.. buradaki tanidiklarim sosyal medya gruplarindan fazla.. burada duzen bir sekilde isliyor. orada bakiyorum adamlar 20 tane balik paylasiyor saksaklaniyor... bide piskin piskin daha denizde bir suru vardiyor o yuzden kiziyorum facebook gruplarinda paylasim yapmaya... isi yeni ogrenende eskiyende gece dalar olmus ahlakiyla gunduz dalan 2 elin 10 parmagını gecmez olmus... burada en azindan facebook takinden fazla samimiyet var..

tabi forum kapanmaz ve biraz daha eski haline dondurulurse....
            ONUR ALTINKOÇ
            1985 ?STANBUL

Yorum yap

Forum yeni caga uygun bir kulturel olusum ayni zamanda. Yazik oluyor gercekten. Face kullanmiyorum. Kullansam da burayi ikame edemez. Bir politika mi mevcut durum.
              Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Facebookda kimin ne oldugu belli degil. Ayrica buradaki sicak ortam veya samimiyet yok. Paylasimlar anlik. Forumun kaybolmasini istemiyorum.
                sigpic
                Murat Y?lmaz 1980
                ?stanbul
                Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
                MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Bir idarecinin cikip konuya bir aciklama getirmesi gerekir,

sorun mali midir ,çağın gerekleri midir her ne ise bir açıklama yapmaları farz oldu

sonuç itibariyla kurucusunun(rahmetli Ozan Yildirim) yadigari olan bir site organizasyonu olarak en azından hatıra olarak yaşatılacağını duşunuyorum.

ama bir boşver mislikte sezimiyor değilim.

yetkili bir arkadaş açıklama yaparsa iyi olacaktır.
                  Ertan Onder
                  Istanbul Eyup
                  Digital baski teknik servis

Yorum yap

Siteyi facebook sayfasından da takip ediyorum ancak o kadar cok zipkinci formunu takibe almışım ki hangisi buranın karışıp gidiyor onun için cokta bakmıyorum,Kaldiki facebook gurubu bilgi ve tecrube paylasimi yerine gövde gösterisi ve satış ağırlıklı olmuş.Sitede çok konu açmasam da hergun mutlaka girer konulara bakarım ve tespit edildiği gibi forum pasif malesef.
                    Emrah Ay
                    1981/?stanbul
                    Grafik Tasar?mc?

Yorum yap

Sirf yazdıklarım okunabilsin diye Turkce karakter kullanmiyorum. Site yoneticisi arkadaslar, sorun nedir? Ekonomik mi? Sen ben kavgasi mi nedir? Yazik etmeyin bu guzelim foruma. Facebook kullanmak zorunda degil insanlar. Ben de dahil olmak uzere insanlar bu kadar sey yazdi, tek kelime etmediniz.
                      Levent AK-1977
                      Ankara
                      Vatan?m?za hep beraber sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Sirf yazdiklarim okunabilsin diye Turkce karakter kullanmiyorum. Site yoneticisi arkadaslar, sorun nedir? Ekonomik mi? Sen ben kavgasi mi nedir? Yazik etmeyin bu guzelim foruma. Facebook kullanmak zorunda degil insanlar. Ben de dahil olmak uzere insanlar bu kadar sey yazdi, tek kelime etmediniz.
                        Levent AK-1977
                        Ankara
                        Vatan?m?za hep beraber sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Merhaba ben yeni bir uyayim.
                          Yaz basindan bu yana siteye uye olmaya calistim.
                          Sonunda uyelik asamasindaki guvenlik kodu bir gun gorundu ve aylar suren bekleyisten sonra uye olmayı başardım.
                          Ben elektrik isiyle istigal ediyordum, gecirdigim ameliyatlar sonucu biraz ara verdim daha dogrusu kendimi biraz piyasadan cektim. Bunu sunun icin soyluyorum :benzer ilgi kaybı elektrikle ilgili sitelerde de mevcut. Ancak su da bir gerçektir ki, ne facebook ne de digerleri boyle ozel sitelerin yerini tutamaz,tutamiyor.
                          Yönetici arkadaslardan ricam, siteye giriste hala nickname ve sifreyi girince direkt web sitesi acilmiyor. Bir de Turkce karakterler ekranda taninmaz hale geliyor. Bunlara cozum bulabilirsek cok iyi olur.
                          Cok guzel buldugum, sevdigim bir site. Ben uye olmak icin aylarca denemeyi goze aldim. Cok da faydalanacagimi umut ediyorum.
                          Tum arkadaslara Saygılarımla.

Tümer Akgül

Yorum yap

Siteye yeni kan lazim yoksa guzelim site kan kaybindan gidecek..
                            Fatih
                            ?stanbul
                            1978
                            Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Siteye yeni kan lazim yoksa güzelim site kan kaybindan gidecek..El birligi ile care bulmak lazim..
                              Fatih
                              ?stanbul
                              1978
                              Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X