Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonları nasıl hazırlanır ? Videolu anlatım

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonları nasıl hazırlanır ? Videolu anlatım

Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonu hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabı bu çalışmada:

1. Bölüm:
    - Germe mesafesi nedir ? Nasıl ölçülür ?
    - Lastik uzunluğu nasıl hesaplanır ?

2. Bölüm:
    - Primeline 14mm small ID lastikler
    - İpler hakkında teknik bilgiler.
    - Lastiklerin boğulması.

3. Bölüm:
    - İp palamut bağlanması, sökülmesi.
    - Dalış eldiveniyle ip palamut değiştirme denemeleri.
    - Kombinasyonun zıpkın üzerine takılması ve lastiklerin kurulumu.

- İp anlatımında bazı kısımlar kameraların kör noktalarında kalmış focus sorunu oluşmuş kusura bakmayınız.
    - Videoda görünen bazı palamut kasalarında düğüm üzerine epoksi hamuru ile boncuk yapıldı ancak prototip aşamasında ve henüz denemediğim için videoya nasıl yapıldığını eklemedim.

Hamid As?m ÇÖKREN
    SAÜ/UZEM
    SAKARYA

Cevap: Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonları nasıl hazırlanır ? Videolu anlatım

Tam olarak yarın açmayı düşündüğüm konuydu çok teşekkür ederim emeğiniz için başarılı çalışma olmuş

Yorum yap

Cevap: Zıpkınlarda çift lastik kombinasyonları nasıl hazırlanır ? Videolu anlatım

Hamid bey harikasin. Çok tesekkur ederim.sanatkar ve de paylasimci oldugunuz içinde tebrik ederim.harika.
      Ahmet ozkardes

Yorum yap

Hamid abi valla süper çalışma olmuş, zıpkınada bayıldım,inşallah test sonuçlarıda seni tatmin eder,emeğine yüreğine sağlık...
        Erol Güren
        1983 Fethiye/MU?LA

Yorum yap

Ellerine saglik hamid abi cok guzel calisma olmus
          O?uz / 1989 / ?zmir

Yorum yap

tek kelimeyle harika...
            MÜJDAT DA?DELEN
            O rh (+) Pozitif
            ?STANBUL ÜMRAN?YE
            mujdat_34@hotmail.com
            Ö.M.E.R HF2 90

Yorum yap

Emeğe saygı... Tebrikler ve Teşekkürler...

Hepsini bildiğim halde tekrar izleyeceğim, ekstra bilgi her zaman iyidir...
              Ufak baliklari izlemek onlari vurmaktan daha zevkli...

Omer Cayman ET95
              Sporasub SK40 90

A.Cenk Tuzun
              sigpic

Yorum yap

süper paylaşım olmuş. elinize sağlık.. daha önce karbon pala montajınızı izlemiştim.. ama forum a üye olduğunuzu bilmiyordum.. cok güzel işler yapıyorsunuz tekrar tebrik ederim..
                M.Bahad?r Anteplio?lu
                Makine Muhendisi

Yorum yap

Özel bir zaman ayırıp tüm ayrıntısı ile izleyeceğim...
                  Ellerin dert görmesin Üstadım... Zamanına, emeklerine sağlık çok teşekkürler....
                  Murat Görgülü ***1975***Çorlu
                  Yakayasub mad pro 95

Yorum yap

Bu konuyu lütfen sabitleyelim. Emeğine sağlık harikasın.
                    sigpic
                    Murat Y?lmaz 1980
                    ?stanbul
                    Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
                    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Emeğin dibine vurulmuş bir video tebrikler hocam
                      Fatih
                      ?stanbul
                      1978
                      Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Hamid abi sis agirliklari hakkinda bildigin bir kaynak var mi? Mesela 6.50 mm 130 cm 340 gr vs gibi sis agirliklari ve cesitli markalarda cift small id lastik katsayi hakkinda bir arastirma yapmak istiyorum.

Sis e ve derinlige gore en ideal lastik markasi, lastik kalinligi ve katsayisi gibi bir tablo olusturmak istiyorum. forumda kullanan arkadaslarda bir konu altinda kullandiklari kombinasyonlar hakkinda goruslerini aktarirsa kisa surede guzel bir calisma yapmis oluruz.

Bu sayade yeni baslayan arkadaslara ve kombinasyon degisikligi yapacaklara guzel bir bilgi arsivi olur.
                        O?uz / 1989 / ?zmir

Yorum yap

Asl? blackace taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          Hamid abi sis agirliklari hakkinda bildigin bir kaynak var mi? Mesela 6.50 mm 130 cm 340 gr vs gibi sis agirliklari ve cesitli markalarda cift small id lastik katsayi hakkinda bir arastirma yapmak istiyorum.

Sis e ve derinlige gore en ideal lastik markasi, lastik kalinligi ve katsayisi gibi bir tablo olusturmak istiyorum. forumda kullanan arkadaslarda bir konu altinda kullandiklari kombinasyonlar hakkinda goruslerini aktarirsa kisa surede guzel bir calisma yapmis oluruz.

Bu sayade yeni baslayan arkadaslara ve kombinasyon degisikligi yapacaklara guzel bir bilgi arsivi olur.
                          Oğuz bu tablo belki işine yarayabilir,incelemeni tavsiye ederim

Erol Güren
                          1983 Fethiye/MU?LA

Yorum yap

6,50 130cmşiş C sınıfı ve 332 Gr mış
                            Erol Güren
                            1983 Fethiye/MU?LA

Yorum yap

Asım'ın çentikli şişi ip palamuta uygun hale getirme başlığı da efsanedir...Ellerine, emeğine sağlık...Teşekkürler...
                              Burak Göker (1969)
                              ?st - Fbahçe

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X