Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

'sarayburnu' av organizasyonu

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 'sarayburnu' av organizasyonu

Sarayburnu av organizasyonu için dalış tecrübesi olan zıpkıncı arkları sarayburnuna davet ediyorum.hem tanışma hem av organizasyonu olur.bende gelebilirim başka yerlere ist fındıkzadede oturuyorum. herkese hayırlı kandiller. dalın sağlıcakla...

Cevap: 'sarayburnu' av organizasyonu

MAHİR gerçektende ayıp etmişsin konu kapatılmış okudum uzattıkçada uzatıyorsun,allah yardımcın olsun .
    Atakan Yakup KARADO?AN
    0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
    karadoganotomotiv@kalyon.biz
    sigpic
    Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
    Zafer TAN

Yorum yap

yok be abi uzattığım yok.ben istemezdim öle olmasını.admin de kitlemiş konuyu.ben bida başlık attım.burayıda kitletmezler inş

Yorum yap

garipçeye giden varmı ark lar? geçen hafta ben sarayburnundan oraya gidecektim ne var ne yok die gitmek nasip olmadı. orda yakın zamanda dalan ark varsa bilgi baylaşabilirmi bizle.

Yorum yap

Mahir usta illede sarayburnu mu başka durgun bir yer olsun ben ve birol kardeşimde gelir sizin gibi ustalardan bir şeyler kaparız fenamı olur.Hem bu şekilde ayrımcılık gibi oluyor bilen, bilmeyen diye bak sonra taksimi karıştırırım ona göre

Yorum yap

benim gaz voktakalı olsun PAMPAAAAA :

Yorum yap

sultangazi bu sigarayla usta filan olamayız biz .) Sarayburnu bana yakın ya oyuzden hep oraya gidiyorum. abi vaktin olcak arabayla bascan saroz a ,bascan Edremit körfez e , ama bilindik yer olcak işte yapcan organizasyonu bascan gidicen abi.

Yorum yap

Miraç Kandiliniz kutlu olsun abilerim.

Yorum yap

eywallah birol

Yorum yap

memet agaaa fatih kofanaları dizmiş moruq ipe .) lapin e sıkmaya devammı sende? perşembe gidebilirim ben belki,belki...

Yorum yap

16 harizan BİROL VE HALİL in şansına teşekkür ediyorum kardeşlerime geldikleri için güzel av oldu. DAHA GÜZELLERİ SİZLERİN OLSUN.dalın sağlıcakla

http://u1306.hizliresim.com/1b/k/p8c8h.jpg

Yorum yap

mahir sarayburnunda bende dalıyorum bir ara hem tanışırız hem dalarız kardeşim
                        geripçe de derken geçen kilyosun o tarafa gittim hiç birşey göremedim
                        Ufuk AKINCI
                        Gaziosmanpa?a/?ST
                        GSM: 0543 625 1989
                        ufukakinci89@gmail.com

Yorum yap

selim paşaya gidiyorum ben arada orayı da tavsiye ediyorlar istiyen varsa toplanıp gidelim bir gün cumartesi hariç tabiii

Yorum yap

Değerli dostlar işinize karışmak gibi olacak ancak affınıza sığınarak söylüyorum.O kadar sahil şeridi varken neden ille de sarayburnunda organizasyon yapmaya çalışıyorsunuz anlayamadım.O bölge İstanbul daki en tehlikeli noktalardan biridir tekne geçişleri kıyıya yakın olur,akıntısı sürekli ve kuvvetlidir,ters dip akıntıları vardır ve oldukça güçlüdür!Oltacısı çok boldur dolayısı ile her metresinde misina kalıntıları mevcuttur.Nereden biliyorsun dersen benimde dalış yapmışlığım var orada arkadaşların ısrarına dayanamamıştım.(15 yıl öncesinden bahsediyorum.)İlk ve son oldu.Sözün özü kendinizi bu kadar tehlikeye atmanın bir manası yok.Ya kendi hayatınıza ya da başkalarının hayatına sebep olursunuz.Bir araya gelelim tanışalım diyorsanız birşey diyemem ama bir de dalış yapalım derseniz Sarayburnu sakat bir yer.Gene de siz bilirsiniz!

Yorum yap

Arkadaşlar 3 Kasım Pazar sabahı Selimpaşa olur başka yer olabilir. gelmek isteyen varsa beni arasın buluşmaya çalışalım. 0532 372 23 83 Batuhan

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X