Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şafak Çorbacıoğlu Abime Teşekkürler

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• şafak Çorbacıoğlu Abime Teşekkürler

Herkese selamlar,
    şafak abi gibi bir insanın forumdan ayrılmasına gerçekten çok üzüldüm. Kendisi ile ilk defa alışverişim oldu bir şamandıra aldım, abi numaranı ver şamandıranın parasını yollayayım dediğimde '' dur acelemiz yok kaçmıyorumya kargoya vereyim bir bak beğenmezsen geri gönderirsin'' dedi. Halbuki fotoğraflardan belliydi nekadar temiz olduğu ve ben zaten almaya çoktan razıydım. Ne kadar söylesem de hesap numarasını vermedi. Başka bir insan olsa önce paramı gönder sonra malzemeyi gönderirim derdi. Ayrılmadan önceki ilanında ise satışa koyduğu malzemeleri gördüğümde abi ben alayım benim ihtiyacım var dedim ve hiçbir ücret talep etmeden malzemeleri yolladı. Abi parasını yollayayım desemde para kabul etmedi. Örneği az da olsa, kimse satmak için ayırdığı ürünleri tanımadığı bir insana hediye etmez. Sen malzemeleri sevdiysen mutlu olduysan benim için yeterli demesi ne kadar güzel yürekli bir insan olduğunu gösteriyor zaten.

İşte şafak abimin hediyeleri bu arada bir top şamandıra ipi ihtiyacı olan arkadaşımıza, şafak abimizden hediye isteyene kargo ile yollarım.

sigpic
    Cressi Elite 95 Open
    Apnea Rebel 100 Open
    Cengizhan GÜVENÇ
    Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
    CMAS *

Cevap: şafak Çorbacıoğlu Abime Teşekkürler

Badime selektor atmayin Safak abi iyidir, forumun "ota cope" yorum yazan duzenli zipkincilari tanirlar zaten Malzemelerinizi saglikli avlarda kullanmanizi dilerim
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

şafak Abi başkadır ben de çok teşekkür ederim kendisine. şafak Abiden lastik almak istemiştim sağolsun hediye etti ücretini kabul etmedi. Teşekkürler şafak Abiye, forumdan mi ayrildi?
      Ömür KILIÇARSLAN
      1978 SAMSUN
      Türkçe Ö?retmeni
      Tel No: 0 506 2735579

Yorum yap

Asl? Oytun Kenan Kuru taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Badime selektor atmayin Safak abi iyidir, forumun "ota cope" yorum yazan duzenli zipkincilari tanirlar zaten Malzemelerinizi saglikli avlarda kullanmanizi dilerim
        Senin badinle bi kere daldım en son 2016-10'ncu ayda birdahada dalamadım ne büyüsü yaptın bana sen ya!!!!!!
        Fatih
        ?stanbul
        1978
        Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Malzemeleriniz hayirli olsun safak abi iyidir forumda olmasada reelde kiymetini bilin
          Soner TA?
          ?STANBUL
          05435238364
          YA? 37
          sigpic
          NEFES?N?Z VE ?ANSINIZ BOL OLSUN
          passion trip master
          paranoyak frekans

Yorum yap

Voleyi vurmuşun cengizhan

Yorum yap

Konuyu teşekkür kısmına açamadım yöneticilerden yardım bekliyorum 😀
              sigpic
              Cressi Elite 95 Open
              Apnea Rebel 100 Open
              Cengizhan GÜVENÇ
              Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
              CMAS *

Yorum yap

Sagol Cengizhan,lafimi olur,biz burda hersey para degil derken gercekten öyle düsündügümüz icin söyledik,millete sirin gözükmek icin degil,güle güle kullanin ins. bol trofeler nasip olur,dalin saglicakla
                Kimseye kendinizi anlatmak icin ugrasmayin..Herkes sizi,kendi isine geldigi gibi görür.

Safak
                Almanya/Ruhrpott

sigpic

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X