Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yardim

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yardim

Herkese selamlar yillardir kndimce AMATORCE bu sporu yapmaya calisiyorum ancak gecen ay basima bisiy geldi tekneden 3 4 mera yokladm elbisede basligin orda su wardi onemsemedm ve ertesigun kulagm asiri derece agri yapti o agriyi allah kimseye vermesin 2 hafta tekrarlaya tekrarlaya cektim 3 gunde 12 saat fln uyudum. 1 ay gecti uzerinden ve 15 gun sonra uni sinavm var bu haftasonu dalis yapabilirim kulagmin orasi tamamen kurumu olmasi lazm yoksa hafif sumu olmasi lazm hem ic hem dis kulak iltihapi oldum sanirsam o su orda icine kacip kaldi . Bunu yasyanlar deneyimi olanlar yardimlarini bekliyorum ilk defa yillardir basima bole bsy geldi bidaha olmasini istemiyorm

Cevap: Yardim

Kardeşim elbise içerisindeki su basınç değişiklikleri nedeni ile kulağına kaçmış.Sende farkedip tahliyesini yapmamışsın karada ve sanırım iltihap yapıp ağrıya sebep olmuş.Bu tabiki sadece aklıma gelen birşey.
    Asıl önemli olan konu.Önündeki sınav önemli bir sınav.Hayatının geri kalanını temsil ediyor.Bunun şimdi farkına varmasan da minimum 7-8 sene sonra kafanı duvarlara taşlara vurmaman için.Sen boşver sınava kadar dalışa gitme ve mental motivasyonunu tam sağlamaya çalış. Sınavdan sonra ne dalışlar yapılır ne balıklar vurulur.
    şunu unutma şu an hayalini kurduğun o büyük motorlu teknelerin , birinci sınıf kalite elbiselerin , kaliteli fishfinderların ve onlarca balık dolu olan meranın yolu şu önündeki sınavdan geçiyor aslında. Sana bir abi nasihatı olsun.Bu işte iyi vasıta , iyi mera eşittir iyi av. Oda güzel bol kazançlı ve kafa rahat olan bir meslekten geçer

Yorum yap

Asl? Burçin DEVECİ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Kardeşim elbise içerisindeki su basınç değişiklikleri nedeni ile kulağına kaçmış.Sende farkedip tahliyesini yapmamışsın karada ve sanırım iltihap yapıp ağrıya sebep olmuş.Bu tabiki sadece aklıma gelen birşey.Asıl önemli olan konu.Önündeki sınav önemli bir sınav.Hayatının geri kalanını temsil ediyor.Bunun şimdi farkına varmasan da minimum 7-8 sene sonra kafanı duvarlara taşlara vurmaman için.Sen boşver sınava kadar dalışa gitme ve mental motivasyonunu tam sağlamaya çalış. Sınavdan sonra ne dalışlar yapılır ne balıklar vurulur.
      şunu unutma şu an hayalini kurduğun o büyük motorlu teknelerin , birinci sınıf kalite elbiselerin , kaliteli fishfinderların ve onlarca balık dolu olan meranın yolu şu önündeki sınavdan geçiyor aslında. Sana bir abi nasihatı olsun.

Dogru soyluyorsun burcin abi cok tesekkurler aylardir sokmuyorm kafami 1 kere gidebldm motive oluyim die hergun ders ckisiyorm 1 gun kendime izin veriyom dedm. Belkide dalmiycam dedgn gb. Peki kulagmi korumam icin elbisenin icini hic su almamam kuru kalmasimi gerekiyor

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
      X