Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

kış başlıyor

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• kış başlıyor

Arkadaşlar kışın gelmesi bir yandan iyi bir yandan sorun teşkil ediyor, kışın elbisenizi belki evinizde giyip dalışa gidiyorsunuz. Peki dalıştan sonra nasıl bir çözüm buldunuz bizim gibi acemilerle konu hakkında paylaşımınız olursa bize de bir ışık tutar sanırım.

Cevap: kış başlıyor

ben kisin evde giyinip dalis alanima gidiyorum cok soguk havalarda basligin oldugu sirt kisiminda hem sirta hemde gögüse dogru evde doldurdugum siseden sicak su akitiyorum uzun bir süre beni sicak tutuyor dalisi bitirip ciktiktan sonra öyle eve gidip dusu ilik bir sekilde aciyorum elbisemle dusun altina girip orada cikariyorum ve büyük bir legenin icinde tuzunu aliyorum ama arabaniz varsa arabanin icindede soyunmak mümkün saygilar...

Yorum yap

sanırım önce arabaya naylon sermek, arabanın döşemeleri açısından iyi olacaktır. Hatta en keyiflisi arabayı çalıştırın, biraz bekleyip kaloriferi açın ve sıcak sıcak soyunun giyinin. (tabi donduysanız, yoksa gereksiz)

Yorum yap

Mera çok yakın deilse giyinip gitmeyi çok mantıklı bulmuyorum. Neopren yol boyunca sıkıntı yaratacaktır. Bir termosda sıcak su alırsanız yanınıza giyinirken oluşacak sıkıntı bir nebze hafiflemiş olur. Sudan çıktığınızda ise arabanın yanında soyunacaksınız mecburen. E bu işin zevki kadar zorluğuda olucak. Zorluğun şiddeti çoğu zaman sudan nasıl çıktığınızla ilgilidir. Umduğunu bulduysa insan keyife dönüşür herşey.
        NUR ?Ç?NDE YAT KARDE??M

Yorum yap

Asl? tunckuyel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          sanırım önce arabaya naylon sermek, arabanın döşemeleri açısından iyi olacaktır. Hatta en keyiflisi arabayı çalıştırın, biraz bekleyip kaloriferi açın ve sıcak sıcak soyunun giyinin. (tabi donduysanız, yoksa gereksiz)
          Sadece bir defa yeleğimi arabanın içinde giyeyim dedim, ters hareket nedeniyle kolum çıkıyordu. Bana panelvan falan lazım herhalde.
          "Totally Addicted To Bass"
          Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Merhabalar,ben dalışa giderken çogu zaman evde giyinip üsünede eşofmanlarımı giyip gidiyorum ,dönüşte ise büyük boy çöp poşetlerini arabanın koltuklarına kılıf gibi geçirip oturdugum yerede havlu serip evime geliyorum çok rahat oluyor.(havluyu poşetin üstüne seriyorum akan suyu çeksin diye )saygılar.

Yorum yap

ben bornoz kullanıyorum.sudan çıktıktan sonra elbisenin üstünü çıkarıyorum bornozu giyiyorum hemen arabaya biniyorum elbisenin altını çıkarmadan eve dönüyorum
              Erman Doyum
              13-07-1984
              ÇE?ME/?ZM?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X