Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

7. Bölüm - Kışa Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: 7. Bölüm - Kışa Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elbise giyerken şampuanlı su ile ıslatılması gerekiyor. Soğuk havada ıslak elbisenin içine girmek gibi tatsız ama kaçınılmaz bir işlemi konforlu hale getirmek mümkün. 2 litrelik termos içindeki şampuanlı sıcak su, ava sıcacık başlamak için yeterlidir.

bu hastalığa davettir ılık su lazım

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

siteye 2007 yılında bir arkadaşımın vesilesi ile üye olmuştum...ancak sene 2009 ocak ve amatör olarak dalışımı anca yapabildim...inanılmaz bir duygu..ayrıca bu yazı için çok teşekkürler gerçekten çok aydınlatıcı oldu ...iyi dalışlar herkese...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Sevgili Zipkinci arkadaslar sitenizi sans eseri internette dolasirken buldum.Gercekten bu sporla ilgilenen herkesin cok yararlanabilecegi ve dusuncelerin paylasabilecegi guzel bir ortam.
    Bu spora gonul vermis ve siteyi zipkinci arkadaslara kazandirmis sevgili Ozan kardesimize Allahtan rahmet degerli ailesinede Allahtan sabir diliyorum.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

siteyi internette gezinirken sans eseri buldum ve hemen üye olmam gerektiğini anladım amatör olarak yaptığım bu sporda bana cok faydalı olacağına inandığım arkadaşlar ve bilgiler bulabileceğimi umuyorum.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

teşekkürler

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

yazıları okuyamıyorum bir çok da benzer şikayet var çözümü bilen lütfen paylaşsın

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

jak boeno abi bu verdiğin bilgiler için sana tşkrler dilerim kışın gireceğimiz en ideal elbise kaç mm olmalıdır bunuda bi açıklarsan sevinirim ben karadeniz bölgesinde giresunda yaşıyorum yazın 20 25 mt derinlikte avlanıyorum kışında bu derinliklerde avlanmaya kalksam ve 5 mm gibi bir elbise almayı düşünüyorum sizce bu elbise böle biderinlik için yeterlimidir yoksa daha kalın bi elbisemi kullanmam lazım şimdiden tşkrler

Bir yorum yaz:

• ZENSEA
    yan?tlad?

Halil kardeşim , linki tıkladığında yapılan yorumların birikmesinden dolayı ,okumak istediğin yazıdan en uzak sayfada oluyorsun.Açılan sayfada Gönderilerin ve yorumların bulunduğu çerçevenin sağ üst veya sağ altında bulunan sayfa opsiyonu kutucuğundaki sonuncu kısmına tıklarsan , okumak istediğin yazıyı çıkan sayfada bulacaksın.Yani açıalan sayfa numarası 1.sayfa olarak geçiyor fakat içeriğin yer aldığı sayfa tam ters taraftaki ; sonuncu sayfada en altta. Bu durum benimde başlangıçta konuyu bulmama ve okumama engel olmuştu. Sevgiler saygılar

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Herkeze merhaba ben burada yeniyim ! Bilgilerinizden yararlanmak istiyorum ama sadece yorumları gorebılıyorum! bir türlü bilgilere ulaşamadım yardımcı olurmusunuz özelden mesaj atarmıısınız. Teşekkürler. (pm)

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bn bu spora yeni başlayanlardanım,sizin vericeğiniz yardımların bizlere fayda sağlayacağını düşünüyorum, şimdiden bilgi paylaşımı yapan tüm abilerime teşekkür ediyorum
    levrek ve kefal için en iyi taktik nedir?
    şimdiden tşk

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

çok teşşekürler,ben bu spora yeni başladım ve sizden okuduğum bilgilerin benim işime yerıcağını düşünüyorum.Çok teşşekür ederim.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

performansımızı artırmak için çok güzel bir paylaşımdı hocam.teşekkürler.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bu yararli ve bir okadar da detayli bilgiler icin gercekten cok tesekkurler. hocam sizin tecrube ve bilgilerinizden yararlanmak istiyoruz devamini bekliyoruz cok cok tesekkurler.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Teşekkürler hocam...

Bir yorum yaz:

• FATİH GÜMÜşBAş
    yan?tlad?

antalyada niye üşüdüğünü anlamadım,sen dalıştan sonra battaniyeye sarılıyorsan,bizim marmarada hamama girmemiz gerekir o zaman...

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X