Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

7. Bölüm - Kışa Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: 7. Bölüm - Kışa Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herkeze merhaba ben burada yeniyim ! Bilgilerinizden yararlanmak istiyorum ama sadece yorumları gorebılıyorum! bir türlü bilgilere ulaşamadım yardımcı olurmusunuz özelden mesaj atarmıısınız. Teşekkürler. (pm)

Yorum yap

Halil kardeşim , linki tıkladığında yapılan yorumların birikmesinden dolayı ,okumak istediğin yazıdan en uzak sayfada oluyorsun.Açılan sayfada Gönderilerin ve yorumların bulunduğu çerçevenin sağ üst veya sağ altında bulunan sayfa opsiyonu kutucuğundaki sonuncu kısmına tıklarsan , okumak istediğin yazıyı çıkan sayfada bulacaksın.Yani açıalan sayfa numarası 1.sayfa olarak geçiyor fakat içeriğin yer aldığı sayfa tam ters taraftaki ; sonuncu sayfada en altta. Bu durum benimde başlangıçta konuyu bulmama ve okumama engel olmuştu. Sevgiler saygılar
      ?NSANLARDA ?K? TÜR AHLAK VARDIR; B?R?NC?S? HEP ANLATIP H?Ç YAPMADIKLARI, ?K?NC?S? ?SE HEP YAPIP H?Ç ANLATMADIKLARI -----------------------------------------------------------------------------------------
      ?stanbul -Ata?ehir - 1970 - MOB?LYA DEKORASYON ÜRET?M ve PAZARLAMA - tolgayyalcin@hotmail.com

Yorum yap

jak boeno abi bu verdiğin bilgiler için sana tşkrler dilerim kışın gireceğimiz en ideal elbise kaç mm olmalıdır bunuda bi açıklarsan sevinirim ben karadeniz bölgesinde giresunda yaşıyorum yazın 20 25 mt derinlikte avlanıyorum kışında bu derinliklerde avlanmaya kalksam ve 5 mm gibi bir elbise almayı düşünüyorum sizce bu elbise böle biderinlik için yeterlimidir yoksa daha kalın bi elbisemi kullanmam lazım şimdiden tşkrler

Yorum yap

yazıları okuyamıyorum bir çok da benzer şikayet var çözümü bilen lütfen paylaşsın

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

siteyi internette gezinirken sans eseri buldum ve hemen üye olmam gerektiğini anladım amatör olarak yaptığım bu sporda bana cok faydalı olacağına inandığım arkadaşlar ve bilgiler bulabileceğimi umuyorum.

Yorum yap

Sevgili Zipkinci arkadaslar sitenizi sans eseri internette dolasirken buldum.Gercekten bu sporla ilgilenen herkesin cok yararlanabilecegi ve dusuncelerin paylasabilecegi guzel bir ortam.
                Bu spora gonul vermis ve siteyi zipkinci arkadaslara kazandirmis sevgili Ozan kardesimize Allahtan rahmet degerli ailesinede Allahtan sabir diliyorum.

Yorum yap

siteye 2007 yılında bir arkadaşımın vesilesi ile üye olmuştum...ancak sene 2009 ocak ve amatör olarak dalışımı anca yapabildim...inanılmaz bir duygu..ayrıca bu yazı için çok teşekkürler gerçekten çok aydınlatıcı oldu ...iyi dalışlar herkese...

Yorum yap

Elbise giyerken şampuanlı su ile ıslatılması gerekiyor. Soğuk havada ıslak elbisenin içine girmek gibi tatsız ama kaçınılmaz bir işlemi konforlu hale getirmek mümkün. 2 litrelik termos içindeki şampuanlı sıcak su, ava sıcacık başlamak için yeterlidir.

bu hastalığa davettir ılık su lazım

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X